Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

szilvia31
9. mar 2009

ahoj lul,ako mas brat ten duphastol?

bleelka
9. mar 2009

lul dakujem za info, ja som otehotnela 12.3 alebo 13.3 presne neviem, lebo ovulku som citila oba dni... no u lekara som este nebola, mrcha mala dosjt 2.3. cize dnes meska 8my den. Uz nieco videl tvoj doki?

lul
9. mar 2009

szilvia31 - kazdych 12 hodin

bleelka - este nic nevidel - len taku bodocku ako vadny pixel na monitore 🙂

szilvia31
9. mar 2009

gratulujem,zelam ti aby sa ta krasna bodka vyvinula na zdrave babatko 😵 dakujem za odpoved si zlata

szilvia31
9. mar 2009

mas aj nejake priznaky alebo sa citis inac?

lul
9. mar 2009

szilvia31 - dakujem 🙂 akurat tu malu bodku hladkam 🙂 aj ja ti zelam, aby sa to co najskor podarilo aj tebe 🤐

lul
9. mar 2009

praveze sa citim akoby mi nic nebolo. akurat mi nic nechuti 😝

bleelka
9. mar 2009

lul a podbrusko ta nepicha ci neboli? mna dnes zacalo, tak som sa vyplasila a zajtra asi utekam k dokimu ☹

lul
9. mar 2009

uz mi to preslo. mala som pocit ako na menzes. aj dnes doobeda - chvilocku, len tak pichlo. a k dokimu pekne bez 🙂

szilvia31
9. mar 2009

dakuje,no dufam,ze tam uz nieco chysta,no bojim sa lebo som 2x potratila,preto som sa pytala 😒

lul
9. mar 2009

do tretice vsetko dobre 🙂

bleelka
9. mar 2009

lul tie pocity na mrchu som mala tiez brusko a krize, ale to uz preslo a teraz to pichanie, to je iny pocit, ina mini bolest, ale k lekarovi teda skocim, dik moc a drzkaj sa

lul
9. mar 2009

drz sa aj ty a daj potom vediet 🙂 ja idem 16-teho a uz sa neviem dockat. este 7x sa vyspime 😎

petra2505
10. mar 2009

Baby moze byt ze mi test 16 den po ovulacii ukazuje velmi slabu druhu ciarku?Menzes mi meska par dni.

danka24
10. mar 2009

peti supeer a aku slabu ciarku uplne slabucku alebo pekne viditelnu len nieje taka ako kontrolna?
lebo ja som si dnes robila test a ukazalo mi peknu ciarku pekne viditelnu 😵 😵

angelds
10. mar 2009

danka gratulujem, aj ja by som uz rada 😉

danka24
10. mar 2009

angelds dakujem drzim palce aby si bola tehotna cim skor 😉

angelds
10. mar 2009

baby ja som v praci, a zrazu som zacitila bolesti v podbrušku, je to normálne, čo to znamená ? 😨

to.beruska
10. mar 2009

Ajojte.Ja sa tiez pridavam.Ja som otehotnela asi okolo 19.tiez mi meska siedmy den dnes.dva testy ukazali dve palicky.ja sa chystam doktorke stvrtok.tiez skoro nikto o tom nevie.az ked to budem mat iste.ale tiez mam strach to hovorit aj potom.nikto nevie co sa moze stat.uz som si svami pisala.ale zistila som ze sem chodi jedna znama a nechcem aby to niekto vedel uz.ked to nevedia ani doma poriadne.ani drahy to nevie este

petra2505
10. mar 2009

danka ta palicka je taka slaba, ale uz som bola u lekara rano budem mat vysledok z krvi na sone nic nevidel co mi bolo jasne, ale aspon viem ze nemam cystu a povedal mi, ze ked budem do rana krvacat alebo dostanem bolesti mam hned prist.

to.beruska
10. mar 2009

petra2505 a kolko ti meskaju.ja mam dnes siedmy den co mi meskaju a 19 den po ov.ked pojdem zajtra dokterke myslis ze by mi uz nieco zistila

stanusa
10. mar 2009

ahojte, veď vy ste tu skoro všetky tehulky 😕 🙂 taký test kde predávajú? 😀

danka24
10. mar 2009

stani zeby v lekarni ? 😀

stanusa
10. mar 2009

😀 kedy sa preznačíš - vieš ako by ti to pristalo dani 🙂

danka24
10. mar 2009

stani este si pockam.. kym nebudem mat potvrdene od lekara.. 😉 😉

stanusa
10. mar 2009

kedy sa tak zvykne chodiť?

danka24
10. mar 2009

stani chcem ist cim skor uvidime..

stanusa
10. mar 2009

to ti asi tehotenstvo potvrdí z krvi - potom už budú tt 😉 ....ešte včera som pozerala tvoj graf a dnes sa teším ako malé decko 😀

mirusska
10. mar 2009

Ahoj baby....prepacte, ze sem vstupujem, ale chcem sa vas nieco opytat....Dnes som 29DC, mam taky hnedy vytok, spinenie, vcera som si robila test a asi po 5 min.mi tam ukazalo druhu ciarku, ale strasne slabu, tak som robila test aj dnes rano a zas taka slabunka ciarka...nemate s tym skusenost? neviem ci to moze tak slbunko ukazat, ci nie....boli ma brucho na MS uz asi 2dni a prsia mam ako balony...neviem ci to je mam iba pred ms, alebo som tehotna...poradte prosim

stanusa
10. mar 2009

🙂 mirusska takých testíkov je kopec a čiarka by mala silnieť...žeby ďaľšia tehuľka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre