• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

9. decembra 2016 
meliska dakujem precitala som si, takze budem testovat az 17. snad to uz vyjde :unamused:
stanuska aj ja som nedockava, som zvedava ako Ti to vyjde, prajem Ti to budem tu v sobotu a napis :wink: :slight_smile:
11. mar 2009 o 14:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
angelds :wink: drzim palce, nech su tie ciarky tam...
11. mar 2009 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dik simib aj meliska aspoň niečo povzbudivé.Ja sa momentálne učím na štátnice na doktorát,ale myšlienkami som celkom inde už keď si budem na istom tak :slight_smile: .Dievčatá s manželom sme sa 10 rokov dávali pozor aby nič nebolo a teraz opačne už 10 dní sa snažíme aby bolo.
11. mar 2009 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dík, ale čakám ako vždy len jednu-už si začínam pomaly zvykať :slight_smile:
11. mar 2009 o 14:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
angelds a daj vedieť aj ty, nech sa poteším aspoň na tvojich čiarkach :wink:
11. mar 2009 o 14:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
stanusa, ja som nebrala ziadne tabletky a naostro sme zacali 1.3. preto sa cudujem :frowning2:
11. mar 2009 o 15:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
angelds,jordana: vsetko je individualne... niekomu sa moze pritrafit hned na prvu supu a niekomu to trva dlhsie... drzim palce aby to nebol vas pripad :wink:
...a ako sa hovori... na vsetko krasne sa oplati cakat... :wink:
he he no ja vas tu trosku uzemnujem, ale dufam, ze o tyzden tu budu len stastne smajliky pri vasich menach :wink:
11. mar 2009 o 15:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som rada, ze sa tu mozme porozpravat, a viem ze sa hovorí : radsej neskor ako nikdy
11. mar 2009 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
11. mar 2009 o 15:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
angelds, kolko mas rokov ak smiem vediet? :wink:
11. mar 2009 o 15:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
26 a preco :wink: , and you?
11. mar 2009 o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:wink: ja 28 :slight_smile: len som sa bala, ze mas po 30 a ja ta tu stresujem... :wink:
11. mar 2009 o 15:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a vy ste na tom ako, som tu nová :slight_smile:
11. mar 2009 o 15:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no my sa snazime druhy mesiac, ale nejako to nechavam plynut a neuhanam to, fakt to nema zmysel.... ja som vysadila antiku, takze cakam kedy a ako sa spamata moje telo... :wink:
11. mar 2009 o 15:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:wink: kamarátka tiež už vysadila asi pred pol rokom a ešte nič ale tiež sa snažia, ako MY ( nemusí to byť Tvoj prípad ) :wink:
11. mar 2009 o 15:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja to beriem zatial v pohodke, snazime sa, sak je to prijemne :grinning: (no nie? :slight_smile: ) a potom cakame, ci dojde mrcha alebo nie... :sweat_smile:
...ale v poslednej dobe ma strasne vela veci zamestnava, takze na to nestiham mysliet a citim sa takto lepsie :slight_smile:
11. mar 2009 o 16:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievčatá čítala som čo ste napísali o veku a o stresovaní.Ja som dosť nedočkavá na tie čiaročky ale s vekom by som si až tak veľký problem nerobila ja mám 36 a pokúšame sa už teraz a v mojom okolí čo skúšajú sú aj po 40-tke čo podľa mňa je už dosť ale obom dám to vyšlo.Začala som písať na tento portál lebo človek chce počuť aj iný názor, než len ukľudňujúci názor svojho okolia. :dizzy_face:
11. mar 2009 o 16:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jordana: drzim paste nech sa podari na prvy sup... :wink:
11. mar 2009 o 16:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jordana. tu si niekedy precitas inych nazorov az az... :grinning: ale neboj, vsetky sme tu v podstate na jednej lodi a snazime sa o to iste :wink:
11. mar 2009 o 16:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
To strašne rada počujem-čítam.Určite dám vedieť čo a ako dopadlo,dopadne... :wink: Musím si už dať foto aby sa vedelo a videlo. Moja mamka mala druhé tiež v 36 a na prvý šup tak dúfam,že som po nej. Moj už by sa teraz tešil, šli sme síce opačne strom, dom,....
11. mar 2009 o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kocky,
ja mam dostat MS v piatok....boli ma dost podbrusko...nemam krce len ma to boli..mozem byt aj tak tehu? uz tomu moc neverim :frowning2:
11. mar 2009 o 17:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nikto tu nie je? :confused:
11. mar 2009 o 18:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj matulik, mna tiez boli v podbrusku a ja mam dostat v utorok, neviem co je :confounded:
12. mar 2009 o 07:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
... mam aj závraty a je mi na zvracanie :zipper_mouth:
12. mar 2009 o 10:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte nepoznáte náhodou niektorá test hcg urina obc?
12. mar 2009 o 17:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj sonilov, ja ho bohužial nepoznám :wink:
13. mar 2009 o 07:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj stanuska, tak ako si dopadla ? :wink:
14. mar 2009 o 06:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte prepacte ze sa vam sem miesam ale chcem vas povzbudit.my sme sa o prvu dcerku snazili 4 mesiace a to naozaj snazili sex 5x denne nohy vylozene na stene a stale nic.nakoniec som sa zmierila ze babo tak skoro nebude s muzom som v ten mesiac spala len raz a sup hned tam boli dve ciarky.no a zas na druhej strane pri nasej druhej dcerke ktora ma teraz 3 tyzdne ani neviem ako sme otehotneli davali sme si pozor ani jedna davka nesla do vnutra a sup bolo to tam.zistilas som to az ked som bola v 3 mesiaci nakolko som mala normalnu menstruaciu.takze vam vsetkym drzimpalceky nech ste stastne tehulky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2009 o 07:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
testovala som už včera teda 11DPO, výsledok negatívny
14. mar 2009 o 07:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
angelds - držím palce na 17. a určite daj vedieť :wink:
14. mar 2009 o 07:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok