Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

trudinka
25. máj 2009

Ďakujem za odpovede. Tiež si myslím, že je to nespoľahlivé. Ale veď to poznáte : Topiaci sa aj slamky chytá. 🙂

katka.mina
26. máj 2009

ahojte baby je tu nieko?? potrebujem pomoct

katka.mina
26. máj 2009

baby pred pol rokom som vysadila tabletky od v tedy sa s partnerom pokusame o babatko. robila som si teraz asi tri testy ktore mi vysli pozitivne len ta druha ciarka na dvoch testoch bola dost slaba a na tretom bola o trosicku silnejsia.....chcela by som pocut nazor ak mamte s tymto skusenost....dakujem

meliska
26. máj 2009

no pokial tam ta ciarka je tak by si mala byt tehula... 🙂 ved pridaj fotky tych testov do albumu... pozrieme odbornym ockom 😉

flyangel
26. máj 2009

ahoj katka...je to jasne-pravdepodbne si tehu... 😉 to ze ciarky su este slabe je preto ze mas este nizsie HCG..ale po par dnoch ciarky budu silniet...uz ti meska aj mrcha?urcite chod za dr.ktory ti zobere krv na hcg a potvrdi ti tehu..

katka.mina
26. máj 2009

hej meska mrcha 🙂 asi dva tyzdne a zatial com som tu citala tie priznaky tak mam vsetky a tie prsia ma tak silno boleli iba asi tri dni....v podbrusku ma castejsie ale neviem ci mi nepridu nejak oneskorene pretoze nemam pravidelne odkedy som vysadila antikoncepciu....skusim vam tie testy odfotit a pozrete ok??

flyangel
26. máj 2009

jasne katka odfot a pridaj sem 😉 priznaky niekedy mozu ale ani nemusia byt vsetky a ani nemusia dlho trvat 😉

katka.mina
26. máj 2009

nuz neviem ci odfotim pretoze teraz som si robila zase a ta ciarka je tam taka slabulinka ze ani ja uz neviem ci tam je ale moc som mala uplne biely ako voda

katka.mina
26. máj 2009

baby neni to na tej fotke ani vidiet takze nic s fotky nebude 😢

flyangel
26. máj 2009

skoda no....akoze najlepsie bude ak zajdes za gyn, vezme tu krv a potvrdi ti tehotenstvo alebo vyvrati...tehu test je najlepsie si inc robit z prveho ranneho mocu...lebo cez noc sa moc velmi neriedi a nazbiera sa vyssie mnozstvo hcg..

meliska
26. máj 2009

katka: test si sprav z prveho ranneho mocu a nie z obednajsieho, hladina hcg v moci je najvyssia rano v skorom stadiu tehotenstva, pocas dna to tehu test nemusi zachytit.... takze skus zajtra rano...

katka.mina
26. máj 2009

meliska...robila som si aj rano a ta ciarka tam bola slabunka pozerala som si tu tie fotky co tu su testov a tiez tam baby mali taku slabunku ako ja tak uz som sa objednala na gynu v pondelok idem na to.....tak dufam

meliska
26. máj 2009

drzim palec... 😉

katka.mina
26. máj 2009

meliska poslem fotku toho testu a pozri ockom jo??
inak aj ja som od malaciek 😀

katka.mina
26. máj 2009

flyangel pozri aj ty na tu fotku.....boze uz asi aj vas tu otravujem jaj nervy prepacte 😖

lyndus
26. máj 2009

mno podla mna si jasna tehula, ja som mala tu ciarku aj slabsiu, dak kukni fotky 🙂

lyndus
26. máj 2009

skus este otestovat zajtra rano, mala by byt silnejsia, aspon o trosku 😉 drzim palceky 😉

katka.mina
26. máj 2009

ja som si robila prve testy uz vcera a tam boli strasne slabe tak som vobec nevedela ako to chodi ani nic a ani neviem ved prvy krat teraz dnes zase a uz je silnejsia.....a poli ma podbrusko tak mam aj strach

lyndus
26. máj 2009

mno podbrusko ako na menzes zvykne boliet, takze klud, aj mna bolelo 🙂 neznamena o nic zle 😉

katka.mina
26. máj 2009

juj dakujem potesila si ma mozem ta este pootravovat.....ak som fajciarka a este dnes som fajcila....nevadi?? mala by som ist v stvrtok na gynu.... stale sa mi tomu nechce verit...... 😀

lyndus
26. máj 2009

mno snad nevadi, ale uz nefajci, babatku to rozhodne nerobi dobre... nech ma co najlepsie sance byt zdravucke 😉

meliska
27. máj 2009

katka.mina: vcera som uz sla domov, tak som nestihla kuknut, ale podla foto si tehula... 🙂

benda19
5. jún 2009

dobry den prosim vas chcem sa vas spytat a poprosit o radu...chcem vediet ci je mozne aby mi tehotensky test dobry tehotensky test ukazal vysledok po 12 dnom od pohlavneho styku... dakujem

cervena_ciapocka
22. jún 2009

Po kolkych dnoch od oplodnenia vam najskor vysiel pozitivny test?

monika0001
22. jún 2009

mne druhé tehotenstvo ukázal už po 4 dňoch.. a viem o na 100% bo sme tri týždne nič nemali kvôli rontgenu... doki mi zobral krv, potom ti týždne nič nebolo a keď sme potom boli spolu bol to presne štvrtok (viem to presne muž mal narodeniny), v pondelok už som robila test, bo v nedeľu sme už krvácali.. (aj tak sa to nepodarilo... ☹ )

cervena_ciapocka
23. jún 2009

monika 😉 fuuu ha
mna tiez velmi pokusa testovat, ale asi pockam az na 28DC.

cervena_ciapocka
23. jún 2009

A este jedna otazocka. Ake mate skusenosti s Baby tesom od Biogemy?
http://www.biogema.sk/baby_test_duo.html
lebo ja doteraz dobre, vzdy ukazal pravdu, len by som chcela vedeit, ze ci funguje naozaj tak skoro ako sa pise na obale.

cervena_ciapocka
24. jún 2009

Dnes som to nevydrzala a spravila som si test. A kedze je este skoro, bol na nom namiesto druhej ciarky tienik. Urcite viem, ze som si ho nevymyslela, lebo stale pouzivam tieto testy (Beby test) a ked som tehu nebola tak tam proste okrem kontrolnej ciarky nebolo vobec nic.
Dnes kupim iny test s skusim aj zajtra.

michalag
24. jún 2009

cervena ciapocka, neviem mne ukazal aj "priesvitne " druhe ciarky 😅 🤐

cervena_ciapocka
24. jún 2009

no aj tato je taka, ale predtym som uz velaraz pouzila tuto znacku a ked som tehu nebola tak tam proste nic nebolo, vobec nic aj keby som si ich chcela vymysliet 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre