Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

aurora81
25. jún 2009

Ahojte, píšem prví krát a mám asi taký istí problém. Druhá čiarka je dosť slabá a som po rôznych liečbach.

aurora81
25. jún 2009

Poobede asi pôjdem k lekárovi a potom sa ozvem. ☹

monika0001
25. jún 2009

baby držím vám palce aby tie tieniky skutočne ukazovali tehu.. moc moc moc vám držím palce!

pipussa
25. jún 2009

baby, nespoliehajte sa na slabunke ciarocky! Mne minuly mesiac ukazal jemnu ciarku a nebola som tehotna / urcite som nepotratila...

pipussa
25. jún 2009

konkretne to bol tento
VIA-MED 10 Baby Test Strip 1+1 Zdarma , s citlivostou 10

reivka
25. jún 2009

a ako vieš že ti to ms neodplavila?

pipussa
25. jún 2009

bola som na vysetreni u lekarky....

monika0001
25. jún 2009

ked mi zistil doki cystu od vdety ked som testovala som mala tiež tri krát slabé // a nebola som tehu...
je to diskutabilné... od teraz verim iba dokimu....
ale pri prvom tehu mi tiež ukázal len slabulike // a bola som tehu.. aj pri druhom...
tak neviem.. 😠

magic08
25. jún 2009

pipusa lekar nezisti, ci si bola tehotna, ak to trvalo len par dni. Napr. pred mrchou si spravis test a vyjdu ti //, jedna je velmi slabucka, mrcha meska len par dni, ale pride. To znamena, ze slo o mikropotrat, alebo tak nejako to volaju. A ak sa to stalo, lekar ti nevie zistit, ani ultrazvukom, ci si tehu bola alebo nie.
Taka mudra som, lebo som sa na to pytala mudrejsich 😀 lekarov 🙂

cervena_ciapocka
25. jún 2009

Ja si tu slabu ciarku vysvetlujem tym ze som testovala velmi skoro. Skusim este neskor a uvidime, ze ci je to naozaj pravda alebo nie.

pipussa
25. jún 2009

v kolky den si testovala ?

monika0001
25. jún 2009

ciapocka - držím ti nekustočne palčeky, aby to bolo tak ako si želáš 😉

pipussa
25. jún 2009

ved jasne, mozne je vsetko..... ja len chcem povedat.... Netreba sa fixovat na testy.......

cervena_ciapocka
25. jún 2009

pipussa, to nie, ale predsa len je to prava info

cervena_ciapocka
25. jún 2009

a testovala som v 10 DPO cize skoro

monika0001
25. jún 2009

hm... je to zaujimave... jednoznacne by mali tie testy ukazovat // len v prípade tehu...

cervena_ciapocka
25. jún 2009

no mne sa raz stalo, ze mi ukazal test "Modra sprava" asi pred rokom dve ciarky, ale potom som dostala MS, no neviem ze ci to bol omyl, alebo sa len vajcko neuhniezdilo.
Ale teraz som si robila "Baby test" a ten mi zatial ukazal stale bud len jednu ked som nebola tehu alebo dve ked som bola (to mam aj v albume)

reivka
25. jún 2009

ten v albume je pekný, to je jasné tehu

cervena_ciapocka
25. jún 2009

🙂 no, ale zial sa to skoncilo skor ako zacalo 😒

cervena_ciapocka
25. jún 2009

aj ked, tento mesiac sa citim presne tak ako ked som bola naposledy tehu. Prsia ma bolia neskutocne a mam aj obcas taku "pichlavu" bolest v podbrusku. Nechcem si nic namyslat a v podstate by mi aj vyhovovalo kebyze nei som tento mesiac tehu 😀 ale zas na druhej strane by som sa neskutocne tesila 😵

andi20
25. jún 2009

Ahojte, aj mne sa stalo, ze som mala na teste dve ciarky, ale ta druha bola slaba. A potom som zacala krvacat. Takze kto vie.

cervena_ciapocka
25. jún 2009

to hej,
ale naposledy som testovala az po tyzdni meskania, ale teraz som uz nevydrzala 😅

cervena_ciapocka
25. jún 2009

mam este jeden "baby test" tak zajtra testnem. Tomuto testu verim najviac.

aurora81
25. jún 2009

Som po lekárskej prehliadke a nie som tehu.. A chce ma poslať na IVF. Má stým niektorá zvás skúsenosť 😖

flyangel
25. jún 2009

aurora su tu temy ivf tam ti poradia 😉 drzim palceky

cervena_ciapocka
25. jún 2009

aurora vela stastia
ja nemam odvahu na nieci take ako ivf a pod.

monika0001
26. jún 2009

ciapocka ja stale cakam ako si dopadla...

cervena_ciapocka
27. jún 2009

ahojte
este sama neviem, ze ako som dopadla. Som sa rozhodla, ze pockam do pondelka.
Tento mesiac vsak potrebujem vediet ci som alebo nie som tehu v podstate uz teraz lebo od toho zavisi dost planov na nasledujuce dni, a neviem ako sa zariadit. Inac by som nestresovala, cakala a testovala az po tyzdnovom meskani.

cervena_ciapocka
27. jún 2009

A poslednych par dni ma pobolieva podbrusko, co u mna nikdy nie je zvykom pred MS. A netusim co to ma znamenat.

perla200
27. jún 2009

tak skús testnúť dnes...a mas to vyriešené....nemusís sa stresovať...ak si mala slabú čiarku tak musí byť už silnejšia....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre