Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

nadenkaaa
9. júl 2009

Ahoj olinka ja mama taky isty problem dnes som si dokonca odmerala rano aj BT a ta je 37,1 tak teraz neviem co robit ..asi predsa len cakat ☹

oliinka
9. júl 2009

ahoj no ja som si dnes zase robila test mamatest comfort,a po 4 alebo 5 minutách mi tam bvyšla slabá čiarka,tak neviem,nechcem sa moc tešiť,ale.............aké mate skusenosti s týmto testom?

nela00
9. júl 2009

oliinka mamatest su vraj nalepšie 😉 odfoť pozrieme 🙂

oliinka
9. júl 2009

nemožem nájsť USB kábel aby som to stiahla

oliinka
9. júl 2009

a čo si otom myslíte som 42 DC takže keby menzes meškal len tak tak snad už by prišiel nie?ked som čakala paťka tak test mi ukázal ked mi meškal menzes asi týžden, a to pekne dve krásne čiarky a teraz je to akési iné všetko

nela00
9. júl 2009

každé tehotenstvo je iné 😉 asi si mala neskoro ovu aj test vyjde neskor. aka je ta ciarka? do ruzova?

oliinka
9. júl 2009

no najskor bola taká slabá,ale bolo ju vidieť,že tam je a teraz už po hodine je slabo ružová

fazulka1512
9. júl 2009

oliinka ja si myslim ze si tehu, priznaky mas nejake ci ziadne

oliinka
9. júl 2009

bolia mi prsia,ale hlavne mám citlivé bradavky,zle mi nieje,ale boli ma v podbrušku,inak asi nič

fazulka1512
9. júl 2009

oliinka, ja som na tom rovnako, prsia ma nebolia len mam citlive bradavky, rano ma bolelo v podbrusku, teraz to preslo, lebo si tu pisem a nemyslim na bolest a v krku mam ako keby stale ostatok jedla, uz 3 den, a strajkuje mi zaha, ms by mi mala prist zajtra alebo cez vikend tak cakam

flyangel
9. júl 2009

Oliinka ak mas slabe ciarky je mozne ze si tehu...ale predsa len by som zasla na gyndu kde ti vezmu krv na hcg a nemusis cakat na testy kym ti zacnu vytvarat silne //...priznaky mas celkom tehotenske..

fazulka1512
9. júl 2009

oli fly ma pravdu, chod na krv

oliinka
9. júl 2009

no musím sa objednať na pondelok k dokimu,chcela som isť aj skor,len mi nemal byť kto pri malom,lebo manžel robí do večera,ale v pondelok má volno.ja som si robila 6.7.test rapiclear a vysli mi tam ako keby to bol nejaý duch ,čiarka bola priesvitná a bolo ju vidieť len s určitého uhlu a dnes rano som si robila mamatest comfort a ten vyšiel po 4 alebo 5 min.slabá čiarka a teraz je silnejšia,ale to je po hodine a pol a po tých 5 min tá čiarka bola vidieť

denisocka
10. júl 2009

😝 no neviem či mi tu niekto poradi,ale zaujíma ma,kolko dní trvá od styku / cez oplodnenie a uhniezdenie po dva // ???? teda v skratke - kolko tvrá dni po stiku kým ukaže test spolahlivy vysledok?

saskia1
10. júl 2009

Denisocka, najlepší výsledok testu budeš mať po vymeškanej menštruácii. Skôr sa ti neukážu // čiarky aj keby si bola tehotná. Tak skús vydržať a ja by som testovala v prvý deň vymešknej menštruácie 🙂 A kedy očakávaš mršku?

denisocka
10. júl 2009

saskia, ja a testy sme kamoši 😉 nikdy nerobím dopredu,ale teraz neviem neviem,počítam ratam,čakam a nič .... ale vlastne inač by som mala, je velka šanca že neni som v tom,ale čert nespí. bežne mam kramy na 30-35 DC ,takže v poho,ale na 31C sme šli naplno,šak som už čakala na kramy a tie stale nikde, dnes je vlastne 7den od styku- 39DC? tuším ,tak neviem či testovať či čo akože? priznaky nemám žiadne , len proste ta neistota 😅

saskia1
10. júl 2009

A bazálnu teplotu si neskúšala merať? Skús zajtra ráno a uvidíš 🙂 Ale ak máš takto pravidelné krámošky, tak asi máš len nejako posunuté, možno nejaké prechladnutie, alebo stresy...ale človek nikdy nevie čo sa to s nami deje vo vnútri 🙂 Takže možno budú aj kolajnice 🙂 No hlavne aby ti to dopadlo ako si ty praješ 😀
Ja čakám návštevu červenej armády takto o týždeň, ale dúúúúúúfam, že nepríde 😔 Ale nechcem sa s tým nejako stresovať, lebo ja sa potom sledujem až príliš..potom každé pichnutie prikladám tehu...a to nie je moc dobre ☹

denisocka
10. júl 2009

no bazalnu teplotu rano asi nezmeram,rano už stoji o 5:30 v pozore moj maly darebák 😉 ,ale som zvedava fakt,AKO TO DOPADNE. Ja som si tiež prežila tie čakačky ako ty, bol to des bes sice to 2x nevyšlo ale na treti pokus mame trojnasobnu malu pohromu a verim,že sa raz dočkám ešte jednej malej pohromy,preto by som to rada podchitila v začiatku,aby sme predyšli komplikaciam

denisocka
10. júl 2009

no moj pravopis -amen , idem radšej robiť obed

saskia1
10. júl 2009

Tak dobre navar, ja idem ešte dorobiť nejaké veci v robotke a zachvilku domeno 🙂 konečne víkend 😀

biancarv
10. júl 2009

ahoj Olinka, ja mam ten istý problém, ked som čakala Paťka tiež týžden po vynechaní mrchy dve silné čiarky a teraz mám 44DC a pred 5 dňami som robila test a tiež ako keby tam bol duch tak neviem 😒

monika0001
10. júl 2009

ahojte baby...
Potrebujem malu radu, alebo skor nazor viacerych zien.. kuk mi do albumu a povedze mi co si o tych testoch myslite... Album s nazvom Dufam, že toľko ....

reivka
10. júl 2009

a kolko mešká?

monika0001
10. júl 2009

dva dni, ale podstupili sme foliklometriu a vcera mi doki povedal, že vyzera to, že teoreticky by to tam mohlo byt. Ze vyzera to ako zltkov vacok.. vraj si mam urobit test... no ak som dnes rano urobila...
neviem... ja tvrdim, ze to nie je ono a muz sa so mnou vadi, ze je..

biancarv
10. júl 2009

no monika, nechcem predčasne gratulovať ale vyzerá to na tehu 😀

monika0001
10. júl 2009

ja sa toho bojim.. neverim tomu moc... este vcera som mala priznaky na menzes.... a dnes ma kozy uplne prestali boliet..

biancarv
10. júl 2009

pozri aj slabá čiarka je pozitívny test, lebo tá druhá čiarka sa vytvára len ak je prítomný hormón hcg, ktorý vytvára len embrio a placenta, inak tento hormón nie je prítomný v tele ženy, takže kebyže niesi tak by tam ta druhá čiarka nebola a ja som ju mala tiež takú slabú 😀

biancarv
10. júl 2009

ale príznaky pri menzese sú podobné ako pri tehu

monika0001
10. júl 2009

no mne uz dva testy ukazali // ale nie taketo .. tie boliovela slabse.. bojim sa tomu verit... resp. neverim tomu este.. ani nebudem pokial mi to doki nepotvrdi..
Pri prvom tehu som amla taluto istu.... ale aj tak sa bojim...

monika0001
10. júl 2009

ja som mala uplne ine priznaky pri tehu ako pri menzese, ale zas vraj kazde tehu je ine... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre