Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

kosta123
26. júl 2009

bakosko - no 19 den a mrcha nikde asi dnes testen opäť
😉

kosta123
27. júl 2009

test negativny už tretí 😕

kosta123
27. júl 2009

Dnes som bola na gynde stále ma bolelo brucho,no ale na sone nebolo nič vidno 😖 pichol mi vyvolávačku,takže nič 😒

narciska77
28. júl 2009

Mojo ako si dopadla u dr?

maznacik007
28. júl 2009

ja som si robila vcera na obed ten pepino z dm.. taky lacnejsi.. a mala som // je pravda ze ta kontrolna bola silnejsia.. ako ta druha.. ale nabehlo to do toho casu.. vcera som bola cca 30-31 DC a mam aj dalsie priznaky.. dalsi test si chcem urobit az tak o dva tyzdne.. a potom sa objednam k dr...

kosta123
28. júl 2009

maznacik007 - tak držím palce 🙂

pepppe1
28. júl 2009

pridavam sa aj ja drzim palce maznacik a aj tebe kostka,nech ti to uz vynde 🙂

maznacik007
28. júl 2009

dakujem kocky.. nechcem ist moc skoro aj pri dcerke som isla az tak v 8 tt aby uz bolo aj srdiecko..

kosta123 aj ja drzim palce . nech m nepride..

wolfskinka
29. júl 2009

maznacik ahoj ............ ty brdo tak toto si ma sokla ........ som strasne stastnaaaaaaaaaaaaaa ze ti to vyslo

vanesska
29. júl 2009

lucinka... no ja som mala podobne "priznaky" ako ty ze ma pobolievalo podbrusko a pichalo ma vo vajecnikoch raz jeden raz druhy a hrozne ma boleli krize dokonca sa mi objavilo aj spinenie tak som sa celkom zacala vytesovat ze to moze byt tehu... no ale ked bolesti cely mesiac neprestavali tak som skocila k dokimu a nebolo to tehu ale cysty na oboch vajecnikoch... ☹
takze na tvojom mieste by som mozno skusila este raz testnut a ak nie tak by som isla k dokimu... na uzv by cysty mal vidiet... a urcite je lepsie vediet na com si ako sa umarat v neistote... hmm 😒

loo0
13. aug 2009

vanesska a ako ti zistil tie cysty? stacil mu pohlad? mozno trocha blba otazka ale ja mam uplne rovnake priznaky + mi je nevolno z niektorych jedal.... myslela som ze som tehu ale asi nie som ked mam neg. testy a vcera mi brali krv, tiez neg. ☹ takze na 99 percent nie som a to 1 percento je nadej ze som mala ovulku posunutu az na koniec alebo zaciatok mesiaca a nedalo by sa to este preukazat.(poslednu mrchu som mala 8.7)...gynekologicka mi povedala ze mam trocha presiaknutu maternicu ale inak nic zvlastne... nikde ma neposlala, nic (akurat na usg prsnikov kedze ma bolia aj bradavky) takze predpokladam ze cysty nevidela.... alebo ma mala niekde poslat aby na to prisla?

loo0
13. aug 2009

som z toho uz blbec....co moze a co nemoze gynekologicka vidiet? 😒

lauritka
13. aug 2009

loo cysty vidiet bezne na uzv. mohla sa ti posunut ovulacia a teda aj cyklus mas potom posunuty. ak si chces spoznat svoje cykly a vediet ako si na tom, tak by som ti odporucila merat BT 😉

loo0
13. aug 2009

lauritka ja som to nikdy nejak extra neriesila a povedala si: ked ma byt, bude.Snazilkovat sa intenzivne neplanujem ani teraz takze BT velmi riesit nechcem aby som sa z toho potom nahodou nezblaznila... lenze ked uz tak dlho meskam (cyklus zvyknem mat 28-30 dnovy takze by som mala dostat ms okolo 5.8) neviem co si mam o tom mysliet..... hlavne ked mi gynekologicka nic (okrem tej presiaknutej maternice- aj to neviem co znamena) nepovedala.... vzala mi vcera krv, dnes som volala a ze hcg mam pod 10 takze neg. ... jaaj no a este mi povedala ze nic nenahmatala.... tak ja neviem ☹ mam vsetky tehu priznaky, ale tehu nie som (pravdepodobne) zblaznim sa z toho....

loo0
13. aug 2009

a povedala mi este, ze tie priznaky mozem mat z hormonov.... mna zaujima z akych? neberiem ani som nikdy nebrala HAK ani nic podobne.... to len tak sa u mna zacali vyskytovat hormony alebo co?

lauritka
13. aug 2009

presiaknuta maternica znemena, ze si pred mrchou pravdepodobne.. raz mi meskala tyzden a mala som to podobne. ale mne potom pichol vyvolavacku aby sa to spustilo. mohla ti aspon normalne vysvetlit o co ide / mimochodom ja nemam rada zeny ako gyndosky 🙄 / hormony, mozno myslela progesteron v druhej casti cyklu, vela priznakov na mrchu je totiz podobnych tehotenskym....

musis podla mna mat len nejaky momentalny hormonalny vykyv, to sa niekedy stava.. takze neostava ti asi nic, len cakat na mrchu...
😔

loo0
13. aug 2009

takze tehu asi nebudem ☹ len mi je to divne lebo nikdy som tak dlho nemeskala.... a inak... stale pred mrchou ma pobolievalo v podbrusku takze to som velmi neriesila, ale teraz som to zacala riesit kvoli tomu, ze ma bolia vyslovene vajecniky (raz jeden raz druhy) a tie bradavky... (pred mrchou ma nikdy v zivote neboleli prsia a uz vobec nie bradavky) ale co uz..... hormony sa asi menia rovnako ako ludia 😀 tak diki lauritka 🙂

lauritka
13. aug 2009

no ked chces, skus zmerat rano BT, len tak zo srandy, sice si nikdy nemerala, ale zaujimalo by ma aku mas teplotu, este pred tym ako vstanes z postele, po spanku-

loo0
13. aug 2009

no rano si ju nemozem zmeriat.... ja byvam v cechach totizto a do KE som prisla len teraz kvoli tym vysetreniam lebo v cechach na chirurgii (ked mi bolo zle) mi nic nepovedali a diagnoza bola: bolesti bricha 😀 no a dnes vecer cestujem naspat domov, rano o 6.05 som v prahe a o 2 hodiny v Moste, takze velmi si nepospim, nezvyknem cestovat s teplomerom, a bolo by divne, meriat si BT v autobuse 😀 ale ak mrcha nepride ani pozajtra,rano si doma zmeriam tu BT a napisem 😉

lauritka
13. aug 2009

juj aha 😀 dobre potom mi napis IP, mozno nejak vyriesime tu zahadu 😉

loo0
13. aug 2009

okej 😉 to by mohlo byt zaujimave kebyze nakoniec naozaj som tehu 😀 asi by som sa zacala smiat a v zivote sa nespoliehala ani na jeden test... ci uz alfa alebo beta hcg.... 😀 a inak nechapem to... niektore testy z lekarne su citlive uz na 10 hcg a ked mi brali krv, tak robia testy citlive tiez na 10 hcg... naco je potom dobra krv? 😝

loo0
13. aug 2009

a inak dalsie poucenie.... je jedno ci som v cechach alebo na slovensku, nikde mi nic nezistili 😀 clovek aby bol doktorom sam sebe..... asi si zozeniem najblizsie nejaky domaci ultrazvuk... 😀 nervy mam akurat na to, ze som zbytocne cestovala a bola tu 2 tyzdne kvoli tym ,,doktorom´´ (cest vynimkam akurat ze ja mam na take vynimky smolu)

lauritka
13. aug 2009

loo no v krvi ja hcg hormon najskor a az potom v moci vies. krv je ´vacsinou na 99% presna. ja o domacom uzv snivam uz davno 😀

loo0
13. aug 2009

aha a ako skoro uz moze byt hcg v krvi? pocula som ze uz 5DPO a ked to pocitam (ako najneskor kedy by som mohla byt najneskor oplodnena bolo 3.8) , v case ked mi brali krv by som bola hypoteticky cca 9DPO... lenze zas ratam aj s tym, ze spermie vydrzia v tele okolo 3 dni takze uuuuplne najneskor ako by sa len dalo (uz mi asi sibe viem 😀 ) by to bolo 6.8 a to by som bola 6DPO ked mi brali krv..... tak neviem no....
a to s tym uzv... mali by sme zacat nieco robit... treba zostavit plan a predlozit ho alebo co lebo to je cele uz na nervy 😀

lauritka
13. aug 2009

zalezi kedy sa uhniezdi oplodnene vajko, niekomu uz na 5dpo , niekomu az na 11 dpo.... po uhniezdeni zacina vylucovat hcg... ale je to tiez individualne, niekomu to ide pomalsie hore, nikomu rychlejsie. mas tam toleranciu podla tabuliek...

loo0
13. aug 2009

no ved prave... takze este by som mala nadej hej? 😎 ale tak ja som tomu uz aj tak prestala akosi verit.... uz to musim nechat tak lebo by mi z toho vazne preskocilo s tych vsetkych vypoctov a testou 😀 povedala som si ze az nabuduci mesiac nedostanem mrchu idem na gyndu a potom to zacnem riesit znova..... ale fakt by som sa smiala kebyze som tehu a vsetko neg. 😀 tak o tie 2 dni ti poslem moju BT lauritka a koncim 😎

lauritka
13. aug 2009

ok 🙂

ejinka11111
16. aug 2009

Baby viete mi povedať berem antikoncepciu 2 mesiace teraz som dobrala druhe balenie a mala som s priatelom prvy krat od vtedy ako ich berem snim styk bez kondomu viac krat pocas tyzdna a teraz mi neprišla menštruacia uz 3 dni mi mešká myslíte ze môžem byť tehotná? ☹

lauritka
17. aug 2009

ejinka myslim, ze ti to vyriesi test. 🙂 alebo ti cyklus este trosku hapruje od HAK kym sa ustali... to su hormony do tela, takze MS nemusi prist hned ako hodinky.

veronika1609
17. aug 2009

Potrebujem poradit. Kedy je najlepsie si zrobiit tehotensky test?? Prosim poradte!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre