Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

aknomis
17. nov 2009

nie boli to rovnaké testy z jedneho balenia.
bubulka722: čo znamená biochemické tehotenstvo? no uvidím, či sa do zajtra spustí mrcha..

bzzmajka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mrnous1
18. nov 2009

Ahojte 🙂
Barborka mala si pravdu dnes som bola u ženského a povedal, že na sono je skoro až za 2 týždne. Ukázala som mu testy a povedal, že som tehotná, ale za 2 týždne budeme vedieť viac a naisto. Predpísal mi duphaston na udržanie po tablete denne a odporučil Acidofolan ( kyselinu listovú). No uvidím eza tie dva nekonečné týždeň či to nebol planý poplach. Čo sa týka krvi tak tú mi na _HCG ani nezobral, úplne mu stačilo keď som mu ukázala tehotenské testy. Tak uvidíme. Tak veľmi si želám, aby to vyšlo a bola to pravda. 🙂

lauritka
18. nov 2009

mrnous tak gratulujem. 😉

mrnous1
18. nov 2009

Lauritka ďakujem 🙂

barborka291
18. nov 2009

🙂 gratulujem, a drzim palceky, myslim, ze test by nebol pozitivny len tak pre nic za nic. ale aspon tu krv ti mohol zobrat, tam sa da hcg zistit aj minimalne ked je. tak dufam, ze budes mat len dobre spravy a tie dva tyzdne sa skus zamestnat inymi myslienkami... ja viem sa to hovori... ja to poznam, ja tiez neviem na ine mysliet. cakam-necakam v piatok mrchu.....

mrnous1
18. nov 2009

🙂 ďakujem Barborka a ja vám tiež držím palce, aby to vyšlo, lebo viem, aké to je. A raz to určite musí vyjsť no nie? Barborka a v piatok mrchu nečakaj..... 😉

lucia1181
19. nov 2009

ahojte kočky,tak ja som tiez robila test pred 4 dnami a pozitivny a na druhy den zase to iste....lenze tehotna nie som,lebo mi normalne dosla mrcha vcera a to som nikdy nemala ani pri dcerke a ani pri synovi.lenze mam tazku anginu s horuckami 39,2 a strasne zapalenymi mandlami.pocula som,ze aj choroba ukazuje pozitivne testy a asi to tak aj bude naozaj.vyzera to tak,ze test je u mna pozitivny prave z anginy.co si o tom myslite,moze to tak byt?citala som na konikovi,ze uz vela zien to tak malo....

luly3
19. nov 2009

lucia blbost, ak máš na teste // si tehotna alebo mohla si byt
a máš spontanny potrat alebo budeš mat menzes a budeš
tehula 😉
každopáde by so test zopakovala a ak by stale boli // išla by som k Dr

janka911
19. nov 2009

ahojte..možem sa spýtať mne meškajú dni mám si spraviť už test alebo mám ešte počkať a je leošie robiť si test ráno alebo je to jedno..ďakujem 😉

januliatko1985
19. nov 2009

ahojte....chcem sa spytat, ci je test pepino na 100% spolahlivy. kuk do mojho albumu 🙂

lucia1181
19. nov 2009

luly3...no ja tiez kukam,ze preco by mal byt pozitivny test pri chorobe,ale pocula som,ze pri zapaloch to zvykne byt.skusim odfotit test a dat do albumu,predsa len je ta druha ciarka slabsia.a toto sa mi stalo aj v predchadzajucom cykle,ale to mi pan doktor zistil prasknutu cystu,ze to bolo kvoli tomu

luly3
19. nov 2009

daj si odobrat HCG alebo skus test o 2 dni či bude silniet 😉
ak ani znamena to že HCG rostne 😉

januliatko s velkou pravdepodobnostou si tehotná gratulujem 😉

lucia1181
19. nov 2009

luly3 no tak skusim este jeden urobit,ked choroba trosku ustupi,teraz by to asi nemalo zmysel.hodila som fotecku do albumu uz,no a bolo to testovane den pred tym ako dosla mrcha

barborka291
19. nov 2009

Mrnous, dakujem, no mrcha prisla dnes... ale je nejaka divna, taka nezvycajna, este si ju odsledujem, ale asi smola..... skusame dalej. chcela by som vediet kto ma ake skusenosti so snazenim hned po vysadeni HAK. a ake je to biochemicke tehotenstvo? dik 😉

mrnous1
23. nov 2009

Ahoj Barborka 🙂
Je mi ľúto, že mrcha ti napokon došla ☹ čo sa týka snaženia po vysadení HAK, tak to závisí od každého organizmu ako sa s tým dokáže vyrovnávať. Moja vlastná skúsenosť bola dosť zlá, lebo od vysadenia som mala nepravidelné a dlhé cykly a navyše podľa testov mi ukazovali, že aj anovulačné. Myslím, že biochemické tehotenstvo je po umelom oplodnení. No dnes mi kamarátka, ktorá nedávno podstúpila prvé IVF oznámila, celá nešťastná, že je negatívne. Súcitim s ňou, lebo viem, čo všetko musela podstúpiť. 🙂

barborka291
24. nov 2009

Mrnous dakujem 😉 mrcha je prec, tak hura do dalsieho snazenia... kupila som si mikroskop, tak uvidim co je to za "zazrak". No a mala som 27 dnovy cyklus, tak hadam nebudu dalsie dlhe. snad ziadne.. 🙂 a ty si ako na tom? 😵

mrnous1
4. dec 2009

Ahojte babenky 🙂
Tak a som opäť na začiatku. Radosť bola predčasná a o to väčšie sklamanie. Pred dvoma dňami som bola na sone a podľa neho som mala byť v 6tt, ale bolo vidno len žĺtkový vačok a plodu nikde, diagnóza anembryomola. Podstúpila som už aj kyretáž dutiny maternice a babky neprajem ten hnusný výkon nikomu aj keď sa robí v narkóze. No čo bola som vlastníčkou tehotenskej knižky iba jeden, jediný deň. Dúfam, že fyzicky sa dám do poriadku no po psychickej stránke je to horšie. Viem, že sa stávajú aj oveľa horšie veci a že možno na druhý krát to konečne vyjde, ale tá otázka PREČO vo mne hlodá ako tichý nepriateľ. Uvidíme čo bude ďalej. 😢

lauritka
4. dec 2009

mrnosu je mi luto 😒 nabuduce to uz vyjde neboj. je to stale lepsie, ked to odide takto na zaciatku ako neskor 🤐
drzsa

deej
4. dec 2009

viem si prilbžne predstaviť ako ti je mne tohto roku v apríli tiež meškali pomaly týždeň ale druhý test som nestihla urobiť a došla mrcha, ale taká, že som mala celú noc vysoké horúčky, strašné bolesti... nebudem ďalej písať. Ani k dokimu som nestiha ísť ale neskôr som zistila, že mohlo ísť o skorý potrat. Ešte teraz sa mi tlačia slzy do očí ale nepomôžeme si, budeme musieť len čakať ako sa to vyvinie

mrnous1
4. dec 2009

🙂 ďakujem lauritka a deej. Snažím sa byť optimistická, ale akosi mi to zatiaľ nejde. ☹ Je to všetko ešte príliš čerstvé a dúfam, že sa to nezopakuje. Ozaj neviete kedy by sa po kyrete mal dostaviť normálny cyklus. Ťažko sa mi teraz počíta keď poslednú ms som mala 17.10.09 a momentálne krvácam a špiním po kyrete. 🙂 Vďaka babky. 🙂 Však ono nám to raz musí vyjsť no nie? 🙂

majka.mn
4. dec 2009

ahojte babeny 😉 neviem ci mate podobnu skusenost s testom-vcera som si robila test ked sa zacal zafarbovat, tak sa objavila druha ruzova ciarka, ale po x minutach zmyzla a ostala len jedna, neviete co to mohlo byt? a test bol z tych drahsich..dakujem 🙂

barborka291
5. dec 2009

Mrnous, to ma mrzi. Dnes clovek naozaj do poslednej chvile nevie co pride a co ho caka. Lauritka ma pravdu, asi je to lepsie skor, ako.... a asi to tak malo byt, priroda je mudra a vie co robi. Cas zahoji rany, neboj. Optimizmus netreba stracat. Drzim palce.

lauritka
5. dec 2009

mjka skus inu znacku. mozno nejaky blby test 😔

majka.mn
6. dec 2009

laurita dakujem, skusila som ine 2vecer jeden // (moddra sprava) a pepino /, rano (nejaka neznama zn.) neg, zase poobede modra sprava // a mamatest / a po dvadsiatich min. //, a dnes rano mamatest /..tak ja neviem :(

iva5
7. dec 2009

Ahojte. chcela by som sa opytat a informovat: meskaju mi dni cez dva tyzdne, robila som si 4 testy, vsetky vysli negativne, bola som predtym ako som si ich robila u doktora, povedal mi len tolko, ze mam zvacsenu sliznicu co moze byt priznakom, ale aj nemusi, potom som si urobila tie 4 testy, ktore vsli negativne, ale stale sa dni nedostavili, predtym som vysadila antikoncepciu a po vysadeni som mala do mesiaca dvakrat dni.. mozem byt tehotna???

barborka291
8. dec 2009

skor si myslim, ze mas rozhadzany cyklus...

kikakk
2. jan 2010

Ahojte dievčatá, v tejto rubrike som zatiaľ nová. S manželom sa práve v týchto dňoch pokúšame o dieťatko, chcela by som sa vás opýtať, kedy najskôr sa dá zistiť tehotenstvo? Čo hovoríte na testy - už po 7 dňoch po počatí? Poraďte mi prosím, aj keď už sa to určite na tejto stránke spomínalo, nedostala som sa k týmto informáciám. Ďakujem.

zuzanockamt
2. jan 2010

kika ... 7 DPO je velmi malo ... mozno 10 DPO ti uz nieco ukaze ... ale kup si s citlivostou 10

flamenga
2. jan 2010

kikakk siedmy deň nie 🙂 predídeš sklamaniu 🙂 pretože k uhniezdeniu môže dôjsť až na desiaty deň po oplodnení... dovtedy sa neprodukuje hormón hcg, takže na 7dpo by test ešte nemal čo zachytiť 🙂 Najskôr 10dpo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre