Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

hhalina
2. jan 2010

no tak to máme opravdu dosti stejné, já jsem také 10 DPO......ale já strašně doufám, že bude jen sílit ta čárečka druhá. TObě i mně. Proč by se tam jinak objevila??? asi tam chce být a BUDE 🙂 🙂

hhalina
2. jan 2010

Jo a budeš ráno dělat testík??? Já zkusím, uvidíme-- tak dám vědět, taky dej

zuzanockamt
2. jan 2010

ale ta moja bola asi len vidinou, neverim, ze bude silniet ... to som musela kukat na ten test, aby som ju tam vobec videla a objavila sa fakt velmi dlho po limite... to uz ja mam len halucinacie

hhalina
2. jan 2010

Mně po asi 3 minutách, ale když teď mrknu na testík, tak je pořád tam, tobě zmizela nebo zůstala... I po limitě nevadí - to se stalo sestře. Test nic, pak ho šla vyhodit po velice dlouhém čase a čučela, že je tam //

zuzanockamt
2. jan 2010

ja som ho spravila, nebolo nic, potom asi po hodine som kukla tam, nieco tam bolo, tak vravim MM nech mi povie, co tam vidi, tak povedal, ze hej, nieco tam je ... odlozila som ho do kupelne na policku ... to bolo poobede okolo druhej a ked sme prisli vecer o osmej domov, tak kukam a bola stale tam, ale slabulilinka ... ale som ho uz vyhodila ... nema to zmysel ... MS dorazi urcite

hhalina
2. jan 2010

nedorazí, věř jako já. Když tam byla, snad i zítra bude a silnější. Udělej test a zítra si písneme co a jak. Drž se. 🙂

zuzanockamt
2. jan 2010

ja zajtra test nebudem urcite robit, lebo nemam v zasobe a nestiham kupit ... uvidim, ake budu teploty a mozno spravim v pondelok

xena1
2. jan 2010

zuzi kup si ten celodenny,v tulipe v lekarni by mohli mat..drzim palce obom

hhalina
2. jan 2010

tak v pondělí- to už bude vidět lépe...tak držím pěsti, já ti napíšu, a uvidíme obě. Já naštěstí mám ještě testíky 2, tak drž. papa 🙂

maurizia
2. jan 2010

zuzanocka no teda ze dedko bude, ked bude dieta v puberte, to by bol dedkom dnes uz kazdy druhy 😕 tak sa ja teda na to nepozeram 😀 kazdopadne, ja ked som otehotnela, tak som si robila testy dva po sebe a to mi meskala ms uz takych dobrych 10dni a ciarocka bola ledva viditelna..tak som testy nechala na policke a ked som sa pozrela na druhy den, tak som videla uplne silnu druhu ciarku..no a to mi uz lekar na dalsi den cez usg potvrdil, ze som citujem "v tom" 😀 zuzanocka drzim palce..my sme nase prve dve ciarky konecne prave teraz uspali.. 😉

hhalina
3. jan 2010

ahoj holky,
tak teď vážně nevím, co si mám myslet....ráno 1.(nejlevnější test) negativní, pak mi to nedalo a udělala jsem ještě jeden- ten byl trošku dražší - zase slabulinká. Tak nevím a navíc teplota klesla z 36.89 na 36,79 ach jo, tak nevím. Už nedělám testík- až v den očekávané MS-tedy ve středu, uvídíme, jestli moje naděje byla nebo mi bude na nic 😒 . Zuzanacka- dáme si vědět.

zuzanockamt
3. jan 2010

maurizia ... tak MM ma uz 35 rokov, takze tak
xena ... mala som celodenny test s citlivostou 10
halina ... mne BT vysla dnes vyssie ... z 36,8 na 37,1 ... zajtra spravim asi druhy test ... ale uvidim este podla zajtrajsej BT, lebo ak klesne, tak to nema vyznam ... zajtra uz budem 12 DPO a LF mavam 13 - 14 dni

hhalina
3. jan 2010

🙂 zuzanockamt, tak drzím pěstičky, uvidíme co já. dej vědět. H.

maurizia
5. jan 2010

zuzanocka MM ma 33 a ja 3o 😉 ja mam zatial tiez testy negativne, no ale hovorim si, ze vsetko zle je na nieco dobre a asi to tak ma byt. zatial som si nezacala robit grafy ani merat teplotu a velmi sa mi ani nechce. ale na druhej strane, ak budem musiet kazdy mesiac absolvovat taky maraton, aky nastolil MM decembri, 😀 😀 akoze kazdy den to chcel "poistit", tak si tie grafy a pod asi radsej zacnem robit, aby som sa trosku setrila 😅

zuzanockamt
5. jan 2010

maurizia ... ved to je najistejsie, ked sa to positi kazdy den ... povodne som aj ja chcela kazdy den v decembri, ale nejako sme to nedodrzali

duratlicka__2
5. jan 2010

Ahoj Zuzi, to je sranda, ako Ti pred par dnami klesol ten graf, testovali sme naraz, obe negativne testy, len ja nemam odvahu spravit si dalsi. Ale Ty si uspesne tehu, ze?

zuzanockamt
5. jan 2010

duratlicka ... neviem, ci uspesne ... uvidim az, ked sa dokina vyjadri, ale test bol pozitivny aj vcera aj dnes ... a dnes aj s citlivostou 20

lucy778
5. jan 2010

ahojte,
chcem sa opýtať aká je najvyššia citlivosť tehotenských testov?

maurizia
5. jan 2010

10 je tusim najvyssia na trhu..

hhalina
5. jan 2010

AHOJ HOLKY,
tak dnes stoupla z 36.77 na 36,89, těhu test- dnes bych vlastně měla mí 1.den MS, takže čárka je fakt pořád slabá, ale je tam. Volala jsem i paní doktorce, říkala, ať chvíli počkám a 14. jdu k ní, tam už mi to snad potvrdí. Pořád jsem ale tak nějak na vážkách, je to velice krátká doba, tak budeme čekat, snad už je trošku naděje, možná trošku více, ale nechci to zakřiknout. Hned, jak budu mít potvrzené, všechny vás tady nakazím //. Pa, šťastná H. 🙂 🙂

maurizia
5. jan 2010

hhalina 🙂

hhalina
5. jan 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 snad vše bude o.k. a můžu to říct i manžílkovi, ale ještě raději čekám. Až si budu úplně jistá a čárka bude silná....... Víkend to jistí. 😉 😉 😉

lucy778
5. jan 2010

maurizia - ďakujem 🙂

maurizia
5. jan 2010

hhalina, no to Ti drzim palce, ja mojho priebezne informujem rovno zo zachoda. no viem, som trosku trapna ale co uz 😅 lucy, nemas za co. ja sa tiez len pomaly dostavam do problematiky, ked som testovala negativne 25, snazila som to zvalit na zlu citlivost testu.. 😀

mirip
5. jan 2010

no ja som robila dnes pepino a my vyšiel duch druhej čiarky a ked zaschol zmyzol som síce len 26DC ale dúfam že ešte tento mesiac // nebudú

lucy778
5. jan 2010

ja som ráno robila rapi clear a ten má citlivosť 10, tiež som tam na chvíľu zazrela ducha druhej čiarky ale skôr si myslím, že to boli vidiny 😀 . tak uvidím dnes mám 26DC ešte stále tam nádej je 😉

zuzanockamt
6. jan 2010

mirip ... a vy uz skusate druhe 😕

hhalina
7. jan 2010

ahoj holky, dnes konečně silné // 🙂 🙂 🙂

agentkak
8. jan 2010

ahojte 🙂
ja som tu prvý krát, ako tak čítam vaše príspevky tak ste vniesli do mňa trochu nadeje...meškajú mi 4 dni predtým sa mi také nikdy nestalo ba naopak vždy som dostala o dva dni skor...robila som si testik kvapkaci samozrejme v práci na WC rychlovka tak som len nakukla a jedna palička hodila som ho do kabelky a po dvoch dnoch som ho šla vyhodiť a dve paličky skoro ma prekotilo potom som si urobila ten isty zas a tam silny jeden pruh a druhy nikde aj ked myslim ze take niečo slabunke sa tam zjavilo ale to som skor ja zhypnotizovala asi skor🙂)) takaže teraz som dosť na vážkach (lebo teoreticky by som mohl abyt aj prechladnuta) ale nie je mi nič je mam na vaječníkoch také zvláštne pocity ako keby mi malo ist na menzes ale nič..viete mi poradit aky si mam kupit testik lebo mam pred štátnicami a nejde mi nai učit sa čo som z toho taka nervozna lebo by sme moc chceli a to sme skušali 3. krát...dakujem moccccc 😵

duratlicka__2
8. jan 2010

Asi najlepsi by bol Rapiclear classic, je najcitlivejsi z tych, co poznam. A hlavne sa drz navodu🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre