Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

xxveronikaxx
9. feb 2010

Teraz čo čítam skoro každý ma problémy s otehotnením.Ale nikdy netreba neprestať veriť raz sa to podarí keď človek chce a je mu dopriaté mať dieťa bude ho mať.

malemimi
9. feb 2010

xxveronikaxx
dufam ze nevadi ze sa sem pletiem 😒

to si mala dobre my sme nemali chraneny nijak len tak ze si ho vybral pre tym... a mysleli sme si ze to raz da do mna a bude a nic ☹ ☹

malemimi
9. feb 2010

xxveronikaxx
ako ono más pravdu len je horise ked pride ked ho clovek nechce a neni pripraveny myslim aj fynancne a tak ... 🙂

xxveronikaxx
9. feb 2010

makovicka53

Ja ťa chápem ale raz sa ti určite podarí otehotnieť vieš niesi sama každý ma problémy s niečím iným.Niekto to má ťažšie a niekto zas horšie.

tinkapn
9. feb 2010

Makovicka, tak istotu nemam, ale mam taky nejaky pocit, ze sa nezadarilo ☹
Radsej si budem mysliet, ze nie som... aspon to bude o trosku mensie sklamanie pri jednej / na testiku 😒

makovicka53
9. feb 2010

tinkapn...tak iste ..snazim sa uz aj ja na to nemysliet...pokusim sa 😉 ..cas ukaze vsetko

tinkapn
9. feb 2010

Makovicka - a kedy sa chystas urobit si dalsi testik? Dufam, ze na nom uz budes mat vytuzene kolajnicky // 😵 😵
Budem drzat prsty 😉

makovicka53
10. feb 2010

flamenga....dnes mi prisla mrcha...no co takze nasleduju vysetrenia...najskor hormonalny profil a uvidi sa dalej
tinkapn dakujem kraasne ale zial ....

tinkapn
10. feb 2010

Makovicka, to mi je luto ☹ Ale uvidis, buduci mesiac to vyjde a basta!!! 😉

makovicka53
10. feb 2010

tinka musiii lebo sa uz asi zblaznim...a ty ako?

tinkapn
10. feb 2010

Urcite to vyjde, neboj 😉
Ja nijako, stale len cakam, no dnes rano som sa zobudila a ostalo mi tak strasne zle, ze keby som predtym daco zjedla, tak by som to vyvratila... A bolo mi az na odpadnutie... dufam, ze na mna daco nelezie 😒

makovicka53
10. feb 2010

juuj nooo vypada do nadejne...drzim psrtiky... 😀 ...kolko mas pred mrchou

tinkapn
10. feb 2010

Dakujem ti moja, si strasne zlata 😵 Ale podla mna to nie je tym....lebo to by bolo skoro na nevolnosti, ci sa mylim? Mrchu mam dostat buduci pondelok, teda 15.2. tak ja neviem... 😒

makovicka53
10. feb 2010

ahaa takze to asi hej...a coze ta chripka prepadla ci cuo 😉

tinkapn
10. feb 2010

ale to asi bude tym vycerpanim zo skoly... tento semester sme mali 10 skusok - a v piatok mam poslednu desiatu, ale uz absolutne nevladzem, som hrozne unavena a vycerpana, tak to asi z toho mi prislo zle 😒

makovicka53
10. feb 2010

noo je mozne....a co studujes?....poznam skusky daju riadne zabrat

tinkapn
10. feb 2010

studujem pravo, tak si to vies predstavit, je to hrozny zaberak, tak ale co uz... 🙂
A tebe kolko meskala MS? Mozno bude slabucka a mozno aj si tehu 😵

makovicka53
10. feb 2010

juuj 4 dni..ale ja som brala ten duphaston takze asi ztoho sa oneskorila trosku a ee mam normalnu ..slabu mavam vzdy ☹ ...pravo to ti verim...zaberak poriadny dochadzas do BA?

tinkapn
10. feb 2010

Joj, tak to je smola teda, ale neboj, buduci mesiac budeme tehu obidbve 😵 😵 😵
Ano dochadzam, ale nie do BA, ale do Sladkovicova, je tam nova sukromna vysoka skola

makovicka53
10. feb 2010

noo v to verim...nevies co znamena postkointalny test?nestretla si sa s tym?

tinkapn
10. feb 2010

to veru ani len netusim makovicka, este som sa s tym vobec nestretla 😒
a kde si to videla?

makovicka53
10. feb 2010

mne to chce doktor robit zrejme tento cyklus...idem na hormonalny profil ...priatel zajtra spermiogram a este mi doktor spominal tento postkointalny test..ale kukla som na nete...takze to je odobratie hlienu po sexe a on daco bude sledovat...sranda

tinkapn
10. feb 2010

hmm, tak to moze byt teda zaujimave, tak drzim vam palce, nech aj spermiogram dopadne na vyyyybornu 😉
Idem sa ja zase zahrabat do knih, ale este pridem 😀
Tak sa zatial maj krasne, ahojky 😵

makovicka53
10. feb 2010

jasnacka potom sa ozvi ..cafky

tinkapn
10. feb 2010

Makovicka no takze takto.... prave som bola na wc a spinim 😢 asi zacina mrcha ☹ Dnes som 11 dpo

makovicka53
10. feb 2010

no ved ale mala si dostat az v pondelok nie?...to dajak skoro spinis... 😨 ..po ovulaci myslis?..ja ti v tomto moc neporadim ale viem ze od ovulacie je ta LF 14-16 dni...

tinkapn
10. feb 2010

Ano, o tej LF som tiez pocula, no ja neviem co to ma znamenat... pojdem si spravit tehu testik a podla toho sa zariadim, ci mam cakat na mrchu alebo nie 😢

tinkapn
10. feb 2010

aha, toto som teraz nasla na nete:

Niektoré ženy majú mierne vaginálne krvácanie okolo 11 - 12 dňa po oplodnení. Príčinou je pravdepodobne uhniezďovanie oplodneného vajíčka do prekrvenej steny vašej maternice. Tento proces začína zhruba 6 dní po oplodnení.

Krvácanie je len veľmi slabé (drobné červené škvrny alebo rúžovo - hnedastý výtok) a trvá deň - dva.

luckam77
10. feb 2010

malemimi...ja uz si testy radsej nerobim 😀 beriem to tak ze ak si ho urobim tak budem sklamana, ale ak pockam do toho 18teho kedy mam ist k dr. tak verim ze tam daco bude 😉 dufam, ale snivat môzem tak pockam...

makovicka53
10. feb 2010

tinka vidis to?tak ozaj urob test ak mas len spinenie moze sa to potvrdit 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre