Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

larmimi
11. feb 2010

tak ja som nevydrzala a spravila si RANO test...negativny(rapiclear classic)...2 DNI pred mrchou ☹((((( jojoj... 😒

tinkapn
11. feb 2010

Larmimi neboj, mozno si testla este skoro, mozno sa vajko neskoro uhniezdilo, skus ked ti bude meskat mrcha 😉
maku, test bol negativny a nastupila normalna mrcha, ale ved to uz vies 😉

larmimi
11. feb 2010

ale ked ja si pamatam s prvym baby som mala uz slabucku ciarku pred mrchou..ale budem este verit, v SO alebo v NE mam dostat, tak vydrzim.

tinkapn
11. feb 2010

Jasne, vydrz 🙂 Budem drzat prsty a potom daj vediet ze ako 😉

larmimi
11. feb 2010

Makovicka a ty este nic? mrcha nedorazila stale??

larmimi
11. feb 2010

tinkapn jasne, dam vediet🙂) nikdy by som nepovedala ako tie dni vedia ist pomaly ! 😵

malemimi
11. feb 2010

luckam77

juu tak to ti moooooc držím palce!!!!
ja mám des uz 34 deň od MS a nič čakám a ak neprídu do nedeľe tak si spravim test ... 🙂 bol by to krásny valentínsky darček 🙂

malemimi
11. feb 2010

´čo ste písali hor o uhniezdilo vajka 😀 haha tak som čítala že niekedy je dobre robiť test až na 10 deň lebo nemusí byť ta hladina toho..vysoka takže to nezaznamena a tak 🙂

larmimi
11. feb 2010

veru valentinsky darcek by to bol idealny !! 🙂 len ja nemam test, uz sa mi nechce do nasej lekarne si o mne pomyslia na co je mi tolko testov !! 😀

larmimi
11. feb 2010

malemimi a kedy si mala dostat? a test si si robila? 🙂

tinkapn
11. feb 2010

no tak to aj o mne su musia tie lekarnicky uz mysliet neviem co chi chi chi 😀 😀

malemimi
11. feb 2010

no inak aj ja tie lekarne do ktorych chodim uz minule tusim na mna kukala ako debil 😀 😀
no ja mam nepravidelnu mavam niekedy po 29 dnoch MS niekedy 36 dni takze ja vobec netusim teraz...ale bolia ma prsia tak mozno za par dni uz pridu (MS) co by nemuseli haha 😀 😀

tinkapn
11. feb 2010

Malemimi, no ved mozno nepride MS, uvidis 🙂 drzim palce aby neprisla 😉 a ani dalsich 9 mesiacov 😵

malemimi
11. feb 2010

haha no ja by som sa tesila a dakujem 🙂
co znamena pri tvojom mene snž??

malemimi
11. feb 2010

pozri od februara tie rozdieli ale 2 mes neviem kedy som mala som si zabudla zapisat to su rozdieli kedy mi prisli
29 dnírozdiel feb mar
32mar apr
36apr jun
34jun jul
33sep ok
auguste som dostala 1.8. ale neviem kedy som dostala potom...
oktober
november neviem
33 dec jan
a jan feb neviem dnes je to 34 den

larmimi
11. feb 2010

fuuha, tak to mas potom take ze teraz netusis ci si uz mala dostat alebo nie....ja by som mala v sobotu, nedelu alebo mozno aj pondelok...len mna znervoznuje to, ze takto tesne pred MS uz niektorym ukaze aspon tu mikroskopicku ciarku...ja som dnes nemala ani naznak...toto je nekonecne cakanie!! 😒

malemimi
11. feb 2010

larmimi hmm to mi je lúto viem ake to je ☹ bože co je na tom take tazke to je strasne preco tie co nechvu mimi tak raz dva otehotneju a este si to idu aj zobrat... ☹
ach jaaj katastrofa...
ja som mala pravidelnu ked som brala antiku a tu som prestala prat pred 3 rokmi

tinkapn
11. feb 2010

No tak o tom, preco tie, co nechcu mimi hned otehotneju, o tom by sa dalo dlho diskutovat ☹
Je to nespravodlive, velmi... 😒

Malemimi - to snž je, ze som snazilka 😉

malemimi
11. feb 2010

tinkapn

už viam ďakujem dala som si aj ja hihi 😀 😉

malemimi
11. feb 2010

inak neviem či to vydržím do nedele budem sa musieť moc premáhať

tinkapn
11. feb 2010

malemimi, tak to ti verim, ja tiez vzdy ked musim cakat na testovanie, tak mi to pripada, akoby ten cas isiel straaaasne pomalicky 🙂
a ako dlho sa uz snazite o mimi?

malemimi
11. feb 2010

tinkapn

no neni to dlho prvy krat čo sa do mna... bolo 20.12.2009 haha takze da sa povedat ze mesiac aj par tyzdnou 😀
a vy koľko?

makovicka53
11. feb 2010

ahoj larminy ja som dostala mrchu vcera takze nc z toho...dnes som bola na spermiograme a je v poriadku...no takze chyba bude zrejme vo mne :((((

malemimi
11. feb 2010

makovicka53

ahoj hmm to ma mrzi
to smermiogram to je to ze odoberu steba vzorku spermie co sa priate /manzel do teba urobil?

makovicka53
11. feb 2010

ee to je ejakulat v skumavke som to blbo napisala...ale ja som s tym bola🙂

malemimi
11. feb 2010

co priatel /manzel na to? a zistili presne co?

larmimi
11. feb 2010

makovicka juuuj, ale ja asi tiez dostanem uz ma tak brucho boli...to poznam☹

malemimi
11. feb 2010

bože ženy ja sa zblaznim ak dostanem mrchu ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢

larmimi
11. feb 2010

inac my sme zacali len tento mesiac...ale ked to nevyjde si tak poviem, naco sme sa doteraz chranili ked aj tak to nie je take jednoduche otehotniet !!! 🙂

malemimi
11. feb 2010

inak to iste som si vravela tiez lebo s priatelom teraz v arpili budeme 4 roky spolu asi tak prvy rok co sme spolu chodili som brala antiku ale nie cely rok...potom som si sla dat prestavku nech dlho ju nemam a uz som nezacala brat ale nidky sme nemali ochranu len ho vytahoval.(ja kondomy nemusim bue 🤐 ) no a vlastne 3 roky mame nechraneny sex a nic =( a to sa vzdy bal aby nieco sa nestalo a to sa fakt strasne bal lebo este nechceal babo mal ine trochu platny 🙂 este take detske a mne to v podstate nevadilo
a taraz sam vidi aj si to uvediomil a nepriamo mi to povedal ze vidi sam ze nie je to take lahke ze raz sa psravi do mna a je to ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre