• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

17. apríla 2016 
zeny, hlavu hore, na buduce mesiac sa to podari, ak teraz nie :wink:
mimi my sa snazime 7 mesiacov :slight_smile:
maku, to je super, ze je SPG v poriadku :wink:
11. feb 2010 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tu napisem ze kedy sa do mna spravil a viem len jeden tehotak kedy som si robila... :slight_smile:
20.12. 23.12 27.12. 2009
2 -4 -6 -10 -16- 17 -19 -23 -24 -25 -26- 29- 31.1.2010
3 -6- 7 -8.2.2010 a tu som si robila 4.2. tehoťák a nič

haha inak ste prve co to vidite kedy sa do mna a tak haha
11. feb 2010 o 13:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tinkapn
fuuha tak to je pekne dlho do kelu :unamused: a kedy mas mat MS?
11. feb 2010 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, ja budem testovat az o tyzden ale nervy mam uz teraz, jasne , ze to neovplyvnim ale nepomozem si... A priznaky som si patricne nahovorila vsetky do jedneho ...lenze tak je to kazdy mesiac a zakoncilla to vzdy mrcha :angry: .
makovicka a ten spermiogram bol narocny pre muza co hovori.? ..lebo zrejme to caka aj mojho a teda neviem co on na to...
11. feb 2010 o 13:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Malemimi dostala som vcera, takze dnes som 2 DC :slight_smile:

Reisi, mozno si to len nenahovaras, uvidis o tyzden a potom hod info, silno drzim prsty :wink:
11. feb 2010 o 13:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tinkapn vdaka, veru raz to musi prist len to cakanie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
malemimi ale vy ste super borci, neboj urcite to vyjde!
11. feb 2010 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tinka vsak ja viem a sa z toho tesm ale na druhej strane mam obavy co je somnou :frowning2:
11. feb 2010 o 13:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tinkapn
to je co to 2DC no ale aj ty mozes byt tehu ....

reisi
hmm no mozno si tehu tiez hihi

a mozno sme vsetky tri to by bolo super haha :grinning: :grinning:

ved mozete mat MS a byt v tom aj moja mama ma cakala a mala MS a az v tretom zistila ze je tehotna a potm nemala MS :slight_smile:
11. feb 2010 o 13:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ach, najlepsie by bolo nakupit testy a kazde rano si ho robit :grinning:
11. feb 2010 o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
haha no inak to by bolo :grinning:
11. feb 2010 o 13:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj tak sa mi to nezda ze mi test (keby som tehus) nic neukazal dva dni pred mrchou...lebo plodne dni som mala od 29.1 do 6.2 a 30 teho sme plodili...a rano 31 prveho ma pichalo v podbrusku...ale zas si nahovaram...
11. feb 2010 o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
malemimi faaaakt vy ste snad ako vevericky :grinning:
no my tiez skusame kazdy druhy den ale niekedy nemam naladu ani chut...po prvom dietati uz tak casto nebudete sexikovat :grinning:
11. feb 2010 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
larmimi ale niekomu hcg pomalsie stupa a nemusi 2 dni pred mrchou ukazat kolajnicky...tiez zalezi aky test si mala s akou citlivostou... hmm..drzim palce
11. feb 2010 o 13:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luckam my tiez az tolko nestihame...vsak dieta za patami :grinning:
11. feb 2010 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
reisi no ved prave... :grinning: a este ked sa v najlepsom zobudi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. feb 2010 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby a ake testy su najlepsie????
11. feb 2010 o 13:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luckam77 to neporadim, ja si obcas kupim pepino ci mamtest ale skoro vzdy mrcha prisla nacas tak som ani sancu nemala testovat.
11. feb 2010 o 13:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
reisi ja som mala rapiclear classic...ale zacina ma boliet brucho presne ako pred mrchou...takze radsej ak ju mam dostat tak dnes naco tolko cakania a dufania :unamused:
11. feb 2010 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
larmimi ale brucho bolieva aj pri tehu, presne tak ako pred mrchou
11. feb 2010 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
larmimi

to pichanie pod brusku som aj ja zazila prvy krat take ine ako inokedy a test mi ukazal tiez ze nie som :confounded:

luckam77
haha ja som myslela ze to kazdy kto chce splodit sa snazia co najcastesie a to som tam nenapisala ze aj viac krat za den :grinning: haha
jaaj a teraz sa vam nedari to druzhe splodit?

ja kupujem co mi daju ale nie co sa na ne cika ale co si musis na par sek ponorit :slight_smile:
11. feb 2010 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja to mam najhorsie ja mam nepravidelnu a pred mrchou ma bolia vzdy prsia a dnes to je druhy den co maboli a a34 den co ich este nemam :frowning2: :unamused: tkze neviem ci to je s toho ze som v tom alebo ze mam mat mrchu...
kamoska to mala dobre ju nikdy neboleli kozi a zrazu ju zacali bolet a hned vedela kolko bije :unamused: a ja :unamused: hmm

inak mam otazku nevedela som to nikde najst na nete a doktora som sa zabudla opytat ale najbylizsie co k nemu pojdem sa ho opytam ....mam totiz helicobactera pylloli ci ako sa to pise a neviem ci vadi ak by som othotnela ci by to mimi nedostalao a tak...viem ze mi niekto raz vravel ze sa mi to prave moze ukludnit ...neviete poradit?
11. feb 2010 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
larmimi ten hnusny pocit sklamania tiez neznasam :confounded: Raz to musi prist!
11. feb 2010 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
malemimi najskor sa vyliec! Uz mas asi nastavenu liecbu ci nie?
11. feb 2010 o 14:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
malemimi to sa radsej teda spytaj doktora!
11. feb 2010 o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
myslite ze ten mamatest ci ako sa to je lepsi ako rapiclear?
11. feb 2010 o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
reisi
larmimi

no lenze ten helicobacter sa lieci aj niekolko rokov a ja si ho liecim uz skoro 2 roky ale ze ide ta hladina neviem coho dole... :unamused: no dnes som mala ist za nim pre tabletky ale nejak je PN aj cely tyzden a na sms mi neodpisal takze fasa
11. feb 2010 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
larmimi

ten aj ja pouzivam :grinning:
11. feb 2010 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby.som tu nova ale aj ja by som sa chcela pridat co sa tyka teh.testou.robila som si 4 testy a ani jeden mi nevisiel no o mesiac na to mi doktor oznamil ze som tehotna.takze by som sa na ne na 100% nespoliehala :grinning:
11. feb 2010 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vicianka
fiiiha :astonished: tak to je haluz haha
11. feb 2010 o 14:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mojej spoluleziacej v nemocke zistil Dr. , ze je tehu v 4 mesiaci, dovtedy mala mrchu a jediny priznak bol, ze priberala do bruska a ze cvicila a cvicila a brucho stale vacsie, az Dr. zahadu vyriesil :grinning: Len potom hned do nemocky, bola rizikova, si to tam do konca odlezala.
11. feb 2010 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš