Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

larmimi
14. feb 2010

ved ano, ja uz viem ze by bol pozitivny ak by...uz si ani nebudem kupovat 🙂

malemimi
14. feb 2010

zuzanockamt
mna prsia vzdy pred MS boleli takze ja som tiez nevedela ale ked nejak nechodili co som si myslela ze rpridu na 33 den a nerpisli a prsia ma neboleli a nebolia tak ako inokedy pred mrchou tak som to uz nevydrzala a spravila si tehu a je to tu 🙂

zuzanockamt
14. feb 2010

mne MS este nemeskala, ked som robila tehu test ... prvy som spravila na 10 DPO, ale ciarka bola slabulinka a zjavila sa az niekolko hodin po limite, tak som ho brala ako negat. ... a podla BT som myslela, ze by tam aj nieco mohlo byt 🙂

malemimi
14. feb 2010

prepac ale nejak sa nevyznam v tych skratkach to 10 DPO neviem co je BT viem ze je banalna teplote 🙂
hmm no ja som si chcela povodne dnes spravit tehu ale v pitaok som nevydrzala

takze nemas ziadne problemi nic? mna stale pobolievaju prsia a trochu boli brucho ale to len niekedy

zuzanockamt
14. feb 2010

malemimi ... 10 DPO je 10-ty den po ovulacii a BT je bazalna teplota, nie banalna
no zatial problemy nemam, len ma boli kostrc a krize, ale brutalne ... no predpokladam, ze s tehu to nesuvisi ... chcem ist v utorok k lekarke, ak to nebude lepsie
a ako dlho ste sa snazili o dieta?

malemimi
14. feb 2010

😀
som zle napisala prepac 🙂 😀
vies co predne od 20.12.2009 ale v tom mes sme to len 3 krat ...ale v januari to bolo skoro ako vevericky haha a vy?

zuzanockamt
14. feb 2010

no tak to blahozelam, ked vam to tak rychlo vyslo ... len 2 mesiace snazenia ... to je super
my sme boli bez HAK asi 17 mesiacov, tak asi tolko

malemimi
14. feb 2010

hmm pekne no aj ja si vravim ze sme mali stastie 🙂
tak ti prajem nech malunke rastie a je zdravucke 😉 🙂

zuzanockamt
14. feb 2010

tak snad, ked sme sa ho uz dockali, tak bude dobre ... a kolko mas rokov? ... si aj vydata, ci to este len pride? 😕

malemimi
14. feb 2010

mam 22 a nie nie som vydata ale kto vie hhihi a sme s priateom uz 4 roky v aprili a ty?

zuzanockamt
14. feb 2010

joj, tak to si mladucka este 🙂 ... ja budem mat o par dni 28 rokov a vydata som uz skoro 3 roky, no sme spolu uz nieco cez 6 rokov ... a MM ma 35 rokov
no teraz, ked cakate male, tak aj svadba mozno bude 😉 ... a byvate s drahym spolu?

malemimi
14. feb 2010

jee no super ze sa vam to mimi podarilo Vám aj gratulujem 😉 😀
noooo to som hihi ...no mozno bude aj s priatelom nieco asi vymyslaju ze naraz by sme mali tak neviem 😀 😀
ano byvame=)

zuzanockamt
14. feb 2010

no tak to budes mat pestry rok ... svadba, male ... nebudes vediet, co skor 😀

malemimi
14. feb 2010

hah no ta svadba neviem este ci by sme to aj financne utiahli priatel si aj motorku splaca ale ak by tak aj tak len rodinu by sme pozvali a naj kamosov 😀 😀 tak by to snad nemuselo vyst draho ale to sa len dohadovali len medzi recou takze uvidime 😉

zuzanockamt
14. feb 2010

my sme mali na svadbe len 13 ludi a pohodicka ... cela svadba nas vtedy vysla na cca 25 000 sk ... u nas to bude tiez financne vesele, lebo MM je nezamestnany a zisiel by sa aj väcsi byt, ale nejako to uz len bude 🙂

malemimi
14. feb 2010

tak to neni az take drahe super 🙂
no tak to mate blbe do kelu to ma mrzi ze MM nema robotu ☹ hmm a v kolko izbovom ste?
my mame 3 izbovy ale tu v Ba je to tak ze este jednu vleku halu mas zdi izbami taku gvelku ako jedna izba...ale mame havina tak som rozmyslala ze by sme sli k priatelovim rodicom byvat lebo si to neviem predstavit ako by som chodila s hafanom von a s babom ktre by nemalo moc chodit po vonku par dni 😒 a na dome by to bolo fajn tam kde byvaju mame aj naj kamosov a ona ma teraz mesacne mimi takze by sme chodili kocikovat a tak a aj hafosovi by bolo dobre a mohli by sme potom postupne zacat stavat a z bytu by sa zaplatil domcek 🙂
pekný sen čo?! 😀

zuzanockamt
14. feb 2010

no my mame len jednoizbak - 25 m2, tak to budeme musiet nejaku dobu vydrzat ... a casom snad bude mozno nieco väcsie ... to mate super, ze trojizbovy byt 🙂

malemimi
14. feb 2010

hmm no to je blbe a mate tam dost ponuk?
no to je ale aj tak by som radsej do toho domu 🙂 uvidime snad to vide

zuzanockamt
14. feb 2010

no ponuk na byty je dost, ale teraz nehrozi, aby sme kupovali, kedze nemozeme brat hypo a v hotovosti tolko nemame ... take tri roky sa da aj s babom v jednoizbaku

malemimi
14. feb 2010

ved hej tak vam drzim palceky 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzanockamt
14. feb 2010

vdaka ... bude dobre ... urcite 🙂 🙂 🙂

reisi
14. feb 2010

cauko baby, larmimi este nadej je aj ked uplne malinka...a mozno buduci mesiac to vyjde. Ja sa tak vzdy utesujem. Idem zajtra testovat sice 3- 4 dni pred mrchou ale nech uz som z toho nervozna a ked nic pojdem si hned zacvicit do posilovni nech aspon nekvasim. 😝

malemimi
14. feb 2010

reisi
no len opatrne moze ti ukazat ze nie si ale budes len nebde ten hormon taky vysoky aby ho zaznamenatl tehu test

zuzanockamt
14. feb 2010

ale v takomto skorom stadiu tehu nic nehrozi, aj ked pojdes cvicit

malemimi
14. feb 2010

ako vies ved prve 3 mes su najhorsie a mozes aj bez dovodu potratit...i nechapem tomu nejak?

zuzanockamt
14. feb 2010

ved jasne, ze prve tri mesiace su najhorsie, co sa tyka neuspechu, ale stresovat este pred terminom MS, ci nieco mozem alebo nie, to je predsa blbost ... ja som tiez na silvestra uz bola tehu a vobec som o tom nevedela a nestresovala som, co sa stane, ak si dam alkohol ... prvych 5-6 tyzdnov je embryo nezavisle od krvneho obehu matky, lebo ho zivi zltkovy vacok ... horsie je to uz potom ... az do toho 12 tt treba davat pozor na alkohol, lieky a pod

malemimi
14. feb 2010

takze od 12 tt treba davat pozor ci nerozumiem lebo najprv zije zo zivin ... a potom je to horsie ale do toho 12tt je treba davat bcha cize na lieky a alkohol je treba davat od zaciatku pozor ?

reisi
14. feb 2010

myslim, ze ked som tehu uz mi test ukaze budem 14DPO a ked nie budem to musiet ist rozcvicit a nebudem doma depkovat...Ja som mala pri dcere prve mesiace dost kriticke i ked potom sa to so mnou vlieklo az do konca...takze je dolezite si davat hned od zaciatku pozor...ale niekedy i to nestaci.

zuzanockamt
14. feb 2010

no prvy trimester je velmi citlivy - ten je do toho 12 tt ... no a hned ako zena zisti, ze je tehu, tak treba byt opatrny ... ten druhy trim. je uz menej rizikovy - cize po 12 tt

zuzanockamt
14. feb 2010

reisi ... no 14 DPO by ti uz mal ukazat ... ja som robila na 12 DPO test s citlivostou 20, bol z tych lacnejsich a ukazal dve

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre