• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

17. apríla 2016 
jaaj boze citam toho dost ale toto som sa tusim nikde nedocitala =(
dakujem ti
ja mam trochu strach lebo som mala pred par rokmi silny zapal matrnice a vajecnikov a mam strch ze sa mi neudrzi plod a dufam ze aj to ze som od mala jazdila na koni nebude problem :unamused:
14. feb 2010 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj kiezby to tak i u mna bolo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. feb 2010 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
malemimi ... no snad to bude dobre :slight_smile: ... hlavne na koni nejazdi aj teraz :wink: ... ja sa nejako specialne co sa tyka pohybu neobmedzujem ... ani stravu som specialne neupravila ... zopar veci mi prestalo chutit, tak ich nejem ... ale inak v podstate to, co predtym
14. feb 2010 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pride beboj!!!! :slight_smile:
14. feb 2010 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
reisi ... no budem drzat palce :wink: ... a ked nie, taak dalsi mesiac :wink:
14. feb 2010 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no jasne uz mi to aj priatel povedal :slight_smile:
no ja sa chcem vyvarovat napr ovocnym cajom to pisali ze nie je dobre a pecen ako mäso nie je dobre a tak akurat takym veciam a MC donaldu neviem ci budem vediet odolat :grinning: :grinning: haha
14. feb 2010 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
malemimi, jazda na koni napomaha x veciam, takze to by som sa na tvojom mieste vobec neriesila, praveze to mas plusy k dobru. A zapal meternice a vajecnikov si mala zrejme prelieceny a vylieceny a nemusel zanechat ziadne nasledky, kedze si v podstate bez problemov otehu!Neboj malokto je uplne zdravy a predsa babo donosi a je vela zien i s vaznymi diagnozami a dietatko maju.
14. feb 2010 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja ovocne caje pijem normalne a este aj roibos ... nechutia mi konzervy, uz dokonca ani rybacie a salamy suche, len sunkova salama ... no vnutornosti som nejedla ani predtym
14. feb 2010 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile: ved hej snad to bude dobre....
a verim tomu ze sa to aj tebe podari :wink: :slight_smile:
14. feb 2010 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a jazdit tehotna by ta hadam ani nenapadlo :grinning:
14. feb 2010 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vdaka a zajtra mi drzte palce ak ma v poslednej chvili necukne a test zostane neocikany :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. feb 2010 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to janse ze nie uz som asi pol roka nejadzila ja som sa totiz v zivote jazdeniu chcela venovat ale ako si to nevyslo a to je na dlho ale chodila som aj na jazdecku skolu a moc mi to chyba :frowning2: mozno po tehu ak by sa nasla nejaka slusne zarabajuca praca pri konoch by som sla ale inak nie na SR je to zle platene :unamused:
14. feb 2010 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
reisi ... drzime palce :slight_smile: ... prid sa podelit o vysledok :wink:
malemimi ... no na SR je viacero prac zle platenych :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. feb 2010 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile: no uvidis :wink: budem ti urco drzat palceky a moooooooooc strasne ti to prajem :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2010 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzanockamt
no to mas pravdu aj teraz co robim v poistovni tak nie je vyhra :unamused: a to ma pochvalili ze som najlepsiea na SR z oddeleni :frowning2: a ani odmenu som nedostlala a ani zvyseny plat nic
14. feb 2010 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja robim v skolstve, takze o platoch radsej pomlcim :angry:
14. feb 2010 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zlate ste, dakujem. Zajtra sa ozvem.
14. feb 2010 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Reisi, dakujem...je mi jasne ze negativny test, mozem ocakavat mrchu kazdym dnom...aj ked som mala dostat uz v sobotu:slight_smile: a co ty? aky bol test?
15. feb 2010 o 07:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, moj test tiez negativny, tak figa borova bude :angry: Larmimi, postupujeme do dalsieho kola :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mala je chora, tak neviem kde mi hlava stoji.
15. feb 2010 o 11:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mozem sa pridat s negat. tehu testom :angry: :angry: :angry: ...mrcha sice nieje ale aj tak viem , ze s toho nic nebude :angry: :angry:
15. feb 2010 o 11:46  •  5 detí  • Odpovedz  • Páči sa mi to
titulienka jasne pridaj sa :slight_smile: vsak raz tie testy pozitivne budu,my si na ne pekne pockame :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. feb 2010 o 11:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
reisi ..no jasneeee....som uz 4 den po dobrati duphastonu a mrchana stale nikde a samozrejme test negativny :angry: :angry: ..tak som si povedala ze uz netestujem ...pripadne o taky tyzden :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....no ale pre istotu sa chystam v stredu na krv..ked ma dovtedy mrcha neprekvapi
15. feb 2010 o 12:02  •  5 detí  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ale pokial kvapka krvy nekvapne nic nie je stratene :slight_smile:) haha, na testy sa neda na 100% spoliehat
15. feb 2010 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
larmimi..to iste si hovorim......neni mrcha - som tehula :grinning: :grinning: ...len dokedy :sweat_smile:
15. feb 2010 o 12:05  •  5 detí  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj baby mozem sa aj ja ku vam pridat??????Mam taky problem 27.1. som dostala mrchu no mala som ju jeden den a len som spinila.Stale neviem co si mam o tom myslet teraz mam strasne bolesti prs a sem tam aj v podbrusku a sem tam mi je zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: test sa bojim spravit :confused:
15. feb 2010 o 12:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
filipka juuuuuuuuuj uz davno by som testovala :wink:

neboj a testni ...a daj nam vediet :wink:
15. feb 2010 o 12:10  •  5 detí  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre tak dnes to skusim no bojim sa :sweat_smile:
15. feb 2010 o 12:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a preco sa bojis ? nechces...? sprav test aspon budes vediet na com si..ja osobne by som chcela , jednu vec. AK ma mrcha prist, tak nech pride co najskor...lebo takto tieto meskania to neni normalne..a negativne testy...
15. feb 2010 o 12:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ja uz ani neviem do ktorej lekarne mam ist..vsade som bola...mala som si ich kupit 10 naraz :grinning:
15. feb 2010 o 12:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
titulienka, reisi , kolko vam meska? :wink:
15. feb 2010 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok