Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

filipka21
15. feb 2010

ja by som chcela no neviem bojim sa co bude na teste a mne dosla 27.1.presne no trvala len do 28.1. ved pojdem si kupit a spravim a potom dam vediet 😉

titulienka
15. feb 2010

larmimi no mne ma prist zajtra 😅 ...co mam pocit ze pride kedze test je krasne snehobiely 😠

titulienka
15. feb 2010

filipka jasneeeeeeeeeee cakame daj vediet 😉

bona
15. feb 2010

Ahojte dievcata..ja osobne si myslim, ze vsetky testy, co deklaruju vysledok do neviem kolkych dni od potencionalneho oplodnenia, su hlupost.. 😀 Ja som skusala jeden taky v 2. den meskania a bol cisty ako sneh..az 5.! den meskania sa mi z ranneho mocu ukazala slaba druha ciarka..😉 Takze kluud.. 😀

larmimi
15. feb 2010

aha...mne mala prist v sobotu, ale minuly mesiac mi meskala presne 4dni...takze pocitam ze ak by sa to tento teda opakovalo, tak by mi mala prist zajtra...no ja neviem, ale vcerajsi test bol otrasny 😝 budem cakat a cakat...ale keby idem okolo nejakej lekarne tak si jeden este kupim...ake nie rapiclear ten zevraj nie je dobry..niekde som citala...

larmimi
15. feb 2010

Bona teba sme tu potrebovali...takze az piaty den meskania 😀 a druhy den meskania Negativny??? 😵

titulienka
15. feb 2010

jeeeeeej prislo k nam pozitivum to potrebujeme 😉 ...ja som teoreticky mala dostat vcera, lebo mi zvikne chodit pravidelne 3 den po dobrati duphastonu ....takze uvidime
vazne si mala biely testik v 2 den meskania 🙂

titulienka
15. feb 2010

larmimi takze cakame na zajtrajsok 😀

larmimi
15. feb 2010

ked ja nemam test...a zaujimave je , ze mna zacalo pred mrchou bolievat v hornej casti brucha...a aj teraz ma boli☹ a mozno to nema suvis ja neviem...ja pockam radsej este do stvrtku...uz mi z tych negativnych testov sibe..

nela00
15. feb 2010

bona a ten 2 deň meškania si bola aký dpo. lebo nemuselo to byť meškanie, keď si mala posunutú ovu

larmimi
15. feb 2010

titulienka co je ten duphaston?

nela00
15. feb 2010

larmini a ty si ktorý dpo?

larmimi
15. feb 2010

ked ja ani neviem...pocitac mi vypocital ze som mala mat ovulaciu od 29.Januara do 6teho februara...ale to ked som zadala ten 31dnovy cyklus...ale naposledy som mala 34dnovi..tak ja neviem...

larmimi
15. feb 2010

preco, co myslis nela 00 🙂

larmimi
15. feb 2010

inac, ja uz neviem...stale mam pocit ze uz mrcha tecie a idem na wc a nic...akoby sa tam "dole" nieco dialo, prekrvovalo alebo ja neviem co jednoducho to citim.. mava to tiez niekto?

malemimi
15. feb 2010

som tu len na skok podla krvy co mi brala v piatok som v 3-4 tyzdni takze testy su na hovno ked som sik robila test 4.2.2010 a nebol pozitivny 😉

takze holky opatrne

reisi
15. feb 2010

baby ked mne ani nemeska, ja mam dostat az vo stvrtok ale ovulacia bola 9 den tak som myslela, ze ked som tehu tak uz bude dusik ale vyzera ze tehu nie som. Aj vsetky moje nahovorene tehotenske priznaky su fuc.
A davam si zavazok, ze pokial mi nebude meskat 5 dni uz nebudem testovat NIKDY, NIKDY, NIKDY 😀

larmimi
15. feb 2010

no, to bude tazke Reisi...ale drzim palce... 😅

titulienka
15. feb 2010

male mimi to vaaaaaaaaaaaaazne .....
ja som bola na krvny test teraz a vysledok bude o 2 hodky...vazne si mala biely test 🙂 a ktory den si si ho robila

larmimi
15. feb 2010

titulienka naco si bola na krvny test? ked mas dostat az zajtra?
baby ja padam...zajtra rano tu budem, dufam ze este stale bez mrchy 😀

titulienka
15. feb 2010

larmimi ano ...no teoreticky som mala dostat uz vcera ale oficialne ..od ovulky az zajtra ...ale cakat 52 dni je poriadne na nervy ...tak som si skocila a budem vediet nacom som 😝

dada09
15. feb 2010

som tu prvy krat, ale obcas si citam prispevky. absolvovala som uz 3xIVF, mala som ist 4x, ale dr. mi prerusil injekcie, ktore som si uz zacala aplikovat. teraz mam taky problem, ze uz 7 den mi meska mrcha, vcera som testla a vysledok negativny. priznaky sa mi zdali, ale teraz uz nic necitim. nikdy mi mrcha nemeskala, vzdy dorazila aj ked liecba bola neuspesna. neviem co si mam o tom mysliet. ked by som bola tehu, musim mat vzdy nejake pocity alebo priznaky? ma niekto podobne skusenosti?

malemimi
15. feb 2010

titulienka
mala cisty ale 4.2 a 12.2. som mala ciarku ale to som uz 4.2 bola tehu takze ... testy to hovoria neskor nie na 5 den od oplodnenia 😉

reisi
15. feb 2010

dadi, nemusis mat vobec ziadne priznaky ani pocity. Drzim palce

sjuzocka
15. feb 2010

ahojte. sa pridavam do klubu nestastne testujucich. teda tych co nechali v lekarnach uz majland a furt snehobiele. dnes prvy krat mi svitla nadej. po polhodine sa zjavila druha ciarka slabunka. no bolo to po limite. dokonca aj manzel ju videl. a teraz ked na ten test kukam uz tam skoro nic nevidim. mrchu som mala mat 11. februara. inak ja mavam cykly ze 31 dni a ovu mam vzdy tak cca 21. - 23. den a 9 dni na to mrcha. Neviem ako to ma ta priroda vymyslene. Napriklad si neviem ani predstavit ako moze byt ovu pocas menstruacie (pritom sa to deje poznam take pripady) - ked vraj neoplodnene vajicko potrebuje 14 dni na odchod z tela. No to je fuk. Proste podla mojho dnes som cca 13 dpo a uz prestavam dufat. 2 krat som bola tehu a vzdy na 10 den to uz bolo na teste vidno. Ale ked ja mam tolko priznakov, ach jaj :( nechcem uz ziadnu mrchu, chcem mimi... nedokazem na ine mysliet :( teraz v novebri som mala spontanny potrat a odvtedy si kadeco (negativne) namyslam

malemimi
15. feb 2010

sjuzocka
no bledne po case!sprav si o par dni dalsi=)
a mrzi ma že si mala potrat držím ti palceky 😉

reisi
15. feb 2010

sjuzocka ked tam bola ta druha ciarka mas velku nadej, i ked bola po limite...nic ine ti vsak nezostava len pockat par dni a test zopakovat.
Ja sa tiez zamyslam, ze ako vobec moze byt na svete tolko deticiek ked je to take tazke-pretazke :- a trochu odveci nech je uz aspon jar 😀

bona
15. feb 2010

nela00: aky som bola dpo? Hmm, tak toto som ja vobec nesledovala..len som vedela, ze po vysadeni tabletiek mam 29 dnovy cyklus..ale o nicom inom som netusila 😅 😉 ziadne teploty, ani ovulaciu som nesledovala, prisla chut, s manzelikom sme si povedali, ze teda zacneme "skusat" a ono to vyslo prakticky hned..tot vse..🙂 Drzim palce, nech vam to vsetkym vyjde..😉

reisi
15. feb 2010

bona, len ono to tak u kazdeho a vzdy nefunguje, ja mam dcerku ktora bola tiez splodena na prvy krat bez akehokolvek sledovania a nadstandartnych vedomosti...ale hold teraz to je uplne o inom... a ked neotehotnies rok potom ti to uz neda a zacnes to riesit... jednoducho si prinutena a myslienky a tuzbu po dietati neumlcis...a to nehovorim o zenach co maju za sebou potrat ci ine negativne skusenosti oni to nevymazu z duse ...
Prajem ti vela stastia .

zuzanockamt
15. feb 2010

bona ... tak to mas stastie ... bodaj by bolo viac takych zien 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre