Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

larmimi
16. feb 2010

ahojte, mne stale mrcha nedosla... 🙂

reisi
16. feb 2010

cauko. larmimi jojoj to je dobre, nech ani nechodi!

titulienka
16. feb 2010

larmimi ani mna zatial mrcha nenavstivila 😝

larmimi
16. feb 2010

len ja mam stale taky blby pocit, tam dole...ja neviem...pijem litre urologickeho caju neviem...ale mavala som to aj pred mrchou...

kamila167
16. feb 2010

caute baby chcela by som vas poprosti o radu. 08.02 som mala dostat mrchu ktora stale neprichadza. je mi stale zle toci sa mi hlava a som stale strasne unavena. testovala som sa v stredu vecer a na teste mi vysla veeelmi slaba druha ciarka. to bol test rapid neviem aky ale cerveny obal - velmi nizka citlivost. a ked som si to chcela potvrdit kupila som si druhy test ale do prudu mocu ktory neni az taky citlivy a ten mi ukazal iba jednu 😢 tak teraz neviem ci bolo skoro, ci si namyslam alebo ci mam cakat..... poradte prosim

larmimi
16. feb 2010

boze tie testy su ozaj otrasne...
ahoj Kamila, podla mna ked ti tak dlho mesta, a mala si uz jednu ciarku si na 80% tehu🙂)
ale chod k doktorovi podla mna..nemala by meskat tak dlho..
ja asi nevydrzim a idem si kupit tiez test POMOOC !!! nemozem...

kamila167
16. feb 2010

ale preco som potom na tom jednom mala a na tom druhom nie??? alebo to moze byt ze som tak kratko tehotna a ten test je s vysskou citlivostou a zato mi to neukazal?? tak preco som na tom jednom mala dve?? boze to je fakt strasne s tymi testami... clovek sa zacne tesit a nevie comu ma potom verit.... 😕

larmimi
16. feb 2010

no, asi preto ze boli rozdielne..ja som si teraz robila s citlivostou 25....a zatial negativny..a viem ze iny uz nebude..uz su to 2min.. ☹

larmimi
16. feb 2010

kamila a kedy si si robila ten druhy? tak si sprav aj dnes a uvidis...

kamila167
16. feb 2010

larmimi robila som si aj dnes a nic :( ale skusim este o tyzden a kupim si citlivejsi a ked to stale bude rovnake skusame dalej ...

flamenga
16. feb 2010

kamila urob si mamatest 🙂

larmimi
16. feb 2010

je toto mozne?? po vynechany MS a test negativny? mame stale nadej??? ja uz neviem...ten moj je tiez negativny , robila som si akysi axiom...

flamenga
16. feb 2010

larmimi ak bežne nemávaš pravidelné cykly (teda striktne každý mesiac napr. 28 dní), tak to možné je... pretože to znamená, že sa mohla ovulácia posunúť a tým pádom sa posúva aj obdobie po ovulácii, ktoré má každá žena rovnaké (teda ak mávaš po ovulácii dobu po menzes 13 dní, tak dostaneš menzes až na 14-ty deň po ovulácii... čiže ak sa ovulácia posunula a nebola napr. 12-ty deň cyklu, ale 18-ty, tak sa posúva aj termín menzesu).... 🙂

čo som tým chcela povedať? 😀 Že ak nemávaš pravidelné cykly a skáče ti to, tak možno menštruácia ešte ani nemešká... takže buď menzes príde, len neskôr, alebo test vychádza negatívny, lebo vlastne testuješ ešte pred termínom mrchy a ani o tom nevieš 🙂

larmimi
16. feb 2010

🙂 hmm...to znie dobre...ale ja praveze mavam pravidelny 31dnovi...len minuly mesiac prvy krat som mala az na 34den..takze to znamena ze som si teraz myslela, ze dostanem v sobotu 13teho (31 dnovi cykl.) takze ak mam zas 34dnovi tak mam dostat dnes...zeby to tak mohlo skakat ? preco sa mi meni cyklus..asi starnem🙂)

takze budem to brat tak, ze dnes mam dostat.... 😅

larmimi
16. feb 2010

a mam uz tyzden vytok..zltej farby..mozno som aj chora ja uz neviem...ak nedostanem do piatku a test bude negativ. tak pojdem pre istotu k dr...

flamenga
16. feb 2010

larmimi jasné, že to môže skákať 🙂 ono záleží od veľa vecí... stačí minimálny stres, ktorý si možno ani veľmi neuvedomuješ, nepripúšťaš a ovulácia sa posunie.... ja som napr. mávala viac-menej pravidelné cykly... cca 26-28 dní.... a počas merania (10 meraní bazálnej teploty) sa mi asi 2x stalo, že sa cyklus posunul na 31-32 dní....

larmimi
16. feb 2010

a aj o 4dni? no veru...v januari som mala stresov az az...hmm..tak zas musim Cakattt !!!

malemimi
16. feb 2010

larmimi
haha tesim sa s tebou tak otestuj neskor alebo chod gynde 🙂 😉

larmimi
16. feb 2010

malemimi...neni sa z coho🙂 ved test mam stale negativny 😉
a do piatku este daleko...to zas budu dlhe dni🙂

reisi
16. feb 2010

larmimi pri otehu byva taky mliecny vytok...

larmimi
16. feb 2010

no taky nejaky...ale neberiem to ako priznaky...len vam poviem pravdu, ak ma ta mrcha prist tak nech uz prosim pride lebo mi z toho sibe !!! preco tolke negativne testy...

flamenga
16. feb 2010

larmimi pozri si môj album, kde mám grafy z merania BT... tam pekne vidno, ako sa ovu 2x posunula 🙂 a tým pádom mi posunula aj termín menzesu

zuzanockamt
16. feb 2010

larmimi ... v tehu by mal byt len biely vytok vo väcsom mnozstve ... a ako dlho ti meska MS? ... ja by som na tvojom mieste isla k Dr, nech vies na com si a nerobis si zbytocne nadeje

reisi
16. feb 2010

baby neviete kedy Dr. dava clostil? Alebo ak ste brali, kedy vam ho nasadil? Mam to trochu nacitane ale mam pocit ze kazdy dr. dava podla seba.

filipka21
16. feb 2010

caute baby no včera som išla do lekarne a pred nosom mi zatvorili že z technických príčin zatvorené. 😠 to bolo asi znamenie no zajtra idem ku dr. tak som zvedavá a baby nech ta mrcha vás teraz na 9mesiacov obíde to vám všetkým zo srdca prajem 🙂 😉 🙂

soldi
16. feb 2010

reisi: je tu cela jedna tema venovana len clostylu. vacsinou sa dava bud od 5-9 DC, alebo 3-7 DC, najprv 1x1 tabletka denne, potom sa to postupne zvysuje. pri uzivani clostylu by si mala chodit na folikulometriu. vacsinou sa berie 3 mesiace, potom 3 mesiace prestavka, a potom zas 3 mesiace.

malemimi
16. feb 2010

larmimi
uvidis skus na to nemysliet 😀 ja viem ze to nejde ale uvidis podla mna si v to m 😉

reisi
16. feb 2010

soldi, dakujem🙂 no pojdem pohladat clostilovu temu nech som este mudrejsia. Co je to za plemeno psika co si s nim odfotena?
Mam uz pocity, ze dostanem kazdu chvilu mrchu 😠 Toto kazdomesacne cakanie a nadejanie sa je na porazenie 😠

larmimi
17. feb 2010

zuzanockamt...meska mi ...tazko povedat, podla mojho normalneho cyklu piaty den, ale minuly mesiac mi meskala styri dni a prisla, takze tym padom tento mesiac by to bolo teda prvy..ale ked su testy negativne nevidim to ruzovo...k dr. zatial nejdem, nebudem plasit, mam ho mimo mesta a objednava sa k nemu 😒

malemimi, si zlata 😀 dufam ze mas pravdu, a ked nie aspon si pojdem bez vycitiek niekde sadnut na vino s kamoskou,hihi

larmimi
17. feb 2010

filipka a co si isla kupovat test? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre