Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

larmimi
17. feb 2010

baby je to v .....dostala som mrchuuuuuuuuuuuuuu !!! co uz...bude vzruso zas buduci mesiac 😉

dada09
17. feb 2010

aj u mna je to v......, vcera som dostala agolutin injekciu a teraz cakam na mrchu, dr. tam videla cystu. tak test neklamal.

titulienka
17. feb 2010

dada a ako dlho ti meska ???

larmimi
17. feb 2010

no...my len zatial vypocitame plodne dni a snazime sa🙂 alebo robite aj nieco ine? vitamin E som pocula alebo nieco take? ja viem ze to je ina tema, ale co mozem este pre to aby som mala poz.test spravit 🙂

dada09
17. feb 2010

titulienka, uz 8 dni

malemimi
17. feb 2010

Ahojte! no tak ja chodím prosím pekne každú pol hodku na wc cikať ...viete aká je to otrava???!!!! 🙄 😖

larmimi
trpezlivosť ruže prináša 😉 neboj možno máš mrchu ale si tehu ,veď koľkým sa stalo že boli tehu a mali MS 😉 😉 🙂

malemimi
17. feb 2010

larmimi
ale nepi vela tak 2 dec max 😉 neboj príde !

ak by ste chceli vidieť môjho hafoša Altheu tak sa stránka je www.greatalthea.wbl.sk 😉

larmimi
17. feb 2010

malemimi ten vitami E? to sa pije? A kto ti to odporucil 🙂

larmimi
17. feb 2010

malemimi a to si ty na tej fotke??

filipka21
17. feb 2010

caute baby no dnes som bola u dr a ten povedal že nič nevidí ,ale že mám vysoko sliznicu a zobral mi krv 😅 tak potom dam vediet 😉

reisi
17. feb 2010

hlasim sa do klubu nespravodlivo mrchujucich 😝
malemimi, krasny psik. My mame madarsku vyzlu, to je nas aktivista.Ale poviem ti hyperaktivny pes a hyperaktivne dieta divoka kombinacia.Na prechadzky musia chodit kazdy zvlast.
larmimi vitamin E mas v kapsuliach, dobre su napriklad i kvapky Femi od Valovica na spravnu funkciu vajecnikov...podla toho co chces podporit...a pripravkov mas vela ale ani tie nic nezarucia...
filipka, hadam to tu zachranis i s malemimi. A mnozno sa prida este i titulienka a budete spravodlivo tehu.

larmimi
17. feb 2010

Reisi,a my sa budeme buduci mesiac aspon testovat, oni uz neie 😀
nic proti baby, hihih

reisi
17. feb 2010

velka vdaka larmimi, za nieco pozitivne v takejto deprimujucej sutuacii! 😀
hlavne ked som si dala zavazok po X-ty krat testujem az po 5 dnoch meskania a uz budem na 20 DPO testovat o dusu 😝
Larmimi, kazdopadne postupujeme do dalsieho kola.

larmimi
17. feb 2010

aj ja, testujem az po meskani...ked si spocitam kolko som tento mesiac dala za testy...hmm...nebudem uz plasit...a budem sa viac snazit cez plodne dni...
je mozne, ze robim chybu, ked hned po sexe bezim na wc "otriast" vsetko zo seba?? mam chvilku polezat?

malemimi
17. feb 2010

larmimi nie to su tabletky take cervene kamoska mi to povedala a uz som to aj niekde citala

malemimi
17. feb 2010

larmimi
hej hej to som ja haha 😀 😀

filipka21
juuno to sme zvedava 🙂

larmimi
niekto odporuca pol hodku aspon lezat ale je to jedno lebo aj na druhy den keby si sla gynde tak najde v posve semienko 😀 takze ak by to mal byt vted den splodene tak to vyjde

inak som dosla na to ze ak nahodou sme splodili mimi 25.1.2010 tak uz viem preco... v ten den si priatel kupil motorku a bol stastny takze pravdepodobne v nas nie je chyba ale v chlapoch mali by nieco prezit co miluju a tak 😉 🙂

malemimi
17. feb 2010

reisi
haha to ti verim ...poznam vyzle hhihi 😀 😀 😀

reisi
17. feb 2010

malemimi muz si kupil svoje vysnivane auto este cez leto a nist, v tom to nebude...s larmimi budeme patrat dalej 😀

malemimi
17. feb 2010

reisi
aha hmm tak u nas to bola asi vynimka 😀

luckam77
17. feb 2010

no ahojte...nestiham citat... 😉 😀
tak no larmimi....je dobre po styku lezat a mat vylozene nohy...ja som zvykla do tych 20minut... 😀 tak uvidime zajtra co povie dr...ci sa zadarilo 😀

baby testy su zbytocne vyhodene peniazky a hlavne pre tych ktore babenky nemate pravidelnu mrchu... 😅 ja som to vzdala a tie cysty....neviem uz ktora to tu ma...bacha zalezi od toho ake su cysty...a napriklad ja ich mam a preto mam nepravidelnu mrchu a aj tak som zostala tehu a dali mi vyvolavacku 😠 a mohla som o marecka prist...ale chvalabohu sa udrzal tak bacha dievcata...

zuzanockamt
17. feb 2010

malemimi ... no pekna teoria o tych chlapoch, ale u nas neplati
lucka ... vyvolavacka tehu neuskodi ... ak je tam embryo, tak MS nepride aj ked je pichnuta vyvolavacka

filipka21
17. feb 2010

reisi dakujem no uvidíme ved hned napisem ked budem vediet 😉 larmimi budem vám drzat palce z celeho srdca a uz nec mate aj vy //.A inak hovori sa ze po sexse by si mala lezat 10min.a mne moj doktor poradil ked sa nam nedarilo ze aby som po sexe nadvihla zadok podoprela ho,alebo drz si ho musi byt vyššie a tak byť aspoň 3min.Mozno sa vam to zda byt nezmyselne ale ja som kusila a hned sa to podarilo a teraz tu okolo nas beha uz 13mes.Filipko 🙂 😉 😀 🙂

zuzanockamt
17. feb 2010

inak, co sa tyka toho lezania po sexe ... ja som hned po nasom uspesno sexe letela na WC-ko a zadarilo sa a ked som lezala, tak nic ... co ma prist, to pride a vtedy, ked to samo bude chciet 😉 😉 😉

reisi
17. feb 2010

veru co ma prist bude...ja som tiez hned po vyskocila a zadarilo sa mame dceru, teraz posledny mesiac som po sexe lezala aspon hodku, vankus pod zadkom a nist. Takze to nijako nenaplanujeme a tie co im to vyjde je to nahoda.

malemimi
17. feb 2010

reisi
asi mate este pockat ked nic 😉

inak tento vik ideme povedat nasim ze som v tom som zvedava na reakciu haha sice mamine to uz bude 5 vnuca = 😀 😀

zuzanockamt
17. feb 2010

malemimi ... ja som tiez oznamovala v 6 tt ... zajtra to bude mesiac, co to nasi vedia ... bolo presne na maminu 60-ku 🙂 ... pre nasich to bude len 2-he vnuca 🙂

soldi
17. feb 2010

reisi: madarska vyzla je krasna 🙂 my mame rodezskeho ridgebacka, mal rok teraz 🙂 to je tiez aktivista 🙂

luckam: vyvolavacka tehu neposkodi, agolutin je progesteron- ako aj duphaston- ten sa dava pri rizikovych tehotenstvach na posilnenie plodu, takze to skor pomohol udrzat

malemimi
17. feb 2010

zuzanockamt
no ja som tak 4 tyzdni toto neviem ako rata gynda mi v pondelok povedala co mi brala v poatok krv ze som tak v 3- 4 tyzdni 🙂

zuzanockamt
17. feb 2010

malemimi ... tehu sa rata od prveho dna poslednej MS, ale zalezi od toho, ake dlhe si mavala cykly a kedy asi bola ovu a aku dlhu si zvykla mavat lutealnu fazu

reisi
17. feb 2010

malemimi , ja cakat uz nechcem, dcerka ma 5 rokov my s muzom uz tiez nie sme najmladsi, takze len bojovat musime... ale verime , ze sa to podari.
soldi, tak som tipovala , ze ridgeback len na tej mini fotecke som to nevedela s urcitostou.Mate s nim co robit, ze 😀 Nas je este i narodeny 1.aprila to je kombinacia 😀
luckam, ja som mala pichnutu vyvolavacku a bola som uz tehu a Dr. mi to potom vysvetlil, ze to len posilni maternicu a mimi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre