• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

17. apríla 2016 
ahote! tak malunke ma 13 mm emoticon emoticon emoticon
22. feb 2010 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
flamenga

ano robila to vzdy robi aj ked som nebola tehu emoticon a ester az sa pochvalime uz máme 13 mm potom ideme 9.3. na dalsie a uz ma dala mezdi tehulky ale nedala mi knizku este asi az na buduc nic nevravela
22. feb 2010 o 15:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, chcela by som vas poprosit o radu....
Minuly mesiac mi zacala mrcha tak, ze som 4 dni len spinila a az potom sa ako tak objavila krv. No a teraz neviem, ze co mam povazovat za prvy den menstruacie. Teraz vlastne neviem ktory DC som...??? Viete mi niekto poradit???

Malemimi GRATULUJEM!!!!!!
22. feb 2010 o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kvetinacik

dakujem ti

hmm to ti ja neporadim ja som v tomto debil emoticon
22. feb 2010 o 15:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sorry, že vám sem vpadám.

Kvetinacik, za 1.DC sa považuje až riadne rozkrvácanie.

Veľa šťastia a gratulujem k // emoticon
22. feb 2010 o 15:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No ja sa prave este navytesujem, ale aspon som rada, ze na dve // na teste bolo naozaj priskoro.
Tak este musim pockat emoticon
Inak teraz som vlastne este len 25 DC a 10 DPO. Dufam, ze to este nie je stratene emoticon
22. feb 2010 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kočky
Poradte mi kedy si mám urobiť test? Podľa kalkulačky na nete som mala mať ovuláciu v rozmedzí od 11.2 do 19.2. Tak sme v s mužom intenzívne "miešali" ale ovuláciu a teda strašné bolesti /ako vždy/ som mala 17.2. a 21.2. som mala silné bolesti v podbrušku.. kedy by som si mohla urobiť test? Máte nejaké skúsenosti? Ja som to síce nevydržala a dnes na obed som si urobila Rapid ale to je asi priskoro aby sa mi ukázali // čiarky. Všakže emoticon
22. feb 2010 o 18:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kvetinacik ... 10 DPO je este skor ... mne vtedy ukazal len / a na 12 DPO uz boli // emoticon ... drzim palce
22. feb 2010 o 18:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzanockamt: no ako si čítam tak ja by som si mala urobiť test asi 1.3, však? emoticon emoticon
22. feb 2010 o 18:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moniq ... tak to si robila pekne skoro ten test emoticon ... staci ked spravis 2 dni pred MS a ak to vydrzis, tak aj neskor emoticon
22. feb 2010 o 18:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon moniqe3
tak tak pred MS alebo neskor
22. feb 2010 o 18:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moniqe...a ked s mala tie bolesti ovulacne mavas aj nejaky sprievodny hlien?
23. feb 2010 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
makovicka53: hej mávam.. ja mám veľmi pravidelnú menšt. a len podľa ovulky viem, že kedy ju dostnanem.. teda od ovulky presne 14 dní a je tu... emoticon

baby: ďakujem.. emoticon hehe..no ja som si naivne myslela, že tie testy čo píšu, že "výsledok už po 5dní po pohlavnom styku" aj sú pravdivé... emoticon emoticon
23. feb 2010 o 11:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
... kupim si novy test radsej az zajtra, lebo by som si ho urcite uz dnes spravila......a to by nemuselo dopadnut pozitivne a opat by som bola sklamana emoticon emoticon emoticon
Inak, ja predmenstruacne bolesti nemavam, az na druhy den, ked mrchu dostanem a teraz ich mam uz asi tak tyzden....aj ine priznaky ba sa nasli emoticon , ale nechcem si namyslat....

Tak nam teda drzim palceky!!!!!!!!!!!
23. feb 2010 o 13:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kvetinacik ... vydrz este do zajtra ... to by ti uz mohol ukazat, ci si tehu ... ale kup si radsej ten s citlivostou 10
23. feb 2010 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No ale tu v Nemecku asi take citlive ani nepredavaju, pozerala som v drogerke a aj v lekarni a najnizsia citlivost bola 20 emoticon
Skusim asi Clearblue, ten "zevraj" ukaze uz 4 dni pred mrchou, tak uvidiiiim....
23. feb 2010 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no mne ukazal na 12 DPO aj ten s citlivostou 20 dve ciarky emoticon
23. feb 2010 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jooooj, tak som zvedava.....
Ja si teplotu pocas cyklu nemeriam ( zatial ), ale ked som si ju teraz skusala merat, tak je nizka emoticon ,
to asi nevesti nic dobreho....
23. feb 2010 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kvetinacik ... pokial nemerias BT pravidelne kazde rano v rovnakom case pred tym ako vstanes z postele, tak to nema vyznam merat, lebo to o nicom nevypoveda emoticon
23. feb 2010 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dakujem za povzbudive slova zuzanockamt emoticon
23. feb 2010 o 15:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kvetinacik: tiež silno držím palce... ja som pri dcérke mala týždeň bolesti ako keby som mala dostať menšt. a nakoniec som zostala tehu.. takže... emoticon
23. feb 2010 o 22:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, narciska77, prepáč, že som sa tak dlho neozvala...
naozaj z toho nebolo nič - dostala som ms na konci júla.
ale teraz v januári som už bola naozaj tehotná - videla som to aj na sone.
Krásny pocit. emoticon emoticon emoticon
ale koncom januára sa to stalo emoticon
Beriem to ale športovo, keď viem, že to už ide, trochu som si poplakala a ležala 1 noc v nemocnici, ale už mi je dobre.
Teším sa na ďalšie snažilkovanie. Začíname máj - jún 2010 emoticon
24. feb 2010 o 07:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,pozdravujem monique(písala som v inom fóre)
Dnes som 10 deň po ET a včera som začala špiniť.Test bol negatívny... Idem na krv
24. feb 2010 o 08:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajush: dúfam,že to bude dobré... špinenie ževraj môže byť.. dúfam, že z krvi zistia že si tehulka. emoticon silno držím palčeky.

mojo: to je mi ľúto emoticon ... držím palčeky aj Tebe nech máj a jún sú veľmi plodné dni. emoticon emoticon
24. feb 2010 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak som prave dotestovala a je tam DUCH!!! emoticon emoticon emoticon
Nemozem uverit vlastnym ociam, dufam, ze nemam fatamorganu....juuuuuuj, tesiiiiiiii......
Normalne sa cela klepem emoticon
24. feb 2010 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kvetináčik: GRATULUJEM.. a koľkatý si deň po ovulácií? Teším sa s Tebou... duch je super.. emoticon emoticon
25. feb 2010 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dakujem emoticon
Duch sa mi objavil na 12. dpo, co bol 27. den cyklu. Dnes uz palicka kraaasne zosilnela emoticon
26. feb 2010 o 19:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kvetinacik ... tak je super emoticon ... daj foto do albumu emoticon emoticon emoticon
26. feb 2010 o 19:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hehe, ale vobec mi to nejde do hlavy....ja som sa bala, ze budem mat problemy, lebo len pred mesiacom mi nasli dve 3,5cm cysti a este aby toho nebolo malo, tak mi oznamili, ze mam len jednu oblicku emoticon emoticon emoticon
Tak som zvedava ako to dopadne...
26. feb 2010 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš