• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

17. apríla 2016 
ahote! tak malunke ma 13 mm :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2010 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
flamenga

ano robila to vzdy robi aj ked som nebola tehu :wink: a ester az sa pochvalime uz máme 13 mm potom ideme 9.3. na dalsie a uz ma dala mezdi tehulky ale nedala mi knizku este asi az na buduc nic nevravela
22. feb 2010 o 15:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, chcela by som vas poprosit o radu....
Minuly mesiac mi zacala mrcha tak, ze som 4 dni len spinila a az potom sa ako tak objavila krv. No a teraz neviem, ze co mam povazovat za prvy den menstruacie. Teraz vlastne neviem ktory DC som...??? Viete mi niekto poradit???

Malemimi GRATULUJEM!!!!!!
22. feb 2010 o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kvetinacik

dakujem ti

hmm to ti ja neporadim ja som v tomto debil :frowning2:
22. feb 2010 o 15:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sorry, že vám sem vpadám.

Kvetinacik, za 1.DC sa považuje až riadne rozkrvácanie.

Veľa šťastia a gratulujem k // :wink:
22. feb 2010 o 15:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No ja sa prave este navytesujem, ale aspon som rada, ze na dve // na teste bolo naozaj priskoro.
Tak este musim pockat :frowning2:
Inak teraz som vlastne este len 25 DC a 10 DPO. Dufam, ze to este nie je stratene :sunglasses:
22. feb 2010 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kočky
Poradte mi kedy si mám urobiť test? Podľa kalkulačky na nete som mala mať ovuláciu v rozmedzí od 11.2 do 19.2. Tak sme v s mužom intenzívne "miešali" ale ovuláciu a teda strašné bolesti /ako vždy/ som mala 17.2. a 21.2. som mala silné bolesti v podbrušku.. kedy by som si mohla urobiť test? Máte nejaké skúsenosti? Ja som to síce nevydržala a dnes na obed som si urobila Rapid ale to je asi priskoro aby sa mi ukázali // čiarky. Všakže :grinning:
22. feb 2010 o 18:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kvetinacik ... 10 DPO je este skor ... mne vtedy ukazal len / a na 12 DPO uz boli // :slight_smile: ... drzim palce
22. feb 2010 o 18:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzanockamt: no ako si čítam tak ja by som si mala urobiť test asi 1.3, však? :wink: :sunglasses:
22. feb 2010 o 18:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moniq ... tak to si robila pekne skoro ten test :grinning: ... staci ked spravis 2 dni pred MS a ak to vydrzis, tak aj neskor :wink:
22. feb 2010 o 18:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile: moniqe3
tak tak pred MS alebo neskor
22. feb 2010 o 18:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moniqe...a ked s mala tie bolesti ovulacne mavas aj nejaky sprievodny hlien?
23. feb 2010 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
makovicka53: hej mávam.. ja mám veľmi pravidelnú menšt. a len podľa ovulky viem, že kedy ju dostnanem.. teda od ovulky presne 14 dní a je tu... :slight_smile:

baby: ďakujem.. :grinning: hehe..no ja som si naivne myslela, že tie testy čo píšu, že "výsledok už po 5dní po pohlavnom styku" aj sú pravdivé... :sunglasses: :grinning:
23. feb 2010 o 11:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
... kupim si novy test radsej az zajtra, lebo by som si ho urcite uz dnes spravila......a to by nemuselo dopadnut pozitivne a opat by som bola sklamana :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Inak, ja predmenstruacne bolesti nemavam, az na druhy den, ked mrchu dostanem a teraz ich mam uz asi tak tyzden....aj ine priznaky ba sa nasli :wink: , ale nechcem si namyslat....

Tak nam teda drzim palceky!!!!!!!!!!!
23. feb 2010 o 13:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kvetinacik ... vydrz este do zajtra ... to by ti uz mohol ukazat, ci si tehu ... ale kup si radsej ten s citlivostou 10
23. feb 2010 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No ale tu v Nemecku asi take citlive ani nepredavaju, pozerala som v drogerke a aj v lekarni a najnizsia citlivost bola 20 :confounded:
Skusim asi Clearblue, ten "zevraj" ukaze uz 4 dni pred mrchou, tak uvidiiiim....
23. feb 2010 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no mne ukazal na 12 DPO aj ten s citlivostou 20 dve ciarky :wink:
23. feb 2010 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jooooj, tak som zvedava.....
Ja si teplotu pocas cyklu nemeriam ( zatial ), ale ked som si ju teraz skusala merat, tak je nizka :frowning2: ,
to asi nevesti nic dobreho....
23. feb 2010 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kvetinacik ... pokial nemerias BT pravidelne kazde rano v rovnakom case pred tym ako vstanes z postele, tak to nema vyznam merat, lebo to o nicom nevypoveda :wink:
23. feb 2010 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dakujem za povzbudive slova zuzanockamt :slight_smile:
23. feb 2010 o 15:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kvetinacik: tiež silno držím palce... ja som pri dcérke mala týždeň bolesti ako keby som mala dostať menšt. a nakoniec som zostala tehu.. takže... :wink:
23. feb 2010 o 22:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, narciska77, prepáč, že som sa tak dlho neozvala...
naozaj z toho nebolo nič - dostala som ms na konci júla.
ale teraz v januári som už bola naozaj tehotná - videla som to aj na sone.
Krásny pocit. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ale koncom januára sa to stalo :frowning2:
Beriem to ale športovo, keď viem, že to už ide, trochu som si poplakala a ležala 1 noc v nemocnici, ale už mi je dobre.
Teším sa na ďalšie snažilkovanie. Začíname máj - jún 2010 :sunglasses:
24. feb 2010 o 07:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,pozdravujem monique(písala som v inom fóre)
Dnes som 10 deň po ET a včera som začala špiniť.Test bol negatívny... Idem na krv
24. feb 2010 o 08:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajush: dúfam,že to bude dobré... špinenie ževraj môže byť.. dúfam, že z krvi zistia že si tehulka. :wink: silno držím palčeky.

mojo: to je mi ľúto :frowning2: ... držím palčeky aj Tebe nech máj a jún sú veľmi plodné dni. :wink: :slight_smile:
24. feb 2010 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak som prave dotestovala a je tam DUCH!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Nemozem uverit vlastnym ociam, dufam, ze nemam fatamorganu....juuuuuuj, tesiiiiiiii......
Normalne sa cela klepem :sweat_smile:
24. feb 2010 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kvetináčik: GRATULUJEM.. a koľkatý si deň po ovulácií? Teším sa s Tebou... duch je super.. :grinning: :wink:
25. feb 2010 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dakujem :slight_smile:
Duch sa mi objavil na 12. dpo, co bol 27. den cyklu. Dnes uz palicka kraaasne zosilnela :wink:
26. feb 2010 o 19:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kvetinacik ... tak je super :slight_smile: ... daj foto do albumu :wink: :slight_smile: :wink:
26. feb 2010 o 19:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hehe, ale vobec mi to nejde do hlavy....ja som sa bala, ze budem mat problemy, lebo len pred mesiacom mi nasli dve 3,5cm cysti a este aby toho nebolo malo, tak mi oznamili, ze mam len jednu oblicku :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Tak som zvedava ako to dopadne...
26. feb 2010 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok