Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

zuzanockamt
26. feb 2010

s jednou oblickou sa da fungovat, ale budes asi prisnejsie sledovana ... a snazili ste sa dlho o male?

kvetinacik
27. feb 2010

...a som konecne tu....
vcera som o 21.00 zalomila a spala az do rana 😀 , to sa mi este asi nikdy nestalo 😀
Snazili sme sa len druhy mesiac a mala som vypocitane tie terminy od Jonasa. Teda ak bude vsetko ok, tak klobuk dole, neprepocital sa 😉

moniqe3
27. feb 2010

kvetinacik: tak teda neprepočítal sa... teraz budeš dosť často unavená..ja som spala cez tehu niekedy aj 2x do dňa..
už nech je utorok vtedy si robím test to budem mať 14DPO ...tak som zvedavá ale možno to nevydržím a urobím si už v pondelok.. 😀

kvetinacik
27. feb 2010

Drzim palceky!!!
Ja som si robila prvy test uz po tyzdni 😀 a samozrejme, ze bol negativny. Moj manzel sa mi stale smial, ze za tie testy som uz mohla mat aj kociar 🙂 Ale co uz....
Moniqe3, potom daj vediet. Ja som mala na 12DPO ducha, tak prajem aj tebe takeho VYBORNEHO ducha 😀

zuzanockamt
27. feb 2010

kvetinacik ... a robila si este aj dalsi test, ci to silnie?

kvetinacik
27. feb 2010

AAAno, ale inu znacku a na druhy den bola / uz ovela silnejsia. Dnes hodim aj foto 😎

zuzanockamt
27. feb 2010

tak vyzera, ze je to tam 🙂 ... kedy ides k lekarovi?

kvetinacik
27. feb 2010

Vo stvrtok, alebo piatok....dufam, ze bude vsetko ok, nech sa mozme poriadne tesit 😀

zuzanockamt
27. feb 2010

no hadam bude ... ani sa nenazdas a budes mat prvy trimester za sebou ... mne to velmi rychlo ubehlo 🙂

malemimi
28. feb 2010

kvetinacik jeee no to sa tesime 😀 daj vediet potom 🙂

malemimi
1. mar 2010

noo holky dufam ze to nebude nic vazne ale dnes rano som vstala a mala som krvave gatky a aj na plachtu to pretieklo ☹ tak dufam ze to nebude nic vázne... akuat ze na pohotovosti by ma poslali asi do p.. lebo nemem tehot.nizku este a doktorka mi ordinuje az od 11hod...takze dnes radsej do prace nejdem a polezim si tu...a potom ma pria´tel vezme gynde... 😒

kvetinacik
1. mar 2010

Malemimi drzim palceky, napis ako si dopadla...
Ja sa chystam vo stvrtok k doktorovi, tak som velmi zvedava ci je vsetko ok..

malemimi
1. mar 2010

. kvetinacik
no hovorila ze je v poriadku ze nic tam nevidi, aj mi ho ukazala 😀
ale vypisala ma do 9.3. a dala mi nejake tabletky : duphaston a ascorutin , jedno je na dúdrzanie plodu a druhe je aby mi nepraskali cievky... lebo sme mali s priatelom vcera sex ale nebolelo ma to ...proste nic a az rano som si nasla krvave gatky a potom som kukla a bolo aj na paplone...a ako mi robila sono vnutorne tak aj to bolo trosku ... 😒

a v kolkatom si ?

kvetinacik
1. mar 2010

Tak to som rada, ze je vsetko ok... 🙂 🙂 🙂
Ja sa este neviem ani poriadne tesit, lebo mi len same zle veci chodia po rozume, uz som z toho sisi 🙂
Podla poslednej mrchy 4tt a 4dni, ale este som nebola u doktora. Pobolieva ma len podbrusko ako cez mrchu, straaaasne casto chodievam na wc a na prsiach nemozem ani spat...ale to su dufam normalne priznaky..

A vy baby malemimi, zuzanockamt+ kto sa prida...ako sa citite???

malemimi
1. mar 2010

kvetinacik
no tak to mam aj ja cikanie bolest prs vyok trochu abolest v podbrusku ale uz s toho mam len prsia a trochu vytok a akurat sa mi pridalo ze mi byva zle na zvracanie a to nie len rano ale cely den niekedy to prejde ale potom sa to vracia ☹ uz asi tyzden to budem mat a chodim este casto spavat teda poobede si zdriemnem vzdy hihi

kvetinacik
2. mar 2010

Dnes o 16.00 maaaam termin u doktora, do stvrtku by som to uz asi nevydrzala 😀
Nech viem, ci je vsetko tam, kde ma, ved predsa som po zdravotnej stranke neni celkom fit ☹

Baby drzte palceky 😉

malemimi
2. mar 2010

jasne no super tak daj vediet potom co a ako?!!! 😉
a co ti je ak sa smiem opytat?

kvetinacik
2. mar 2010

Uz som to tu asi niekde spominala....mam 2 cysty 3,5cm a iba jednu oblicku, o ktorej som sa dozvedela jen pred
6 tyzdnami 😢 😢 😢
Nastastie mi nikdy nesposobovala problemy. Ale sok to bol poriadny!!!
Mna doktorka nikdy neposielala na sono a preto som o tom nevedela az do chvile ked som si hi sama zaplatila, lebo som chcela vediet, ci je vsetko ok.
Siesty zmysel mi to nejako nasepkal a skoro som sa zrutila, bol to teda riadny sok 28 rokov o nicom takom ani netusit.

Tak tfuj, tfuj....vecer budem mudrejsia.

P.S. Ale doktor o tom vedel a aj o tom, ze chceme baby a nic mi nezakazal 😀 😀 😀 😀

malemimi
2. mar 2010

kvetinacik jaaj jasne prepac mi 😒
no hej hej z jednou sa da zit mi mame havina ktori ma ciastocne asi obe oblicky v cudu ale nic jej nie je beha jasi sa no pubertak 😀
jasne jasne no som zvedava 😉
nooo tak ako si dopadla?

kvetinacik
2. mar 2010

No o vela mudrejsia som neni ☹

Doktor ma este pred sonom upozornil, ze je pravdepodobne este skoro a mal pravdu 😒 ,
Nieco tam vsak predsa videl a dokonca mi aj bodocku ukazal, ale pre istotu mi zobral aj krv. Vysledky budem vediet az vo stvrtok doobeda. Ale potesil ma, ze matenicu mam zhrubnutu (ci ako by som to prelozila do slovenciny ), takze predpoklada, ze tehotna som 😉 Foto som ale este nedostala ☹ ☹ ☹
Ale myslim, ze sa stresujem uplne zbytocne, lebo predsa dobre viem, ze tehotna som 😀 😀 😀
A este jedna dobra sprava.....jedna cysta sa mi stratila a druha zmensila, huraaaaa....uz nech len cervickovi busi srdiecko a mozme sa vytesovat!!!!

Jooooj a taka som bola vystresovana, ze mi sestricka nemohla zobrat krv, lebo mi ziadna netiekla. Strasne sa mi ospravedlnovala, ze ma tak dopichala a aj vodu mi doniesla a este som si aj polezkala na lehatku...No pribeh ako sa patri 😝

moniqe3
2. mar 2010

ahojte tak už som si to síce dala do profilu ale ešte to nemám potvrdené od doki zajtra idem ale dva testy mi ukázali //čiarky a je mi zle na vracanie a podbruško ma bolí a prsia.. no ble..ale som šťastná... 😉

kvetináčik: verím, že bude a je všetko v poriadku..
a teda s tým odberom krvi..:D a to ti brali večer..netreba ráno nalačno? chcem vedieť pre svoju info, lebo ja idem zajtra k doki.

kvetinacik
2. mar 2010

Gratulujem moniqe3!!!!!!
Na lacno nebolo treba, brali mi ju o 17.00, len dufam, ze budu hodnoty dostatocne vysoke napriek tomu, ze to nebolo rano. Ak bude test pozitivny, tak na druhy tyzden pekne naklusam opat na sono a ak nie, tak aj tak musim k nemu ist, ved tak dlho mi mrcha nikdy v zivote nemeskala!!!!
Ale ja pevne verim v pozitivny vysledok, ved mam totalne priznaky a tie sa uz fakt nedaju namyslat 😀 😀 😀
Takze cakam do stvrtka 😝

malemimi
3. mar 2010

kvetinacik
jeeee no super!!! 😉 😉

moniqe3
no tak to sa dva krat tesime!!! aj mne brala krv ale nespominala ze bysom mla byt na lacno...ona totiz len hormon Hcg meria ... 🙂

a ak idete na krv tak vela pite co najviac vody nie sladke ale vody potom krvicka ide superne 😉 😉

bibdud
3. mar 2010

ahojte,potrebovala by som poradit lebo mi z tych testov uplne svitori ☹ robila som si tri testy asi s tyzdnovymi odstupmi a vsetky vysli tak ze ked bol test este vlhky tak tam bola druha ciarka viditelna,akonahle vyschli tak je ta druha vyditelna skoro uz len silou vole 😒 je tam ale uuuplne bledulinka, asi ten co by mal problem s okom uz by ju ani nevidel.uz ma nebavi kupovat testy,2 boli rapiclear a jeden babyduo.ak mate nejaka podobnu skusenost budema rada ak poradite 🙂

moniqe3
3. mar 2010

bibdud: to je teda fakt čudné.. ja by som išla určite k doki a nech ti zoberie krv a zistí hcg z krvi... najlepší test je podľa mňa rapiclear ten červený s tou ružovou bielou doštičkou.. skús ešte raz z ranného moču ak tam je aj duch čiarka si určite tehu a volaj k doki na kontrolu že či je to v poriadku.. držím palce 😉

malemimi
3. mar 2010

moniqe3
tiez si mylsim to iste treba ist doktorovi

bibdud
3. mar 2010

monique3: dakujem 🙂 ak sa mam priznat u doktorky som bola uz s tym minuly mesiac ze mam podozrenie,ona ma pozrela a povedala ze tam nic neni,vraj by som mohla byt tehotna tak tri styri dni ale ze to este nie je vidno.bola som tam na treti den meskania menstr.ked ma pozrela tak sa to potom spustilo.lenze ja mam taky pocit,neviem vysvetlit preco,ze som.a mozno ma vysmejete ale mam pocit ze by som mohla byt uz v 12tt. nakolko presne tie posledne tri kramy trvali len tri dni + spinenie pred a po.pricom ja mavam normalne menstruacny masaker :D badam aj telesne zmeny,takze preto som z toho hotova.a zase pokial viem tak testove ciarky by casom mali byt vyraznejsie ak by som naozaj bola a nie stale rovnake.nerada by som tam naklusala zase ako nejaka histerka 😖

liana189
3. mar 2010

ahojte baby,chcem sa opytat je mozne ze by som mohla byt tehotna ak mam 2 dni pred menšt.,ale som sa citila uz tyzden tak cudne tak som si urobila test a mala som 2// ,ale ta jedna bola taka slabucka? 😨

bibdud
3. mar 2010

a mozno ze mi len zacinaju blbnut hormony

kvetinacik
3. mar 2010

liana189...
No ja si myslim, ze si tehu. 2 dni pred menstr. je ciarka vzdy slaba. Skus test este raz ale vyzera to na babo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre