Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

moniqe3
6. mar 2010

jerry: keby si bola tehu tak vyvolávačka neublíži ale ešte aj pomôže... asi by si si mala kúpiť gynex nájdi si na nete..je to na prírodnej báze sú to vlastne prírodné kryštáliky a pomôžu ti na vyrovnanie hladiny všetkých hormónov. Mne odvtedy ms išla ako hodinky. Určite si to kúp.

mrnous1
7. mar 2010

Ahojte baby 🙂 Viem, že tu je téma o tehotenských testoch, ale neviete náhodou či je ovulačný test pozitívny, keď je druhá čiarka slabšia ako tá originál, v návode sa píše, že je to negatívne, pokiaľ nieje druhá čiarka rovnako silno sfarbená ako tá originál čo vy nato? Má niektorá s tým nejaké skúsenosti? Vďaka za radu. 🙂

soldi
7. mar 2010

mrnous, pozitivny ovu test je len vtedy ked je rovnako silna, alebo silnejsia ako kontrolna. ale pokial Ti rychlo klesa hladina LH, tak nemusis vrchol zachytit.

mrnous1
7. mar 2010

Soldi vďaka za radu! 🙂

liana189
9. mar 2010

ahojte baby,tak ste mali pravdu ja som bola minuly stvrtok pri ginovi,ale to tam este nic nevidel,tak mi kazal prist vcera a uz to tam bolo 😀 😀 😀 jeeej ale sa tesim a monigue3 ty si na tom ako?

nemko
11. mar 2010

kocky moze prosim vas tehotensky test ostat pozitivny po uschnuti? teda myslim, ci moze byt falosne poz alebo mam verit tomu co vidim - kuk album

nemko
11. mar 2010

a este by ma zaujimalo ci je podla vas ten test spolahlivy?

soldi
11. mar 2010

nemko, woman secret robi duchov. na fotke to nie je dobre vidno, ale akej farby je ta ciarka?

nemko
11. mar 2010

soldi myslela som si, ze je to blbost, ta ciarka je bledsia ako kontrolna, ale ja som len 12 den po ovu

tinkapn
11. mar 2010

ale toto nie je duch... podla mna si Nemko tehu 😵

nemko
11. mar 2010

😀

soldi
11. mar 2010

nemko, ak je ruzova, tak si s najvacsou pravdepodobnostou tehu. ale ak je seda, tak je to ten kanalik na zachytavanie farby 🙂

tinkapn
11. mar 2010

😉 😉

zuzanockamt
11. mar 2010

nemko ... aj ja si mylim, ze to nie je duch, je to pekne vidiet

nemko
11. mar 2010

jaj nieeeeeee seda nie je, je do ruzovucka tak ja budem cakat do zajtra na dalsi test 😉 ale dakujem vam babulky

zuzanockamt
11. mar 2010

nemko ... mne na 12 dpo vysiel pozitivny test

nemko
11. mar 2010

tak aj ja mam // len ci je to pravda neviem 😀

zuzanockamt
11. mar 2010

ved sprav o dva dni a uvidis, ci budu silniet 😉 ... dlho sa uz snazite o male?

nemko
11. mar 2010

zuzi 4 roky, som po neuspesnom IVF

zuzanockamt
11. mar 2010

no to je teda dost dobra doba, aby sa uz zadarilo, tak snad je to tam 😉 🙂

nemko
11. mar 2010

snad hej 😉

nemko
12. mar 2010

tak kocky dnesny test je jasne neg a vcerajsi stale poz takze asi bol vadny, preto neverim testom 😔

romy31
12. mar 2010

ahojte, tak sem pridám aj svoju skúsenosť....deň pred očakávanou MS som si urobila repiclear (červený) a bola tam jasne len /...ani žiaden duch nič 😠 a včera, keď už mi deň meškala som si urobila rapiclear direct a videla som tam bez väčšieho snženia //, ale keď som si urobila hneď potom ten rapiclear strip tak tam som to leeeeedva zahliadla....no proste som z toho na nervy 😠 veď všetky tie testy majú napísanú rovnakú citlivosť 10....no tak asi si dnes pôjdem kúpiť zas ten direct a uvidím či čiarka silnie 😀

flamenga
12. mar 2010

nemko a čo keď je vadný ten dnešný test? 😔

nemko
12. mar 2010

baby ja to nechapem, akurat som volala priatelovi aby sa netesil, ze je to neg ja tie testy normalne zoberem svojmu gyn aby mi veril, ze na to zo vcera su //, o dva tyzdne idem k nemu na prehliadku a nech to vidi, aby si nemyslel, ze si vymyslam, vcerajsi jasne poz...mam ich vedla seba a pozeram na ne ako puk 😀 uz neskusim ziadny test, neverim ani jednemu testu, ved to uz co je , skuska nervov 😀 😀

flamenga
12. mar 2010

nemko a mamatest si neskúšala?

nemko
12. mar 2010

myslite, ze by test spozitivnel po uschnuti? myslim, ze ci to nemoze byt tak, ze nie som tehotna a test proste skresli vysledky a ostane pozitivny po uschnuti a v pripade netehotenstva.

tinkapn
12. mar 2010

Nemko ako vravi flamenga, skus mamatest ak mrcha nepride 😉 Budem drzat veeelmi prsty 😵

nemko
12. mar 2010

dakujem kocky

nemko
12. mar 2010

koculky ten test zo vcera je stale poz dnesny uz uschol a nie je tam ta druha taka vyrazna takze ten vcerajsi bol asi vadny 🙂 alebo ho predo mnou ocikala kocka co ma chcela potesit 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre