• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

17. apríla 2016 
jerry: keby si bola tehu tak vyvolávačka neublíži ale ešte aj pomôže... asi by si si mala kúpiť gynex nájdi si na nete..je to na prírodnej báze sú to vlastne prírodné kryštáliky a pomôžu ti na vyrovnanie hladiny všetkých hormónov. Mne odvtedy ms išla ako hodinky. Určite si to kúp.
6. mar 2010 o 08:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby :slight_smile: Viem, že tu je téma o tehotenských testoch, ale neviete náhodou či je ovulačný test pozitívny, keď je druhá čiarka slabšia ako tá originál, v návode sa píše, že je to negatívne, pokiaľ nieje druhá čiarka rovnako silno sfarbená ako tá originál čo vy nato? Má niektorá s tým nejaké skúsenosti? Vďaka za radu. :slight_smile:
7. mar 2010 o 18:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mrnous, pozitivny ovu test je len vtedy ked je rovnako silna, alebo silnejsia ako kontrolna. ale pokial Ti rychlo klesa hladina LH, tak nemusis vrchol zachytit.
7. mar 2010 o 18:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Soldi vďaka za radu! :slight_smile:
7. mar 2010 o 18:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby,tak ste mali pravdu ja som bola minuly stvrtok pri ginovi,ale to tam este nic nevidel,tak mi kazal prist vcera a uz to tam bolo :grinning: :grinning: :grinning: jeeej ale sa tesim a monigue3 ty si na tom ako?
9. mar 2010 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky moze prosim vas tehotensky test ostat pozitivny po uschnuti? teda myslim, ci moze byt falosne poz alebo mam verit tomu co vidim - kuk album
11. mar 2010 o 17:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a este by ma zaujimalo ci je podla vas ten test spolahlivy?
11. mar 2010 o 18:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nemko, woman secret robi duchov. na fotke to nie je dobre vidno, ale akej farby je ta ciarka?
11. mar 2010 o 18:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
soldi myslela som si, ze je to blbost, ta ciarka je bledsia ako kontrolna, ale ja som len 12 den po ovu
11. mar 2010 o 18:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale toto nie je duch... podla mna si Nemko tehu :dizzy_face:
11. mar 2010 o 18:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
11. mar 2010 o 18:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nemko, ak je ruzova, tak si s najvacsou pravdepodobnostou tehu. ale ak je seda, tak je to ten kanalik na zachytavanie farby :slight_smile:
11. mar 2010 o 18:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
11. mar 2010 o 18:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nemko ... aj ja si mylim, ze to nie je duch, je to pekne vidiet
11. mar 2010 o 18:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj nieeeeeee seda nie je, je do ruzovucka tak ja budem cakat do zajtra na dalsi test :wink: ale dakujem vam babulky
11. mar 2010 o 18:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nemko ... mne na 12 dpo vysiel pozitivny test
11. mar 2010 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak aj ja mam // len ci je to pravda neviem :grinning:
11. mar 2010 o 18:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved sprav o dva dni a uvidis, ci budu silniet :wink: ... dlho sa uz snazite o male?
11. mar 2010 o 18:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi 4 roky, som po neuspesnom IVF
11. mar 2010 o 18:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to je teda dost dobra doba, aby sa uz zadarilo, tak snad je to tam :wink: :slight_smile:
11. mar 2010 o 18:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
snad hej :wink:
11. mar 2010 o 18:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak kocky dnesny test je jasne neg a vcerajsi stale poz takze asi bol vadny, preto neverim testom :pensive:
12. mar 2010 o 08:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, tak sem pridám aj svoju skúsenosť....deň pred očakávanou MS som si urobila repiclear (červený) a bola tam jasne len /...ani žiaden duch nič :angry: a včera, keď už mi deň meškala som si urobila rapiclear direct a videla som tam bez väčšieho snženia //, ale keď som si urobila hneď potom ten rapiclear strip tak tam som to leeeeedva zahliadla....no proste som z toho na nervy :angry: veď všetky tie testy majú napísanú rovnakú citlivosť 10....no tak asi si dnes pôjdem kúpiť zas ten direct a uvidím či čiarka silnie :grinning:
12. mar 2010 o 08:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nemko a čo keď je vadný ten dnešný test? :pensive:
12. mar 2010 o 08:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ja to nechapem, akurat som volala priatelovi aby sa netesil, ze je to neg ja tie testy normalne zoberem svojmu gyn aby mi veril, ze na to zo vcera su //, o dva tyzdne idem k nemu na prehliadku a nech to vidi, aby si nemyslel, ze si vymyslam, vcerajsi jasne poz...mam ich vedla seba a pozeram na ne ako puk :grinning: uz neskusim ziadny test, neverim ani jednemu testu, ved to uz co je , skuska nervov :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 08:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nemko a mamatest si neskúšala?
12. mar 2010 o 08:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
myslite, ze by test spozitivnel po uschnuti? myslim, ze ci to nemoze byt tak, ze nie som tehotna a test proste skresli vysledky a ostane pozitivny po uschnuti a v pripade netehotenstva.
12. mar 2010 o 08:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nemko ako vravi flamenga, skus mamatest ak mrcha nepride :wink: Budem drzat veeelmi prsty :dizzy_face:
12. mar 2010 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem kocky
12. mar 2010 o 08:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
koculky ten test zo vcera je stale poz dnesny uz uschol a nie je tam ta druha taka vyrazna takze ten vcerajsi bol asi vadny :slight_smile: alebo ho predo mnou ocikala kocka co ma chcela potesit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 14:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok