• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

17. apríla 2016 
misinn ty si si dnes robila test??
16. mar 2010 o 13:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano robila som si..vidiet tam druhu palicku ale strasne slabulinko, tak slabo, ze ju skoro ani nevidno emoticon
16. mar 2010 o 13:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to je dobra sprava, co si sa nepochvalila !!! emoticon
ja si ale musim spravit v piatok ten test, aj ked bude negativny...lebo nevydrzim....
16. mar 2010 o 13:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aky test to bol? aku mal citlivost?
16. mar 2010 o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
larmini no sak ved jasne ja si tiez spravim, lebo som zvedava ci bude silnejsia alebo nebude...duuufam ze bude lebo chcem veeeelmi velmi emoticon emoticon
mam mamatesty, tie su najlepsie- tak mi povedali v lekarni...ten je menej ako 20, ale mala som aj taky co je 10 ale nepovedala by som ze je o nic lepsi..
16. mar 2010 o 13:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, ja mam teraz rapiclear s citil.10 a potom pepino..ten je tusim az 25...tak v piatok dam RC
16. mar 2010 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
larmini no tak som zvedava ze co ti ukaze ten test, dufam ze dve palicky, a dufam ze aj mne zosilnie
16. mar 2010 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to som teda aj ja zvedava, spravim si ho rano a v robote napisem info flash emoticon emoticon
16. mar 2010 o 13:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale znervoznuju ma tie moje predmrchovske bolesti..,aj ked mierne, uz ich poznam ..nieco sa deje emoticon
16. mar 2010 o 13:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
larmini, ved aj ja mam take bolesti sem tam...ale to som mala aj ked som bola prvy krat tehotna... emoticon
16. mar 2010 o 13:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano? to je dobra sprava emoticon
ja ked som bola tehotna s malou tak si pamatam len ze som nemala ziadne predmenstruacne bolesti a raz ma vecer strasne boleli bradavky, NIE prsia....
a teraz nic...ved uvidim v piatok emoticon
16. mar 2010 o 13:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mna tiez vcera vecer boleli bradavky...ved uvidis ved este je aj tak skoro na nejaky priznaky emoticon emoticon emoticon
16. mar 2010 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute baby... emoticon
Včera som testovala testom Woman secret, je tuším 20-kový....máte niektorá s ním skúsenosti? bol negat....
Meriam si BT a tento mesiac to vyzerá dosť zaujímavo, napriek tomu, že nemám žiadne príznaky- ani bolesti prsníkov, ako som mala predtým, ked som bola tehu...(4x emoticon emoticon )
U nás lekárni nemajú mammatest- ktorý je okrem neho ešte dobrý?
a ešte graf?
http://www.fertilityfriend.com/home/28f7dc emoticon
16. mar 2010 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no...taketo bolesti uz byvaju vo vyckavacej faze, a ty si tehotna !! emoticon
ako si to oznamila manzelovi??
16. mar 2010 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tun a Via Med nemali? Aj pepino je celkom spoľahlivý emoticon
16. mar 2010 o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
flam- ten Viamed je aká citlivosť?
16. mar 2010 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
16. mar 2010 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mama testy maju v tescu !
16. mar 2010 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ani by som nepovedala ja som robila pepino ukázal dosť silné // a na druhý deň menzes a to bol 24DC a taký caklus som nikdy nemala mamatest alebo niečo z lekárne to istia tiež nie velmi spolahlivý je rapid akurát tak je drahý dosť
16. mar 2010 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
larmimi mamatest nemajú v tescu! emoticon emoticon nemajú ho všade... to záleží od lekárne... ja som napr. v KE Nad Jazerom mamatest zohnať nemohla, všade mi pchali len RapiClear... tak som to riešila Pepinami z Tesca.... tu v Tv nie je problém s Mamatestom a zohnala som tu aj ViaMed o ktorom v Ke Nad Jazerom ani netušili emoticon
16. mar 2010 o 13:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
larmini, ale ked ja neviem ci som, myslis ze je to uz iste? emoticon
moj muz este nevie,akoze vravela som mu ze som si robila, lebo robila som si uz 9dpo a bol negativny...na to nepovedal nic...a dnes som mu vravela ze sa mi tam uz nieco crta ale tak on tomu zatial velmi neveri
16. mar 2010 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je sranda ze tu na MK to vieme skor ako vsetcia ostatni emoticon emoticon emoticon
ja teda ked budem mat dve ciarky budem oslavovat...moj manzel ma v piatok meniny, to by bol darcek, ze?
16. mar 2010 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
flamenga v tescu v trencine som ho videla na vlastne oci !!!! emoticon emoticon emoticon
16. mar 2010 o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
larmini, nooo to by teda bol emoticon emoticon
ja som bola na moje narodeniny 11.3 u mojho gynekologa a povedal mi ze sliznicu mam taku zvacsanu ako keby som bola tehu. emoticon
no uvidime teda
16. mar 2010 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
larmimi emoticon emoticon emoticon
16. mar 2010 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monique3: ahoj moja ,tak som bola u gina a uz to tam videl,tak som bola taka stastna a objednal ma na 22.3 tak uvidim co bude dalej emoticon emoticon ,som tu dlho nebola, lebo sme s priatelom vybavovali svadbu emoticon ,takze 8.maja sa vydavam...a som rada ze mi fararko dovolil tak skoro,lebo inak u nas moze byt svadba az po pol roku emoticon emoticon ,ale citim sa super a vobec mi nebyva zle,co mi je dost cudne,jedine ze ma velmi ale fakt velmi bolia prsia emoticon .A uz ti povedal lekar aj termin? sa tesim moja ako nam to spolu vyslo emoticon emoticon
17. mar 2010 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte dievcata...chcem sa spytat...co myslite, ma vyznam robit si dnes navecer tehu test i ked je to Via-Med s citlivostou 10..dnes som 12 DPO...zacinam byt veeeelmi nedockava...grrr
17. mar 2010 o 16:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Kocky, prosim vas o radu, lebo fakt si nemam o tom s kym pokecat. Len na margo poviem, ze sme absolovovali pre dvoma rokmi niekolkokrat IUI a IVF bez vysledku a tak sme uz dalej radsej nepokracovali.Ja mavam 26 dnovy cyklus. Dnes je to uz 5 den, co mi meska mrcha, cize 32. den cyklu. Robiala som si Mama test a bola tam len jedna palica. Prosim vas, co mam robit, ako dlho mam este cakat? Mozem byt tehotna? Som z toho uz na nervy, neviem, na com som. emoticon Este nikdy mi mrcha takto nemeskala. dakujem
28. mar 2010 o 16:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Brita,

A nesledovala si si tento mesiac ovulaciu? Nerobis si merania BT a podobne? Nemas priznaky na mrsku?
32 den cyklu je uz podla mna dost vela na to, aby Ti test potvrdil, ci si alebo nie si tehu. Ale zase - ak si mala posunutu ovulaciu, test nemusi este nic zachytit a mozes byt tehu. Skus este pockat do stredy. Ak mrcha dovtedy nepride, chod radsej za doktorom, aby potvrdil/vyvratil vsetky pochybnosti. Drzim palce emoticon
28. mar 2010 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Lalia,
vies moja, ja nikdy neviem, kedy mam ovulaciu, mam to take rozhadzane a BT si nemeriam. Čítala som tu na Konikovi kadejake skusenosti kociek, ze napr. niektorej test ukazal pozitivitu aj po 10, dokonca 14 dni po termine ocakavanej mrchy, inym zase ukazal hned na 28. den cyklu, no proste tych skusenosti je hrozne moc emoticon Skusim teda pockat do stredy, ako hovoris, to by mal byt 35.den cyklu a testnem opat a skusim rapiclear test pre zmenu. A ak bude zas negativny a mrcha nikde, asi pojdem k doktorovi. Inak nechapem, co moze byt pricinou toho meskania, ak nie som tehu emoticon Dakujem za radu.
28. mar 2010 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš