• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

17. apríla 2016 
@mykaellle malo ktory test ti ukaze pozit.este pred ms myslim ze taketo testovanie je uplne zbytocne ked uz tak tak aspon v den ms alebo neskor
21. okt 2010 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@deina2005 hm, ja si to "rozumovo" uvedomujem, no clovek stale dufa, ze co ak.. ale uz s tym koncim, slubujem :wink:
21. okt 2010 o 11:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mykaellle , tak by si naozaj mala, skoda penazi na tak skore testovanie :wink:
21. okt 2010 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@smajlikova ahoj, tak to veru nechápem, prečo ti hneď pichol vyvolávačku. Mne tak isto videl iba zvýšenú sliznicu - žiadnu dutinku ale kázal mi príst o 10 dní (ak samozrejme nedostanem dovtedy MS)...no a o 13 dní som išla na kontrolu a domov som išla už aj s knižkou.. :grinning:
Naozaj nechápem tvojho doktora....dúfam, že ti ta vyvolávačka neuškodí ak si tehu... :unamused:
25. okt 2010 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte snažilky, som tu dnes po prvý krát a dosť ma toto fórum zaujalo, lebo tiež patrím medzi vás :slight_smile: S manželom sa snažíme o bábo, zatiaľ mi mešká mrcha len 2 dni, tak si nechcem robiť plané nádeje. Samozrejme som si už robila tehotenský test, hneď dva. Prvý mi vyšiel pozitívny s takou slabšou čiarkou. Na druhý deň som si kúpila hneď druhý inej značky a ten mi vyšiel negatívny, takže som z toho dosť zmätená. Máte tiež niektorá z vás takúto skúsenosť??
26. okt 2010 o 18:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ešte som zabudla dodať, že už asi druhý týždeň ma bolieva v podbrušku, ako keby som "ju" mala dostať... Inak žiadne iné príznaky nemám
26. okt 2010 o 18:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@salinka28 hej ak ti vyšiel pozitívny test,tak to je super gratulujem.asi mal vyššiu citlivosť ako ten druhý a skôr zachytil tehu. kup si mamatest a tešíme sa na oznamenie,že si našla aj na nom dve čiarky. :wink:
26. okt 2010 o 18:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@salinka28 skus si kupit este jeden ci dva testy a skus si to zopaknut, ale testy su dost citlive, tak ja by som asi skor verila tomu pozitivnemu. ja som si robila po styroch dnoch meskania a vysla mi krasna vyrazna ciarka. a tiez som mala ako prvy priznak chvilkove bolesti v podbrusku. drzim ti palce, aby sa tie dve ciarky ukazali, je to uzasny pocit :wink:
26. okt 2010 o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujem za podporu babenky, ale asi si počkám do konca týždňa, aby som sa zbytočne netešila :wink:
26. okt 2010 o 18:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@deina2005 uff, presne toto som teraz potrebovala pocut aj od niekoho ineho, nez len od svojho podvedomia. :slight_smile: no stale si verim ze nie je nic stratene.
26. okt 2010 o 19:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte dievcata.dnes som mala dostat mrchu,neprisla,robila som si test s citliv 25miu a vysli mi / /,ta druha bola sice slabsia ale je tam.bojim sa aj tesit,kedze ma tento mesiac doktor sledoval,a mala som folikul.cystu :confounded: -veeelikansky folik.co myslite mam vyskusat este nejaky citlivejsi test,?a aky je vlastne citlivejsi?uz som dr aj volala,zajtra mam ist na krv,bojiiim sa..
27. okt 2010 o 09:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lemge, držím palce, nech to vyjde u doktora... ja mám termín budúci týždeň a tiež mi tá moja mrcha meška :slight_smile:
27. okt 2010 o 18:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby, dnes ma hrozne boleli kríže, nemohla som ani obsedieť v práci.... mali ste niektorá podobné príznaky pred tehotenstvom?? ja som buď tehotná alebo dostanem veľmi silný menzes s bolesťami.....
27. okt 2010 o 19:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@salinka28 dakujem,drzim ti palce,a myslim si ze u teba to vizera na tehu :slight_smile:
aj mna bolia krize a ked nie tie,tak podbrusko,a minuly tyzden mi chutilo stale som hladna.mne dnes meska len 1 den som 29DC.urobila som si na obed este jeden test-ten citlivejsi-a zaujimave,tam ta druha ciarka bola slabsia ako na tom rannom.asi je fakt najlepsie rano testovat :wink:
-teraz uz len dufajme,a verme ze tie mrchy mrchave uz nedojdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: bojim sa ich ako cert!
@salinka28 a ozaj-testovala si rano?ake si pouzila testy?
27. okt 2010 o 20:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lemge, testy som si robila poobede, prvý bol clearblue- to bol ten pozitívny a druhý bol myslím rapid... a ten by mal byť práveže citlevejší, takže nie som si istá :unamused: Nevydržala som do rána, som bola dosť netrpezlivá...Držím Ti palčeky, nech Ti to výjde ale podľa tvojich testov si už jasná :slight_smile: Takže si v tom.
28. okt 2010 o 19:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inak dnes som si chcela opäť kúpiť test, ale lekáreň už bola zatvorená, prišla som tam 16.05 a ovorené bolo do 16.00, takže smola, alebo možno je to nejaké znamenie, že mám radšej ešte počkať. Len ja som už taká nedočkavá... Dnes mi mešká mrcha už 5 deň... Bojím sa že preds len dorazí... Dnes sa mi inak dosť ulavilo a v podbrušku ma vôbec nepobolieva... Znamená to niečo??
28. okt 2010 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@salinka28 pobolievat ta nemusi stale.mna nepobolievalo pri dcerke skoro vobec.no ja som kupila v hypernove baby test tam bola ciarka silnejsia,a ten druhy-vraj citlivejsi bol tiez rapid-tam je veeelmi slaba.ale pocula som ze ten rapid,nie je az taky spolahlivy aako sa pise :unamused:
dnes som bola u doktora,vzal mi krv na hcg-zajtra mam volat vysledok.robil mi aj sono-samozrejme este nieje nic vidno-ale potesil ma, lebo ta cysta zmizla!taka som rada,a este povedal ze dole to vizera dobre :slight_smile: neviem co tam videl :confused:
28. okt 2010 o 19:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lemge Ja som tiež počula, že rapid nie je až taký spoľahlivý /to som sa dozvedela, až keď som si ho kúpila/. No uvidím zajtra, kupujem daľší testík, lebo chcem vedieť na čom som pred víkendom :wink: Potom napíšem, drž palčeky... Inak teším sa spolu sTebou, že Ti to vyšlo veľmi dobre u lekára, aj s tou cystou.... Ja som objednaná budúci týždeň.... Dovtedy dúfamže nepríde moja nepriateľka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Toto čakanie v nevedomosti je inak najhoršie, nechcem to moc prežívať, ale to sa nedá , lebo sa už strašne teším na bábo :astonished:
28. okt 2010 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kocky,tak sa k vam pridavam,ja to mam o cosi komplikovanejsie.S manzelom sme sa ani nesnazili,ale nechali sme tomu volny priebeh.Milovali sme sa v posledny den menstruacie a potom este den po tom.No a od vtedy mam hrozne divny pocit.Mavam stale bolesi v podbrusku,ale take zvlastne a absolutne mi nechuti jest a co je najdivnejsie,prestala som mat chut na kavu-ja!!! ktora som pila aj 4 denne v extremoch. No len sa bojim ci to nebude vsetko v hlave,aj tie nevolnosti,aj bolesti,aj krize.Menzes este daleko a mala som aj vytok,taky aky ste spominali ale ten prestal. No kazdopadne mam 3 testy a kazdy den by som sa najradsej na vsetky vycurala :grinning: ale je to len 6 dni tak asi je to skoro...ci?Jeden mam ten spomenuty rapidclear po 5-tom dni a dva ine GS Mamatest.Je to na nevydrzanie :frowning2:
29. okt 2010 o 19:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lu27la ahoj,a ktory den cyklu si?inac ja mam to iste-kavu nemusim,nechyba mi,a co je najzvlastnejsie-nechutia mi sladkosti,tiez ma pobolieva v podbrusku,nafuknuta som,no a prsia ma zatial velmi nebolia :confused:

@salinka28 ahoj,no ako-testovala si?myslela som na teba...napis ako to dopadlo.dnes som volala ten vysledok-sestricka povedala,ze podla krvi som tehotna. :slight_smile: za 2 tyzdne na utz-dufam ze bude bublinka na spravnom mieste..bojiiim.
ale sa potroche tesim,dnes som si rano robila testik,a ciarka silnie :slight_smile:
29. okt 2010 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lemge no ved ze ani sa nepytaj 6 dni to bolo vcera po poh.styku takze 15DC :dizzy_face: no viem uz mi asi sibe.Ale ked to bolo take neplanovane a zrazu zacali tie priznaky tak som tej myslienke nejak podlahla a samozrejme ze som si spravila a negativny :sweat_smile:
30. okt 2010 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lemge ahoj..volala si o krv?či vysla pozitivna? :dizzy_face:
30. okt 2010 o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lemge a ak máš ešte tie testy,tak ich sfot :wink:
30. okt 2010 o 13:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz mam 36 DC a mrcha nikde pred dvoma dnami som si vecer robila test (Rapidclear) a bol negat. Ale mam nejaky divny vytok, ako ked ovulujem. Mam nadej?
30. okt 2010 o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mykaellle no máš,ved testni. to si si robila velmi skoro test. držím palce
30. okt 2010 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Babule poradte mi ... Kedy si mozem urobit test ak 24.10 sme sa posnazili? asi je este skoro co? robila som si dnes rano a zatial nic mam este nadej ze sa ukazu //? :slight_smile:
31. okt 2010 o 12:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@klobucik je velmi skoro. test treba robiť od ovulácie minimalne 10 dni a aj to ukáže len velmi citlivý testík mamatest 10 je dobrý
31. okt 2010 o 12:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
praveze ja neviem ani kedy som mala ovulaciu :slight_smile: Totizto ja som mala 2 roky Mirenu a ziadne kramy.pred mesiacom som si u dala vybrat do tyzdna som dostala kramy cize 7.10. a 24.10 sme sa tak troska posnazili :slight_smile: Tak neviem ci tam vobec nejaka sanca na oplodnenie bola . Inak dnes mam take troska krvave spinenie moze to mat nejaku suvislost s uhniezdovanim vajicka? :slight_smile:
31. okt 2010 o 12:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dicinka1 ahoj,no niesme teraz doma,nemam taky pristup k netu,o tyzden snad pofotim :slight_smile: piatok so volala,a sestricka mi povedala,ze podla krvi som tehotna :slight_smile: tesim sa ale aj bojiiim.az za 2 tyzdne mam ist na kontrolu.dufam ze sa to potvrdi a bude babo na spravnom mieste...
dnes som 34DC sem tam mi byva spatne od zaludka,ale nejak extra tehotno sa necitim...a ani prsia ma nebolia.neni to cudne?

@klobucik ja som mala ovulu zrejme 13.10 a 23.10 nebol ani naznak po druhej ciarke.27.10uz bol duch ale viditelny :slight_smile: a myslim ze 21.10 sa mohlo zahniezdit-lebo som bola straaasne ospala a unavena ako ine dni.myslim ze je moznost ze sa u teba mohlo zadarit :wink:
1. nov 2010 o 18:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@salinka28 ahoj,no co nove,testikovala si?
1. nov 2010 o 18:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok