Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

lucinka1104
20. jan 2011

@drobcek11 neviem či sa pomýlil uvidíme rano...ale zato čo osm si čítala o tebe ty si tehu určite

drobcek11
20. jan 2011

drzkam ti palceky a gratulujem k dvom krasnym detickam 🙂 a ak si zelas byt tehu tak dufam ze sa ti to splni..nechcem sa tesit dopredu no 🙂

drobcek11
20. jan 2011

@lucinka1104 ja to este skusim zajtra rano a uvidime,ak sa ta mozem opytat ako si zistila ze si bola tehu pri tvojich detickach? mala si aj nejake specificke priznaky lebo kazda sme ina a u mna by to bolo prve tehu takze nemam vela skusenosti 😀

lucinka1104
20. jan 2011

hlavne vnutorný pocit- inštinkt inak klasika ťažoba na žaludku, neskôr bolestivé prsia ale eln pri prvom babu hlavne na dotyk no a biely vytok

lucinka1104
20. jan 2011
vavrenka
20. jan 2011

@drobcek11 ak si mala ovulku neskor, tak ti test moze ukazat neskor. ten mamatest pruzkovy 10 je fakt asi najspolahlivejsi. tak daj vediet..

atap
20. jan 2011

@vavrenka čo hovoríte na clearblue digital? Dá sa mu veriť?

drobcek11
20. jan 2011

@vavrenka no ja mam doma baby testy dva v 1 tak uvidim co z toho bude ak nepride ms kupim teda este aj ten mama test ak aj tieto dalsie baby testy budu negativne 🙂 ka mam povedat pravdu ani neviem kedy som mala ovulku takze som zmatena 😕

@lucinka1104 mna vzdy velmmi boleli prsia tak celoplosne pred ms a teraz nie teraz len tak akoby z boku a zospodu plus mam len take momentove pichanie v prsiach tak neviem uz 😔 najlepsie je cakat🙂 a teraz sa ako citis?

drobcek11
20. jan 2011

@atap podla mna si tehotna 🙂 neviem ako to funguje s tym testom ale pocula sm dobre ohlasy od bab takze skusit mozes ale ked uz ti vysli pozitivne tak podla mna si tehu urcite 😉

sid23
20. jan 2011

Gratulujem tym, ktorym vysiel pozitivny test......Mne meskali 13 dni a nakoniec som dostala.....tak skoda.. ☹ ...ale tak budem skusat dalej.....len to bude teraz tazsie, lebo nemam sajnu key budem mat ovulaciu.......Neviete poradit....ako sa to da zistit.....?.... 😕

jania023
20. jan 2011

@atap ahoj testu mozes verit ja som si robila 4dni pred MN a bol pozitivny a mam dceru..test musel reagovat na hcg a aj ked si pred MN tak ju nemozes mat ked niesi tehu...Takze gratulujem 😅

vavrenka
21. jan 2011

@atap ja ho nemam odskusany, ale v USA ho bezne pouzivaju 🙂 , a co som citala na MK od inych bab, podaval spolahlive vysledky...

vavrenka
21. jan 2011

@drobcek11 a aku maju tie baby testy citlivost? aj to je dolezite. najlepsia je 10... daj potom vediet.

vavrenka
21. jan 2011

@atap moja, tehotna si. aj trosku rozumiem tvojmu strachu, ten ti mozno brani uverit... ja som prisla o 2 mimi a ked som 3-krat otehotnela - zistila som to 7 dni pred MS, tak som mala take nervy a uzkost az do MS a aj potom, ze som v noci nespavala, plakavala som a ani mm sa nedokazal tesit, nejako sme neboli schopni uverit, ze sa mimi udrzi a ze naozaj tehu som. denne som sa testovala ako maniak a pozorovala, ci mi silnie ciarocka, odkladala som si testy, porovnavala, chytala zachvaty, lebo sa mi zdalo, ze to silnie pomaly, no proste horor.... a trieskala osm si hlavu, ze preco som si urobila test tak skoro. a ked prisiel cas MS ja som mala take krce, ze mi az krize lamalo a bolo mi jasne, ze uz krvacam a revala som jak decko a stale nic 😉.. ja som do toho este dost ochorela, takze som riesila teploty, zapal uzlin, hrdla a dutin.. a pozri - babo sa rozhodlo zit. napriek vsetkemu 😉
v klude sa opat otestuj a hlavne, vela lez, odpocivaj, nepobiehaj a vela spi a jedz.. a daj vediet, ako ti dopadol dalsi testik.

atap
21. jan 2011

@vavrenka si zlatá, držím ti prsty 😉 strasneeee, človek si tým musí prejsť... Tak chápeš aké to je, keď prídeš o dieťa... Byť stále v strachu a porovnávať situáciu teraz s tou predchádzajúcou... ☹
budem mať večer výsledky od dr. tak potom už budem optimista.... verím že to dobre dopadne

vavrenka
21. jan 2011

@atap daj potom vediet, ok? nech sa tesim s tebou 😉 .. inak ja osm sa zacala z babatka tesit asi tak v 13tt, dovtedyy to nejako neslo, lebo mi bolo vlemi zle a stale som si hovorila, este nie je zatym. ale po 1. trimestri som zacala nie len verit aj som si uz aj dovolila tesit sa 🙂

atap
21. jan 2011

@vavrenka jasnéé, dám vedieť... 😉 tak asi lepšie nejskôr ako skoro a zbytočne, ja som sa prvé tehotenstvo neskutočne upla na to babätko, strašne som sa tešila a nakoniec som sa z toho nespamätala ešte ani doteraz....
ale treba myslieť pozitívne a to sa snažím. Jasne, teš sa, uži si to, máš na to právo a uvidíš bude to lepšie a všetko pojde ľahšie... 🙂

vavrenka
21. jan 2011

@atap hm, je to pproste strata. aj ked sa babo nenarodi.. a paci sa mi, ze si sa nanho tak tesila, ono to urcite citilo 😉 , podla mna, tak by to malo byt. ale mozno, ak toto tehu bude ok, ti pomoze vyliecit tu bolest a ostane uz len ticha vdacnost za to, ze si mohla mat dietatko aspon chvilonku pri sebe, kym neodislo k bohu... ja som mojim dvom dala aj mena. myslim si, ze to boli chlapci. som velmi zvedava, ci to je alebo nie je pravda 🙂

mimi1111
21. jan 2011

ahojte aj ja som prisla o babo kazdy mesiac cakam a dufam ze MS nepride-no doteraz vzdy prisla ☹ mna to tak nici ze uz neviem co zo sebou

zuzana36
21. jan 2011

ahojte aj ja mi sme o babo prisli a snazime sa dalej i ked uz zacinam hovorit, ze este tak do konca marca, pretoze to uz tiez nezvladam. celkovo sa snazime uz cez dva roky

zuzana36
21. jan 2011

ahojte aj ja mi sme o babo prisli a snazime sa dalej i ked uz zacinam hovorit, ze este tak do konca marca, pretoze to uz tiez nezvladam. celkovo sa snazime uz cez dva roky
aj teraz- vcera som testovala a zase nic a to bolo od ovu uz 12 dni tak si myslim, ze test s vysokou citlivostou by uz ukazal keby daco. ale tak este ms nemam , mozno predsa len. ale to by bol uz asi zazrak. cely cyklus sa mi posunul, lebo ovu bola podstatne neskor. neviete ako to funguje? je to tak, ze o kolko sa posunie ovulka, tak o tolko sa posunie aj ms?

atap
21. jan 2011

@vavrenka ahoj, tak mi to dr. potvrdil....... 🙂 konečne si môžem vydýchnuť.... mám vyše 2000 hcg, len ja si musím pichať fraxiparin........... ☹ ale čo nespravim pre drobceka.... 🙂

vavrenka
21. jan 2011

@atap vyse 2000? to je super hodnota!!!!! 🙂 ktory DC si? no tak gratulujem a pichaj, pichaj, a bude to ok,mam dve zname, ktore si denne pichaju 🙂 a uz 🙂 jedna je v 23tt a druhy v 15tt.. ale hlavne odpocivaj a ak to pojde, utekaj na pn a nech ti daju aj vychadzky..

atap
21. jan 2011

@vavrenka no v tych hodnotach sa nevyznam... ak vravis že super, som rada 🙂 ktory den cyklu?! ani neviem - ale 21veho decembra som mam MS. PN ešte nie, studujem vies?! a mam skuskove je prave

drobcek11
21. jan 2011

@vavrenka ahoj no ten baby test je 25 citlivost len vies ja mam nieco podobne ako som si o tebe precitala tiez som bola v tom od kedy som mala to jednorazove spinenie co sa mi doteraz este nestalo---to spinenie bolo 30 alebo 31.12 uz nepamatam a odvtedy som mala bolesti atd tak som bola tajne v tom ze by som mohla byt tehu 🙂 a tak uz som len cakala do terminu ms a jasne ze som aj testovala pravdaze negativne 😀 a teraz ked som mala mat ms tak hned od rana bolesti ostala som velmi smutna tiez som si poplakala ze normalne som sa zacala tesit aj ked sme neplanovali tak som sa zacala tesit ale ms stale nikde dnes uz treti den meska..ja si myslim ze by mi uz mal test ukazat aspon dusuka ale nic stale je to na nevydrzanie pockam radsej do pondelka a testnem ak nic objednam sa k dr .dnes som mu volala ale nedvihal tak uz len do pondelka cakat a dufat ze bude mat volny termin 🙂

drobcek11
21. jan 2011

@atap gratulujem k babenku 🙂

vavrenka
21. jan 2011

@drobcek11 citlivost 25 je dosti nizka... ale vsak uvidis.. bolo by pekne, keby to vyslo, ze? 😉

drobcek11
21. jan 2011

@vavrenka jasne sice sme neplanovali ale bolo by to uzasne 🙂 podla tehotenskej kalkulacky by som mala byt priblizne v 4.tyzdni plus minus nakolko mavam 30 dnove cykly no a tak myslim ze uz by to malo ukazat aspon tienik ☹ nevies mi povedat kolko stoji ten mama test?a kolko ich je v baleni?ak mi ani v pondelok rano nevyjde test co mam doma pojdem kupit ten mamtest dufam ze ho budu mat uz som zufala lebo mam bolesti presne ako ked mam MS a to som nikdy ani pocas PMS nemala akurat ma iba bolia pri pms prsia..

vavrenka
21. jan 2011

@zuzana36 vacsinou hej, za predpokladu, ze sa neskrati lut. faza. ale to by si vedela. vacsinou zeny, ktore ju maju kratku maju kratucke cykly. ak ju mas beznu - 14 az 15 dni, tak sa ti MS posunie v zavislosti, o kolko sa ti posunula ovu.

vavrenka
21. jan 2011

@mimi1111 ako dlho sa snazite? vies kedy mas ovu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre