Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

kili
9. aug 2006

dudu, ale aj pri ňom je napísané, že ak sa ti neobjaví žiadna čiarka, tak je test chybný, nie? Zdá sa mi, ja som čítala prednedávnom kompletne celý manuál.

dudulienka
9. aug 2006

teraz som to citala a tam je zr bud nebol vykonany spravne alebo nebolo dostatocne mnozstvo mocu.sice neviem ako sa nespravn da pouzit ale to asi uz teraz jedno.a som si na sto pro ista ze tam bolo dost mocu.nabrala som moc do plnej pipety a skoro celu t.j. 5-6 kvapiak som tam kvapla.a do pol hodiny nic.som si myslela ze je ece mokry tak az ked som s nim zacala mavat 🙂 aby sa vyschol 🙂 tak sa mi tobrazila slabucka ciarka.

kika21
9. aug 2006

ahojcek kde ste snazilky 🙂 🙂 🙂 ???

kika21
9. aug 2006

dedulik nebud smutna aj ja som si robila pred tyzdnom testik a tiez som mala negativny ale nepresla ani sekunda a mala som tam hruby ruzovy pasik. Ale co sa tyka tvojho tak mam pocit ako vravi kili a alexandra ze ten tvoj testik bol chybny. Neviem ci verite na vestkine ale ja som prave jednej volala a neuverite ale do detajlu mi povedala vsetko co sa tyka mna a mazela, rodiny aj deticiek.
Vravela ze vidi dietatko nevedela mi presne definovat ci cakam teraz babenko ale vravela ze vidi neaky lekarsky nalez a to ma pravdu lebo mi prave vcera robili vysetrenie tak len dufam ze bude vsetko vporiadku trosku ma zmiatla a vravela ze urcite do roka budem mat babenko a chlapceka a druhe dievcatko. Ale naozaj vseko mi sedelo az na neake detailiky.

denulienka
9. aug 2006

Ahoj, kika. Tak aj ja som snazilka. A snazime sa už 2 mesiace, ale bez efektu.

funny
9. aug 2006

ahojte. mne tehotensky test ukazoval cez vikend v momente "+" a druhy tiez vlastne v momente // uz v prvy den ocakavanych dni. ziadne cakanie 3 min. a pod. vcera som robila este taky lacny a tiez reagoval hned. ale u lekarky som este nebola, nejak nemam odvahu.

pappo
9. aug 2006

funny neboj ked ti to potvrdili 3 testiky, skus predsa len navstivit lekara 😀

funny
9. aug 2006

pappo, musim na sluzobku v piatok a cely buduci tyzden, tak az potom. zajtra uz nestiham, odhliadnuc od toho, ze by som nedostala asi termin. 🙄

ale potom dam vediet, ako sme dopadli 😉 vela stastia!

kika21
9. aug 2006

jej fanny tak to neni o com ty cakas babenko nevrav mi ze sa netesiiis ja by som od radosti bezala ku ginekologicke drzim palceky a vela stastia 🙂 🙂 🙂 tesim sa s tebou aj ja chcem neviem sa dockat kedy si spravim testiiik 😅

kika21
9. aug 2006

denulienka my sme chceli dat tomu volny priebeh ale som ako na ihlach viem ze ked clovek najviac chce tak sa nedari a ked na to prestane mysliet tak v tedy v tej necakanej chvilocke sa to stane ja sa tak snazim a nejde to neni minutky kedy na to nemyslim ☹ drzim ti palceky my sa sice snazime 2 tyzden a dufam ze uz mam neake to zrniecko zasiate 😅

momko
10. aug 2006

kika 21
drzim palcoky pri snazilkovani.
babenky ako ma dat tomu clovek volny priebeh? Mi sme to nechavali na volny priebeh rok, a nic sa neujalo. A niekto si supne na diske s niekym koho ani nepozna a uz je to tam. toto ma naviac rozculuje a deprimuje. Ten kto najviac chce a nesmierne po tom tuzi sa nedarí, a ten kto to ani nechce a ktomu je este aj vselika taka tak sa zadarí.
Ved ked sa muckame to sa neda na to nemysliet že mozno teraz to príde.
pa

kika21
10. aug 2006

🙂 🙂 🙂

kika21
10. aug 2006

momko mas pravdu vcera som to preberala so sestermkou je to strasne aj ja ked som bola u ginekologicky tak tam boli kocky 17 rocne a tehotne no hroza a bolo vidiet ze vobec nie su stastne co by som ja dala za to keby sa nam uz zasnazilkuje ☹

kika21
10. aug 2006

haloooooooo je tu niekto 😲

danciacik
10. aug 2006

Ahoj Kika, neviem či ťa to poteši ale ja som tu. 😉

kika21
10. aug 2006

no supeeeeeeeeer a gratulujem dufam ze aj nam sa uz zasnazilkovalo 😀

momko
10. aug 2006

kika tej vestkyni si len volala alebo si musela ist za nou.?

kika21
10. aug 2006

23 novembra sa narodilo nase krsniatko Lilien krasny datum a 28 novembra som ja to bude super povaha hehe strelci su velmi fajn hehe a co to bude dievcatko si chlapcek alebo prekvapkooo 🙂 🙂 🙂

kika21
10. aug 2006

momko vestkyni len volala chcela som vyskusat a dnes chcem este raz zavolat ci mi to vsetko potvrdi. Vies ono to je tak ze na tu linku su napojene viacere a ktora je volna tak ta ti zodvihne ...
na zaciatku som si nebola ista ci mam alebo nie ale ved nic zle mi nevravela a nemozem saze vsetkemu verit ked bude bude a ked nie tak nevadi ved kazdy ma svoj osud vopred napsany aspon aj na ten osud veriiiim 🙂 🙂 🙂

danciacik
10. aug 2006

Joj Kika, to už by som aj ja rada vedela 😀 . Ale dozviem sa to najskôr koncom augusta. Manžel chce chlapčeka, moja sestra dievčatko a ja fakt neviem. 😀 . Pravda je, že mám trošku problémy s cukrom v krvi a to mala mamka, keď čakala brata. A papám aj veľa sladkého a to mamka tiež keď ho čakala.

danciacik
10. aug 2006

Takže novembrove bude mať dobrú povahu? 😉 A čo ak to bude december. Minule mi totiž povedali, že sa možno narodí až medzi 28. novembrom a 2. decembrom. 🙂

kika21
10. aug 2006

neboj danciacik len nech to je zdravucke na tom ci to bude chlapcek alebo dievcatko az tak nezalezi ved ked bude chlapcek tak druhe bude dievcatko no nie a ja si vravim ked mam mat synceka tak nech je prvy a druha nech je holcicka aspon da na nu velky pozor a vekovy rozdiel 3 roky hehe

danciacik
10. aug 2006

Vieš, že aj ja som to tak chcela? Ale aj keď bude prvé dievčatko - nepohnevám sa. 😝 .
A vieš aké mená by si dala?

kika21
10. aug 2006

ach tie moje predstvy ale snad aj vyjdu. nechce sa mi verit ze prvy by mal byt u nas chlapcek lebo u nas je sami babinec 4 kocky aj s mamcou a tato. Takze uvidime vzdy som snivala o dievcatku to bude asi tym ze som nemala braceka ale ked bude chpalpcek tak sa budem urcite tesit a o to skor bude 2 lebo velmi chceme dievcatko . Rozpravam ako keby som naozaj uz cakala ale ja stale len tisko dufam hehe 🙂 🙂 🙂

lubka1
6. sep 2006

Dievčatá, viete mi povedať, ktorý test na našom trhu je spoľahlivý, ktorý máte osvedčený? Existuje nejaký, ktorý sa nemusí robiť z raňajšieho moču?

kamilecka
6. sep 2006

Ahoj Lubka, ak ti meska tak je to uz podla mna jedno ci davas ranny moc alebo denny moc. Ak ti nemeska tak skor len ranny.

martina236
6. sep 2006

zvacsa sa predavaju uz na celodenny moc. neviem presny nazov toho testu, iba to ze je svajciarskej vyroby, ma cerveny obal, nejaky neviem co rapid. na trhu ma tato firma rozne testy-ovulacny... a su fakt dobre

sillas
6. sep 2006

aké su to tie ovulačne testy, kamoška chce otehotnieť, ale o takomto niečom som sa dočitala iba tu.

martina236
6. sep 2006

fakt neviem ako funguju, na akej baze, ale v lekarni ho kupi na 100% a videla som ho uz aj v DM

kamilecka
6. sep 2006

Kika21 mala v albume jeden test tak ju skus popytat nech ti ho tam vlozi,ale bol to tento druhy
http://www.clearskin2.sk/tehotenske_testy.html

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre