• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

17. apríla 2016 
@danulicek dakujem no ja som si kupila ovulacne testy este som si ich doteraz nerobila, no a je pozitivny takze asi to bude sposobene ovulaciou,len som nevedela cim to bude lebo doteraz som ovulaciu ani necitila takze uvidime :slight_smile:ale kazdopadne dakujem a drzim aj tebe palceky nech to vyjde:slight_smile:
9. feb 2011 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vavrenka mam aj tehotensky skusim ale asi to bude ovulaciou.doteraz som ju necitila nikdy a teraz ju citim uz druhy mesiac az prilis lebo ovu test bol pozitivny tak asi to bude tou ovu :slight_smile: ale dakujem:slight_smile: a ty sa mas ako?
9. feb 2011 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@drobcek11 no, trosku mam zdrav. problemy, ale inak v poho, len keby som nebyvala taka utahana z nicoho... a uz mi zacina aj tazsie travit, krpcek sa roztahuje coraz viac.. a daj vediet ako ti dopadol test...
9. feb 2011 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vavrenka jooj tak drzkam palce nech vsetko dopadne ako ma mam chut urobit dnes ale neviem ci nebude lepsie rano no ale aj tak myslim ze to bude tou ovu :slight_smile: no vsak uvidim dam vediet jasne uz mam konecne net v poriadku :slight_smile:
9. feb 2011 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vavrenka bola ina ako obvykle. trvala mi asi 3,5 dna, ale slabsia urcite nebola. ale moje "priznaky" ustupili po skonceni, takze snad nabuduce uz mrcha nedorazi a priznaky pretrvaju :sweat_smile:
9. feb 2011 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@danulicek jojo, velmi, velmi ti to prajem! Poznam tu tuzbu... :wink:
pytala osm sa preto, lebo mnohe koky na zaciatku tehu maju krvacanie podobne MS. Len to trva kratsie a byva to slabsie.. A ppotom sokovane zistili, ze su tehu uz 2alebo 3 mesiac...
Mam kamosku, ktorej sa to stalo a ma nadhernu babulku. a moja mama zistila az na konci 3 mesiaca(!!), ze je so mnou tehu, lebo dotstala 3xMS! sila, co?
10. feb 2011 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vavrenka ahoj no tak tehu test mi vysiel negativne ja som to aj tusila. uz som z toho vsetkeho zamotana no ale tak co uz treba myslet pozitivne ovu test vysiel takze netreba stracat hlavu :D
10. feb 2011 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@drobcek11 :slight_smile: sa mi paci tvoj pristup! tak hor´sa do toho!!!
10. feb 2011 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kocky. Vysiel niektorej z Vas pozitivny tehotensky test este pred vynechanim MS? A samozrejme ze ste boli aj naozaj tehotne. Aky test ste pouzilI? Dakujem
10. feb 2011 o 17:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to

@martinka13 mne vysiel na Mamateste duch uz 22 DC (8 DPO) - bol taky silny ze ho kocky tu z MK videli aj na fotke
:grinning: ale taky naozajstny bledofialovy pasik mi vysiel az 25 DC (11 DPO) a poriadne kolajnice 28 DC (14DPO)
10. feb 2011 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vavrenka Ahoj, neviem, či sa namňa pamätáš.....ale zatial žiadna mrcha, takisté slabé bolesti v prsníkoch(34. DC)....teda 4.2 som robaila zase test..... bola tam taká slabá duša, že ani som tomu neverila!!! 9.2(po obede). zase nový test :sweat_smile: a tam už boli slabé, ale dobre vidno, // čiarky........neviem či sa mám tešiť, alebo nie?! zajtra ráno zase urobím test....som strašne zvedavá, čo mi ukáže :sweat_smile: Držte mi palce :confused: :slight_smile:
10. feb 2011 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dakujem za odpoved Nie som tu uplne zbehla takze DPO bude asi den po oblodneni, len neviem co je DC :unamused:
10. feb 2011 o 19:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martinka13 aj ja som tu nová :wink: DC - Deň Cyklu :slight_smile:
10. feb 2011 o 19:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martinka13 DPO je den po ovulke :slight_smile:
10. feb 2011 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vavrenka dakujeeem :slight_smile: ak by daco urcite dam vediet a tebe a malickemu drzim palceky :slight_smile:
10. feb 2011 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@akinorev87 pamatam, mas zaujimavy nick :wink:, nuz vyzera to, ze sa ti stehotnieva :grinning:, daj urcite vediet!!!
10. feb 2011 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vavrenka Ahoj! díky :wink: no ano vyzerá to tak.....aj dnes ráno také isté slabé // čiarky :angry: prečo nie je tá čiarka silnejšia??? alebo to nevadí či vadí???? :confounded:
11. feb 2011 o 08:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@akinorev87 cirak by ti mala trosku zosilniet za 48h, nie za 24 :wink: a samozrejme idealne je pouzivat ten isty typ testu.
na fotecke je ciarocka pekne viditelna :wink:, mas este test s predvcerajska alebo nejaky este starsi?
ak hej, hod ho sem, nech pozrieme a porovname..
11. feb 2011 o 09:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A zase neviem čo robiť.... 3. februára som si urobila test, bol pozitívny... za ním dalšie 3 negatívne, minulý týždeň v utorok opäť negatívny a včera ráno tam bol taký cekom pekný duch, dnes ráno na dvoch testoch rôznych značiek tiež duchovia... To čo má byť??? Boli ste už niektorá takto?
14. feb 2011 o 09:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dúfam že sa mi nesníva :grinning: a že tento test môžem považovať za postačujúci!!! :sunglasses:
14. feb 2011 o 11:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@annie626 a nemohlo to byt tym, ze si pouzivala rozne testy s roznou citlivostou?
Kolky DPO si? tento test je jasne pozitivny
14. feb 2011 o 11:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vavrenka
DPO? Po slovensky prosííím? :grinning:
14. feb 2011 o 11:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@annie626 jej, prepac!!!! :grinning: den po ovulacii - DPO, den cyklu -DC :wink:
14. feb 2011 o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vavrenka Ahaaa!! ja sa tu ešte nevyznám :slight_smile: Tak asi tak 18 dní. Myslíš že môžem test považovať už za správny? V piatok som mala dostať menštruáciu (žeby skratka MS?) :slight_smile: A stáááále nič.... a už dúfam že ani nepríde :grinning:
14. feb 2011 o 11:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@annie626 , cize ovulku si mala pred 18 dnami, hej? a MS ( :grinning: , dobre si si tipla) ti meska 3.den, cize si 32 DC? :wink:
testik mas jednoznacne pozitivny! a kolky DPO si si robila prvy testik? a tie ostatne boli ten isty druh?
Ma to zaujima, ale nuz, vysledny efekt je, ze si tehotna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. feb 2011 o 11:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babule kedy myslite, ze by som si mohla urobit twehu test ked som mala ovulku minuly pondelok, 7.1.? som nedockavaaaa :grinning:
14. feb 2011 o 11:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@michellina v piatok :wink:
14. feb 2011 o 11:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@piacere jaaaaj az v piatok? :grinning:
14. feb 2011 o 11:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vavrenka Ešte sa mi to tak zvláštne číta že som tehotná :grinning: ale je to úžasné!!!! Prvý test mi vyšiel pozitívny už 7 DPO, ale potom všetko negatívne! Aj minulý utorok. A včera to začalo vyzerať pozitívne, ráno ďalšie dva pozitívne testy, ale s takým jemnulinkým duchom a o desiatej som si dnes ešte urobila aj tento a výsledok je na obrázku :slight_smile:ˇ
Čo myslíš, kedy mám ísť k lekárovi? Už som počula že sa netreba ponáhľať...
14. feb 2011 o 11:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@michellina podla mna - 17.2. to budes 10 dni po ovulke, ak budes testovat mamatestom s citlivostou 10, tak by malo volaco ukazat :wink:
14. feb 2011 o 11:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok