Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

drobcek11
9. feb 2011

@danulicek dakujem no ja som si kupila ovulacne testy este som si ich doteraz nerobila, no a je pozitivny takze asi to bude sposobene ovulaciou,len som nevedela cim to bude lebo doteraz som ovulaciu ani necitila takze uvidime 🙂ale kazdopadne dakujem a drzim aj tebe palceky nech to vyjde🙂

drobcek11
9. feb 2011

@vavrenka mam aj tehotensky skusim ale asi to bude ovulaciou.doteraz som ju necitila nikdy a teraz ju citim uz druhy mesiac az prilis lebo ovu test bol pozitivny tak asi to bude tou ovu 🙂 ale dakujem🙂 a ty sa mas ako?

vavrenka
9. feb 2011

@drobcek11 no, trosku mam zdrav. problemy, ale inak v poho, len keby som nebyvala taka utahana z nicoho... a uz mi zacina aj tazsie travit, krpcek sa roztahuje coraz viac.. a daj vediet ako ti dopadol test...

drobcek11
9. feb 2011

@vavrenka jooj tak drzkam palce nech vsetko dopadne ako ma mam chut urobit dnes ale neviem ci nebude lepsie rano no ale aj tak myslim ze to bude tou ovu 🙂 no vsak uvidim dam vediet jasne uz mam konecne net v poriadku 🙂

danulicek
9. feb 2011

@vavrenka bola ina ako obvykle. trvala mi asi 3,5 dna, ale slabsia urcite nebola. ale moje "priznaky" ustupili po skonceni, takze snad nabuduce uz mrcha nedorazi a priznaky pretrvaju 😅

vavrenka
10. feb 2011

@danulicek jojo, velmi, velmi ti to prajem! Poznam tu tuzbu... 😉
pytala osm sa preto, lebo mnohe koky na zaciatku tehu maju krvacanie podobne MS. Len to trva kratsie a byva to slabsie.. A ppotom sokovane zistili, ze su tehu uz 2alebo 3 mesiac...
Mam kamosku, ktorej sa to stalo a ma nadhernu babulku. a moja mama zistila az na konci 3 mesiaca(!!), ze je so mnou tehu, lebo dotstala 3xMS! sila, co?

drobcek11
10. feb 2011

@vavrenka ahoj no tak tehu test mi vysiel negativne ja som to aj tusila. uz som z toho vsetkeho zamotana no ale tak co uz treba myslet pozitivne ovu test vysiel takze netreba stracat hlavu :D

vavrenka
10. feb 2011

@drobcek11 🙂 sa mi paci tvoj pristup! tak hor´sa do toho!!!

martinka13
10. feb 2011

Ahojte kocky. Vysiel niektorej z Vas pozitivny tehotensky test este pred vynechanim MS? A samozrejme ze ste boli aj naozaj tehotne. Aky test ste pouzilI? Dakujem

masinka
10. feb 2011

@martinka13 mne vysiel na Mamateste duch uz 22 DC (8 DPO) - bol taky silny ze ho kocky tu z MK videli aj na fotke
😀 ale taky naozajstny bledofialovy pasik mi vysiel az 25 DC (11 DPO) a poriadne kolajnice 28 DC (14DPO)

akinorev87
10. feb 2011

@vavrenka Ahoj, neviem, či sa namňa pamätáš.....ale zatial žiadna mrcha, takisté slabé bolesti v prsníkoch(34. DC)....teda 4.2 som robaila zase test..... bola tam taká slabá duša, že ani som tomu neverila!!! 9.2(po obede). zase nový test 😅 a tam už boli slabé, ale dobre vidno, // čiarky........neviem či sa mám tešiť, alebo nie?! zajtra ráno zase urobím test....som strašne zvedavá, čo mi ukáže 😅 Držte mi palce 😕 🙂

martinka13
10. feb 2011

Dakujem za odpoved Nie som tu uplne zbehla takze DPO bude asi den po oblodneni, len neviem co je DC 😒

akinorev87
10. feb 2011

@martinka13 aj ja som tu nová 😉 DC - Deň Cyklu 🙂

masinka
10. feb 2011

@martinka13 DPO je den po ovulke 🙂

drobcek11
10. feb 2011

@vavrenka dakujeeem 🙂 ak by daco urcite dam vediet a tebe a malickemu drzim palceky 🙂

vavrenka
10. feb 2011

@akinorev87 pamatam, mas zaujimavy nick 😉, nuz vyzera to, ze sa ti stehotnieva 😀, daj urcite vediet!!!

akinorev87
11. feb 2011

@vavrenka Ahoj! díky 😉 no ano vyzerá to tak.....aj dnes ráno také isté slabé // čiarky 😠 prečo nie je tá čiarka silnejšia??? alebo to nevadí či vadí???? 😖

vavrenka
11. feb 2011

@akinorev87 cirak by ti mala trosku zosilniet za 48h, nie za 24 😉 a samozrejme idealne je pouzivat ten isty typ testu.
na fotecke je ciarocka pekne viditelna 😉, mas este test s predvcerajska alebo nejaky este starsi?
ak hej, hod ho sem, nech pozrieme a porovname..

annie626
14. feb 2011

A zase neviem čo robiť.... 3. februára som si urobila test, bol pozitívny... za ním dalšie 3 negatívne, minulý týždeň v utorok opäť negatívny a včera ráno tam bol taký cekom pekný duch, dnes ráno na dvoch testoch rôznych značiek tiež duchovia... To čo má byť??? Boli ste už niektorá takto?

annie626
14. feb 2011

Dúfam že sa mi nesníva 😀 a že tento test môžem považovať za postačujúci!!! 😎

vavrenka
14. feb 2011

@annie626 a nemohlo to byt tym, ze si pouzivala rozne testy s roznou citlivostou?
Kolky DPO si? tento test je jasne pozitivny

annie626
14. feb 2011

@vavrenka
DPO? Po slovensky prosííím? 😀

vavrenka
14. feb 2011

@annie626 jej, prepac!!!! 😀 den po ovulacii - DPO, den cyklu -DC 😉

annie626
14. feb 2011

@vavrenka Ahaaa!! ja sa tu ešte nevyznám 🙂 Tak asi tak 18 dní. Myslíš že môžem test považovať už za správny? V piatok som mala dostať menštruáciu (žeby skratka MS?) 🙂 A stáááále nič.... a už dúfam že ani nepríde 😀

vavrenka
14. feb 2011

@annie626 , cize ovulku si mala pred 18 dnami, hej? a MS ( 😀 , dobre si si tipla) ti meska 3.den, cize si 32 DC? 😉
testik mas jednoznacne pozitivny! a kolky DPO si si robila prvy testik? a tie ostatne boli ten isty druh?
Ma to zaujima, ale nuz, vysledny efekt je, ze si tehotna 🙂 🙂 🙂

michellina
14. feb 2011

babule kedy myslite, ze by som si mohla urobit twehu test ked som mala ovulku minuly pondelok, 7.1.? som nedockavaaaa 😀

piacere
14. feb 2011

@michellina v piatok 😉

michellina
14. feb 2011

@piacere jaaaaj az v piatok? 😀

annie626
14. feb 2011

@vavrenka Ešte sa mi to tak zvláštne číta že som tehotná 😀 ale je to úžasné!!!! Prvý test mi vyšiel pozitívny už 7 DPO, ale potom všetko negatívne! Aj minulý utorok. A včera to začalo vyzerať pozitívne, ráno ďalšie dva pozitívne testy, ale s takým jemnulinkým duchom a o desiatej som si dnes ešte urobila aj tento a výsledok je na obrázku 🙂ˇ
Čo myslíš, kedy mám ísť k lekárovi? Už som počula že sa netreba ponáhľať...

vavrenka
14. feb 2011

@michellina podla mna - 17.2. to budes 10 dni po ovulke, ak budes testovat mamatestom s citlivostou 10, tak by malo volaco ukazat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre