Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

piacere
14. feb 2011

@michellina môžeš aj skôr, len aby si nebola sklamaná pri pohľade na / 😝 Sú žienky, ktoré majú dušíkov už na 8dpo (to by som bola určite aj ja,keby som testovala skôr, keďže na 10dpo som už mala lajny a "obavu", že to budú dvojky 😀 Kuk môj album), ale väčšine žien začínajú testy zachytávať hcg až okolo 10dpo. Asi je málo žien, ktorým sa vajko skoro uhniezdi a začne rýchlo produkovať hcg... ale skúsiť môžeš aj na 8dpo 😵

vavrenka
14. feb 2011

@annie626 ak to vydrzis tak nech ti MS meska aspon 7 dni, ptotm by uz mohlo byt vidiet aj nieco na sone... inak, vraj je fajn prist az 2 tyzdne po vymeskani, vtedy je to uz aj na sone jasne, ale kto to ma vydrzat?!!!!?? 🙂

annie626
14. feb 2011

@vavrenka 😀 Tak ja verím že to vydržím, ale zajtra ráno ešte asi urobím jeden test... alebo tri??? :-P Mám ešte tri v zásobe, tak si to poistím 😀 A môžem sa pridať k októbrovkám!!!!!!

vavrenka
14. feb 2011

@annie626 urob si kazdy den jeden, hihihi - mi pripominas mna...

nina33
14. feb 2011

Babule....MS mi meska uz 2 tyzdne...10.2 som si robila test a objavil sa taky slabunky druhy pasik.....doktorka mi pichla vyvolavacku toho 10.2.....dalsi den som si robila test a vysiel negativny, sobotu dalsi tam sa objavil slabunky pasik...a vcera v nedelu zasa negativny....MS som este nedostala....neviem co si mam mysliet....

annie626
14. feb 2011

@nina33 Ja som tiež nevedela čo si myslieť a od včera mi vychádzajú pozitívne všetky testy 🙂 A uvidíme čo bude dalej, ale mne mešká MS len štvrtý deň... zostáva ti asi len čakať....

vavrenka
14. feb 2011

@nina33 tusim do 2 tyzdnoch po vyvolavacke by si mala dostat MS..

annie626
15. feb 2011

Takže som si urobila dva testy aj dnes ráno a Clear Blue, nie ten digitálny ale obyčajný vidieť kráááásny krížik - dve čiaročky a na druhom, woman secret je len duch... Takže kočky ktoré máte duchov, odporúčam vyskúšať clear blue!!! 😀

nina33
15. feb 2011

tak mrcha dneska dosla....len je taka divna....slaba....krvacam len sem tam....test mi vcera vysiel zasa s druhou slabou ciarkov a dnes rano zasa nic....k doktorovi mam ist az prveho.....ale dotedy sa asi zblaznim....

aduskatt
15. feb 2011

@nina33
@vavrenka nemusi byt prVIDLOM, LEKARI TVRDIA, ZE DO 7 AZ 10 DNI, ALE JA SOM PO AGOLUTINE DOSTALA AZ PO TROCH TYZDNOCH, NA 21 DEN............
v kazdom pripade drzim palce, nech je to tehu

nina33
15. feb 2011

@aduskatt no len dnes som dostala....ale nejake slabe...len sem tam krvacam....a neviem co tie testy...raz ano raz nie raz ano....ja uz fakt neviem

aduskatt
15. feb 2011

@nina33 ja som po vyvolavacke mala tiez dva dni skoro nic............potom sa spustilo.......ale nechcem ti brat nadečj......drzim palce, aby to dopadlo ako ty chces.....

aduskatt
15. feb 2011

ospravedlnujem sa za Caps lock v predchadzajucom prispevku 🙂

nina33
15. feb 2011

@aduskatt no ja uz som to vzdala.....ae co tie testy...ako raz moze vyst pozitivny a potom zasa neg. robila som si 4 testy..poz. neg. poz. neg. ....to si mam akoze vybrat??? 😖

aduskatt
15. feb 2011

@nina33 moztno tam nieco bolo a neudrzalo sa☹ale to su skor otazky na lekara

vavrenka
15. feb 2011

@aduskatt kokso to fakt???? sialene, ti poviem, po 3 tyzdnoch!!! 😅

aduskatt
15. feb 2011

@vavrenka no to hej, hlavne ked sa tesis, ze sa snad po 5 rokoch podarilo, lebo menzes 50 dni nikde a po vyvolavacke ani po dvoch tyzdnoch nic...a potom na 71 den to dojde.no, na slaktraf, ale co uz..prezila som, idem dalej..... 🙂

stanca22
15. feb 2011

@aduskatt Ahoj, aj ja som tak podobne na tom ako Ty, no ako píšeš, Ty si už dostala MS, ja ešte nie ... je to 33 dní čo mi mešká MS, negatívne testy a panika, čo je so mnou ... snažilkujeme už dva a pól roka a dieťa nikde, Ty vieš kde je u Vás problém?

aduskatt
15. feb 2011

@stanca22 jasne, uz viem, PCO

vavrenka
15. feb 2011

@annie626 myslim, ze woman secret je menej citlivy ako clear blue. inak , na ten clear blue pocujem same chvaly...hm mamatest zacina mat vaznu konkurenciu... a GRATULUJEM! 🙂

annie626
15. feb 2011

@vavrenka Ďakujem!!! Veľmi sa tešíme 🙂 a asi to nevydrzim a pôjdem zajtra na krv... Môžem ísť tak skoro?

annie626
15. feb 2011

Neviete ako dlho trva kým su vysledky z krvi???

zucha
15. feb 2011

@annie626 vysledky su v ten isty den, ako je odber. Zalezi to ale od jednotlivych gynekologov a ordinacii, kedy ti ich oznamia.

vavrenka
15. feb 2011

@annie626 jasne, ze mozes ist tak skoro, je to tazke vydrzat, co? 😉
hcg narastie tusim do 2h, cize vysledky su v ten isty den, len velmi zalezi, kedy ich z labaku poslu dokimu. ja osm vedela vysledky az na druhy den poobede.

annie626
16. feb 2011

Ahojte. Takže som bola u lekára... Menštruácia mi mešká len šiesty deň, v krvi mi zistil len 200 HCG a v maternici na sone nič nenašiel. Poslal ma aj do nemocnice ešte na druhé sono k inej lekárke a tá tiež nič nenašla. Takže je to zatiaľ podozrenie na mimomaternicové tehotenstvo. Máte prosím niektorá s týmto skúsenosti? Môj lekár ma dosť vyplašil, že by to už malo byť vidieť, ale lekárka v nemocnici ma upokojovala že to ešte môže byť v poriadku a že mám prísť v pondelok na krv a aj na sono ☹

stanca22
16. feb 2011

@annie626 Tak Ti prajem veľa šťastia, snáď bude dobre, neboj, držíme Ti všetky palce 😉

stanca22
16. feb 2011

@aduskatt To čo je to PCO ???Po prvý krát čítam túto skratku 😕

mau
16. feb 2011

@stanca22 syndróm polycystických ovárií

stanca22
16. feb 2011

@mau Dík a to sa ako lieči?

mau
16. feb 2011

@stanca22 dá sa upraviť hormonálne a stimulovať na tvorbu folikulu... a pomáha aj úprava životosprávy a zníženie hmotnosti.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre