• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

17. apríla 2016 
@monideni no hej, oficialne som v piatom, ale podla velkosti (robil hned ultrazvuk) povedal, ze je to také malinkate, ze som niekedy iba na zaciatku tretieho....:slight_smile:. No a podarilo sa to vlastne hned druhý mesiac, odkedy som prestala jest HAK....:slight_smile:
21. feb 2011 o 10:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lutricia Ahooooj!!!! Blahoželám!!! Aj mne potvrdili že som tehotná, ale podľa menštruácie mi to vychádza na 5 a 3 dni, ale podľa sona to ešte nieje ani štvrtý... Takže super!!! Strašne sa teším, aj za Teba! :grinning: Podľa tehotenskej kalkulačky na nete máš kedy termín???
21. feb 2011 o 11:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@annie626 No super, tak gratulujem aj ja Tebe, to je skvelé! :grinning: Tak sa tak tíško, opatrne tešíme :slight_smile:. No podla kalkulačky mam termín 26.10.11....ale ak to nerátam podla poslednej menstruacie, tak mi to vychádza nejak okolo 11.11.11 :grinning:. A čo Ty? Aký máš predpokladaný termín? :slight_smile:
21. feb 2011 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ty máš 26.10??? Ja som sa narodila 26.10 :grinning: Ja mám 21.10 ale dúfam že to potiahnem na škorpiónika malého :slight_smile: A Ako sme tu stresovali!!! :grinning:
21. feb 2011 o 13:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@annie626 jeeej, tak to je stobodové :grinning:. Teším sa veľmi aj z Teba, popluvam Ta trošku, aby to vsetko išlo ako hodinky....vidím, ze máme vela toho spolocneho, vek, HAK, este aj priblizný termín :stuck_out_tongue_closed_eyes:. A čo budúci ocino? teší sa? :sweat_smile:
21. feb 2011 o 13:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: dakujem :slight_smile:
My sme vysadili hak len teraz v januári a podarilo sa to hneeed na prvú šupu! A ocinko? Ten sa teší... ale asi ti radšej napíšem poštu :-P
21. feb 2011 o 13:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby co si o tom myslíte? S manzelom sa snažíme o druhe mimi,a pred skoro dvoma tyzdnami nam trosku uslo,mala som aj plodne dni,mozno ze si skoro robim test ale je negatívni,menstruaciu mam dostat v piatok,ale uz asi tyzden ma bolievaju prsia,mam krce v podbrusku ale aj taky hnedy krvavy vytok,co to je so mnou?
21. feb 2011 o 16:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@annie626 no super spravicka!! takze vsetko ok? babatko je tam,kde ma byt? :wink: gratulujem!!!
21. feb 2011 o 16:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vavrenka Ahoj! Našli gestačný vak (alebo ako sa to volá a je tam nejaká mini mini bodočka a HCG už mám 2600, takže super!!! :grinning: Veľmi pekne ti ďakujem za podporu :slight_smile: Neskutočne veľmi sa tešíme!!!
21. feb 2011 o 16:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@annie626 Jucchhuuuu, to je výborná správa :grinning: :grinning: :grinning: davaj si pozor na seba aj na mimi, nech je vsetko v poriadku u teba, gratulujem!!!!!!!! :wink:
21. feb 2011 o 18:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@akinorev87 dakujeeem!!! Budem sa snažiť dávať si Čo najväčší pozor. A Dúfam Že o mesiac sem napises takúto skvelú správu aj ty! Veľmi veľmi Držím palce!
21. feb 2011 o 18:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babenky,chcem sa vás opýtať či môže tehotenský test vyjsť zle ak sa nepoužije presne podľa návodu napríklad,že ho nepodržím v moči takú dobu ako píšu v príbalovom letáku?
22. feb 2011 o 06:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cukricek_29 ahoj cukrícek, ja som ho tiež nepodržala toľko...teda, jeden z mojich testov bol mamatest a v navode bolo podržanie v prúde moču 10 sekund. Ale kedže mne sa veľmi cikať nechcelo, ale jasné, že som to nemohla vydržať, tak som na to nacikala asi len 3-4 sekundy a stačilo to :slight_smile:. Výsledok bol i tak pozitívny - a pravdivý.
22. feb 2011 o 12:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lutricia no ja si odoberiem moč do nádobky a tak skúšam či to mám rovno ocikať :slight_smile:
22. feb 2011 o 12:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cukricek_29 No jasné, odober do nádobky, to bude asi lepšie... :wink: ja som žiadnu nemala, tak som musela priamo cikať :fearful:
22. feb 2011 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile: tak uvidím ráno vyskúšam a výsledok ti ukázal hned alebo do 5 minút?
22. feb 2011 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cukricek_29 no tento mamatest trval trošku dlhšie, asi 2-3 min...hned to nebolo. Tak držím palce, daj ráno vedieť :slight_smile:. A mešká ti menštruácia alebo máš nejaké iné príznaky?
22. feb 2011 o 13:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no práveže som ju mala ale takú čudnú čo som nikdy nemala a už mi skončila v nedelu čiže som ju mala len 3 dni aj to takú dosť slabšiu lebo jedna kámoška mi povedala,že to ten test ukáže hned s prvou čiarkou tak som to urobila tak a nečakala som dlhšie a vyhodila som to :slight_smile: tak nabudúce sa budem riadiť tým,že trošku počkám no a ešte bolesti v brušku ostali aj po tej slabej ms a trošku mi býva tak zle hlavne ked sa dlho nenajem alebo na večer a aj prsia ma strašne svrbia a hlava ma dosť bolieva tak neviem už vážne čo si myslieť :frowning2:
22. feb 2011 o 13:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cukricek_29 Tak ja ti poviem, čo si myslím ja :slight_smile:. Toto čo si napísala, presne vyzerá, že si v tom....to že si mala takú slabú a krátku menstruáciu by skôr znamenalo, ze sa ti uhniezdovalo vajíčko a vtedy vraj niektoré ženy trošku krvácajú. a ostatné príznaky si presne opísala moje. Tak ak je to želané, tak silno držím palčeky :wink:.
22. feb 2011 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neprejdeme na poštu? tam ti to bližšie vysvetlím
22. feb 2011 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ked mi test ukazal dve ciarky (druha taka slabsia) a doktor mi pichol vyvolavacku (po 2 tyzdnoch meskania) som na piaty den od inekcie zacala krvacat...slabo a iba 2 dni....dalsie testy vysli neg, poz., a potom uz len neg.....moze byt ze som aj napriek tomu v tom?? ze sa tie testy zmylili??tiez mi byva nevolno, svrbia ma prsia, aj hlava ma pobolieva, a takisto aj bolesti v podbrusku ako pred mrchou....za 2 dni mam ist na sono...maternicu mam zevraj zvacsenu....ale tie testy ma zmiatli...moze byt ze aj ked vysli negativne ze by som bola v tom???
1. mar 2011 o 12:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nina33 ahoj. je mi veľmi divné a nechápem, prečo ti dr pichal vyvolávačku !!! a takto spravit test z krvi či si alebo nie si tehotná ho nenapadlo??? podla toho čo opisuješ, si asi bola alebo aj si tehotna. lebo na domáce testy sa spoľahnúť nedá. niektorým babám aj v 3.mesiaci tehu ukazujú že sú negatívne. asi by si sa mala domáhať krvného testu s tým,že po vyvolávačke si dostala len slabý a dvojdnový menzes. nepíšeš, či si mala robený krvný test. ten je podľa mňa smerodatný.
1. mar 2011 o 17:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@annie626 aj ja som sa narodila 26.10. :grinning:
1. mar 2011 o 18:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cukricek_29 ahoj....no ja presne to isté prežívam ako ty....mala som mrchu,po týždňovom meškaní a len dva dni a nič viac....a ešte ja som si robila test vo štvrtok vyšli dve // v piatok mrcha dva dni a v pondelok bola tá druhá palička taká slabučká...tak teraz čakám a testnem znova....tiež som z toho totálne vykolajená.... :unamused:
1. mar 2011 o 18:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@solinkarka ale ako pozerám, pár rokov neskôr :slight_smile:
1. mar 2011 o 18:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@annie626 ´par rokov, hore dole :grinning:
1. mar 2011 o 18:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Toto je Už pekných pár :wink: 6 :-P ako pozerám Už jedno bábo máš, my Ešte len čakáme prvé... Plánujete aj druhé?
1. mar 2011 o 18:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@elebe Stačí aj slabučká ciarocka :wink:
1. mar 2011 o 18:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@annie626 ja viem že stačí,len mám zmätok z tej dvojdňovej mrchy...... :frowning2: aj som si poplakala keď prišla,lebo som nevedela či som niečo nepokazila.... :cry:
1. mar 2011 o 18:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@elebe neboj, ja som MS nedostala vôbec, ale najskôr som mala jeden pozitívny test a ostatne asi týždeň negatívne. A po týždni pozitívne :slight_smile: hcg bolo v 5 TT zalostne nízke, na sone nic, podozrenie na Mimomaternicove. A minuly pondelok Už všetko Ok! Hlavne pokoj, nestresuj, Male krvácanie môže nastať pri zahniezdovani v maternici(alebo ako sa tomu hovorí :slight_smile: )
1. mar 2011 o 18:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš