Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

lutricia
21. feb 2011

@monideni no hej, oficialne som v piatom, ale podla velkosti (robil hned ultrazvuk) povedal, ze je to také malinkate, ze som niekedy iba na zaciatku tretieho....🙂. No a podarilo sa to vlastne hned druhý mesiac, odkedy som prestala jest HAK....🙂

annie626
21. feb 2011

@lutricia Ahooooj!!!! Blahoželám!!! Aj mne potvrdili že som tehotná, ale podľa menštruácie mi to vychádza na 5 a 3 dni, ale podľa sona to ešte nieje ani štvrtý... Takže super!!! Strašne sa teším, aj za Teba! 😀 Podľa tehotenskej kalkulačky na nete máš kedy termín???

lutricia
21. feb 2011

@annie626 No super, tak gratulujem aj ja Tebe, to je skvelé! 😀 Tak sa tak tíško, opatrne tešíme 🙂. No podla kalkulačky mam termín 26.10.11....ale ak to nerátam podla poslednej menstruacie, tak mi to vychádza nejak okolo 11.11.11 😀. A čo Ty? Aký máš predpokladaný termín? 🙂

annie626
21. feb 2011

Ty máš 26.10??? Ja som sa narodila 26.10 😀 Ja mám 21.10 ale dúfam že to potiahnem na škorpiónika malého 🙂 A Ako sme tu stresovali!!! 😀

lutricia
21. feb 2011

@annie626 jeeej, tak to je stobodové 😀. Teším sa veľmi aj z Teba, popluvam Ta trošku, aby to vsetko išlo ako hodinky....vidím, ze máme vela toho spolocneho, vek, HAK, este aj priblizný termín 😝. A čo budúci ocino? teší sa? 😅

annie626
21. feb 2011

😀 dakujem 🙂
My sme vysadili hak len teraz v januári a podarilo sa to hneeed na prvú šupu! A ocinko? Ten sa teší... ale asi ti radšej napíšem poštu :-P

denisa87
21. feb 2011

Baby co si o tom myslíte? S manzelom sa snažíme o druhe mimi,a pred skoro dvoma tyzdnami nam trosku uslo,mala som aj plodne dni,mozno ze si skoro robim test ale je negatívni,menstruaciu mam dostat v piatok,ale uz asi tyzden ma bolievaju prsia,mam krce v podbrusku ale aj taky hnedy krvavy vytok,co to je so mnou?

vavrenka
21. feb 2011

@annie626 no super spravicka!! takze vsetko ok? babatko je tam,kde ma byt? 😉 gratulujem!!!

annie626
21. feb 2011

@vavrenka Ahoj! Našli gestačný vak (alebo ako sa to volá a je tam nejaká mini mini bodočka a HCG už mám 2600, takže super!!! 😀 Veľmi pekne ti ďakujem za podporu 🙂 Neskutočne veľmi sa tešíme!!!

akinorev87
21. feb 2011

@annie626 Jucchhuuuu, to je výborná správa 😀 😀 😀 davaj si pozor na seba aj na mimi, nech je vsetko v poriadku u teba, gratulujem!!!!!!!! 😉

annie626
21. feb 2011

@akinorev87 dakujeeem!!! Budem sa snažiť dávať si Čo najväčší pozor. A Dúfam Že o mesiac sem napises takúto skvelú správu aj ty! Veľmi veľmi Držím palce!

cukricek_29
22. feb 2011

ahojte babenky,chcem sa vás opýtať či môže tehotenský test vyjsť zle ak sa nepoužije presne podľa návodu napríklad,že ho nepodržím v moči takú dobu ako píšu v príbalovom letáku?

lutricia
22. feb 2011

@cukricek_29 ahoj cukrícek, ja som ho tiež nepodržala toľko...teda, jeden z mojich testov bol mamatest a v navode bolo podržanie v prúde moču 10 sekund. Ale kedže mne sa veľmi cikať nechcelo, ale jasné, že som to nemohla vydržať, tak som na to nacikala asi len 3-4 sekundy a stačilo to 🙂. Výsledok bol i tak pozitívny - a pravdivý.

cukricek_29
22. feb 2011

lutricia no ja si odoberiem moč do nádobky a tak skúšam či to mám rovno ocikať 🙂

lutricia
22. feb 2011

@cukricek_29 No jasné, odober do nádobky, to bude asi lepšie... 😉 ja som žiadnu nemala, tak som musela priamo cikať 😨

cukricek_29
22. feb 2011

🙂 tak uvidím ráno vyskúšam a výsledok ti ukázal hned alebo do 5 minút?

lutricia
22. feb 2011

@cukricek_29 no tento mamatest trval trošku dlhšie, asi 2-3 min...hned to nebolo. Tak držím palce, daj ráno vedieť 🙂. A mešká ti menštruácia alebo máš nejaké iné príznaky?

cukricek_29
22. feb 2011

no práveže som ju mala ale takú čudnú čo som nikdy nemala a už mi skončila v nedelu čiže som ju mala len 3 dni aj to takú dosť slabšiu lebo jedna kámoška mi povedala,že to ten test ukáže hned s prvou čiarkou tak som to urobila tak a nečakala som dlhšie a vyhodila som to 🙂 tak nabudúce sa budem riadiť tým,že trošku počkám no a ešte bolesti v brušku ostali aj po tej slabej ms a trošku mi býva tak zle hlavne ked sa dlho nenajem alebo na večer a aj prsia ma strašne svrbia a hlava ma dosť bolieva tak neviem už vážne čo si myslieť ☹

lutricia
22. feb 2011

@cukricek_29 Tak ja ti poviem, čo si myslím ja 🙂. Toto čo si napísala, presne vyzerá, že si v tom....to že si mala takú slabú a krátku menstruáciu by skôr znamenalo, ze sa ti uhniezdovalo vajíčko a vtedy vraj niektoré ženy trošku krvácajú. a ostatné príznaky si presne opísala moje. Tak ak je to želané, tak silno držím palčeky 😉.

cukricek_29
22. feb 2011

neprejdeme na poštu? tam ti to bližšie vysvetlím

nina33
1. mar 2011

Ked mi test ukazal dve ciarky (druha taka slabsia) a doktor mi pichol vyvolavacku (po 2 tyzdnoch meskania) som na piaty den od inekcie zacala krvacat...slabo a iba 2 dni....dalsie testy vysli neg, poz., a potom uz len neg.....moze byt ze som aj napriek tomu v tom?? ze sa tie testy zmylili??tiez mi byva nevolno, svrbia ma prsia, aj hlava ma pobolieva, a takisto aj bolesti v podbrusku ako pred mrchou....za 2 dni mam ist na sono...maternicu mam zevraj zvacsenu....ale tie testy ma zmiatli...moze byt ze aj ked vysli negativne ze by som bola v tom???

dada55
1. mar 2011

@nina33 ahoj. je mi veľmi divné a nechápem, prečo ti dr pichal vyvolávačku !!! a takto spravit test z krvi či si alebo nie si tehotná ho nenapadlo??? podla toho čo opisuješ, si asi bola alebo aj si tehotna. lebo na domáce testy sa spoľahnúť nedá. niektorým babám aj v 3.mesiaci tehu ukazujú že sú negatívne. asi by si sa mala domáhať krvného testu s tým,že po vyvolávačke si dostala len slabý a dvojdnový menzes. nepíšeš, či si mala robený krvný test. ten je podľa mňa smerodatný.

solinkarka
1. mar 2011

@annie626 aj ja som sa narodila 26.10. 😀

elebe
1. mar 2011

@cukricek_29 ahoj....no ja presne to isté prežívam ako ty....mala som mrchu,po týždňovom meškaní a len dva dni a nič viac....a ešte ja som si robila test vo štvrtok vyšli dve // v piatok mrcha dva dni a v pondelok bola tá druhá palička taká slabučká...tak teraz čakám a testnem znova....tiež som z toho totálne vykolajená.... 😒

annie626
1. mar 2011

@solinkarka ale ako pozerám, pár rokov neskôr 🙂

solinkarka
1. mar 2011

@annie626 ´par rokov, hore dole 😀

annie626
1. mar 2011

Toto je Už pekných pár 😉 6 :-P ako pozerám Už jedno bábo máš, my Ešte len čakáme prvé... Plánujete aj druhé?

annie626
1. mar 2011

@elebe Stačí aj slabučká ciarocka 😉

elebe
1. mar 2011

@annie626 ja viem že stačí,len mám zmätok z tej dvojdňovej mrchy...... ☹ aj som si poplakala keď prišla,lebo som nevedela či som niečo nepokazila.... 😢

annie626
1. mar 2011

@elebe neboj, ja som MS nedostala vôbec, ale najskôr som mala jeden pozitívny test a ostatne asi týždeň negatívne. A po týždni pozitívne 🙂 hcg bolo v 5 TT zalostne nízke, na sone nic, podozrenie na Mimomaternicove. A minuly pondelok Už všetko Ok! Hlavne pokoj, nestresuj, Male krvácanie môže nastať pri zahniezdovani v maternici(alebo ako sa tomu hovorí 🙂 )

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre