Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

martina4347
25. okt 2013

ahojte baby chcem sa spitat mali sme pohlavny styk ktory nebol viac chraneny a mala som dostat menstruaciu 14.10.2013 dnes je 25.10.2013 a stale som nedostala mam zvlastne pocity ranej nevolnosti a pobolieva ma pod bruskom a takze neviem co mam robit poradte mi nemam stim skusenost.....dakujem ☹

obcansr
25. okt 2013

@martina4347 možno si tehu kup si test a uvidíš

juditkaa
27. okt 2013

Mne vysiel prvy pozitivny 14dni po styku aj ked len slaba druga ciarka a teraz som v 12tyzdni🙂

charaka
28. okt 2013

Ahojte, viete mi poradit ci je este nejaka sanca byt tehu, ked preslo 24 dni od styku a test je negativny? MS este nedorazila... inak kojim a MS som mala uz 2x

lusy2706
8. nov 2013

Ahojte chcem sa spytat ked sa manzel do mna urobil a na druhy den som dostala menzes ale nie taky aky mavam mozem byt tehotna.

lusy2706
9. nov 2013

Ahojte chcem sa spytat ked sa manzel do mna urobil a na druhy den som dostala menzes ale nie taky aky mavam mozem byt tehotna.

martina4347
24. nov 2013

Ahojte baby chcem sa opitat menštruaciu som mala dostat 14.novembra noo nedostala som ju a 21 som si robila teh.test a vysiel mi pozityvny chcem sa spitat ci mozem byt tehotna ked test mi ukazal ze ano a menstruaciu som este nedostala myslim si ze som prechladnuta ale nemam ani priznaky prechladnutia asi si to len domislam ak mate podobne skusenosti tak budem rada ked mi napisete radu.... 😉

micikatka
24. nov 2013

@martina4347 ak ti vysiel test pozitvny tak si tehotna.

martina4347
24. nov 2013

hm...noo neviem a nechcem ist ešte tak skoro ku gynekologicke kamoska mi povedala ze bola a ze ju prezerala a ze jej hrozil potrat tak preto sa bojim....moze to zavisiet aj na teste kupovala som ho v bille vola sa pepito....

veronikuskars
24. nov 2013

@martina4347 zbytočne tam pôjdeš skoro, lebo aj tak ešte neuvidí plodový vak. ja som išla cca mesiac po oplodnení a vtedy už bolo niečo vidieť a aj hcg sa zvyšovalo. počkaj ešte

bellisperennis
2. jan 2014

baby, myslite, ze na 27DC uz ukaze test cosi? aj ked mavam ms nepravidelnu,niekedy aj po 40 dnoch?

moncici111
5. jan 2014

ahojte..chcela by som sa spytat asi pred tyzdnou som mala so svojim sex a striekal do mna..a bojim sa teraz či som tehotna alebo nie.. pomožte mi..test som skušala

nina05
5. jan 2014

y ahojte baby .. s priatelom sme mali petting najskor sa on hral somnou potom ja snim ale nakoniec sa obtieral (nebol vo mne) vlhkym penisom o moje pohl.org. nemozem byt nahodou tehotna ? menzes som dostala o 10 dni skor ale hned o dva dni co som bola snim .. pls poradte aka je sanca ze som vtom?

martina4347
11. jan 2014

@veronikuskars ....Ahoj som tehotna šla som k doktorke a ta mi potvrdila ze som v piatom tyzdi babetko rastie a ja som uz v 3 mesiaci velmi sa s priatelom tešime 🙂 🙂 🙂 🙂

martina4347
11. jan 2014

@micikatka ..Dakujem za odpoved mala si pravdu som tehotna som v 3 mesiaci velmi sa tesime na maličke.. 🙂 🙂 🙂

micikatka
11. jan 2014

@martina4347 gratulujem, a som rada ze som mala pravdu.

veronikuskars
11. jan 2014

@martina4347 Blahoželám 🙂 Držkajte sa, je to úžasné priviesť na svet dieťatko..

andrejka2424
16. jan 2014

@nina05 si čistý úchyl podľa mňa 🙂 isto nie žena...

martina4347
23. jan 2014

@micikatka Dakujem velmi pekne ....vies toto bude nase prve babetko a nemam s tim velku skusenost...tak preto aj trosku bojim...ze co ma caka...heheh 🙂 🙂 🙂 🙂

martina4347
23. jan 2014

@veronikuskars Dakujem pekne ...si zlata

bunda13
6. feb 2014

ahojte vsetky zenicky zmanzelom sme sa snazili o babo 30.1.2014 to bolo raz co motyka vistrelila jak sa hovori a 5.2.2014 druhy krat motyka vistrelila jak sa hovori tak uvidime a tehotensky test som este nerobila tak uvidieme len neviem kedy je ten spravny cas na kontrolu tehotenskym testom kto mi vie poradit mam uz dve deti ale na to tretie sa tesim najviac 🙂 pri tych dvoch som to tak nesledovala a teraz ma to tak zobralo ze sa neviem dockat .

adkajozko
6. feb 2014

@bunda13 možno bude musieť motyka strieľať ešte veľakrát,záleží aké má patróny :D 😉

bunda13
6. feb 2014

aha no diki no neviem pri tych mojich dvoch deturencoch stacilo raz

bunda13
6. feb 2014

@adkajozko aha no diki no neviem pri tych mojich dvoch deturencoch stacilo raz

bunda13
6. feb 2014

po dvoch porodoch neviem schudnut a mozno teraz budem zase tehotna

bunda13
6. feb 2014

@adkajozko vies vcera sa to tak stalo ze som ja trimala a on nestihol vytiahnut tak ze pustil to domna a sa smial ze ta toto som teraz tak nechcel,mozno pri inej polohe ale ja som ho tak vzrusila ze stihol pustit domna tam kde som chcela ja a on nestihol inu polohu len uz potom zaspal a bolo po romantike

bunda13
6. feb 2014

poslednu menzes som mala 28.12.2013a skoncilo mi 2.1.2014 a od ftedy som nemala a uz mam aj po styku z manzelom aj motyka vistrelila dva krat a nemam ani menzes a neviem ci som tehotna

asimama
6. feb 2014

@bunda13 vsak si sprav test..

bunda13
8. feb 2014

@asimama nie a vies preco lebo ja tym testom neverim a pociula som ze su falosne

anatalia77
8. feb 2014

@bunda13 ano,lebo su vyrobene v cine,treba hladat znackove

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre