Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

stanca22
16. feb 2011

@mau Ty sa v tom nejako vyznáš, aj Ty si to mala?

mau
16. feb 2011

@stanca22 je tu o tom viacero diskusií a má to dosť veľa žien, preto sa s tým ľahko dá stretnúť 😉

mau
16. feb 2011
stanca22
16. feb 2011

@mau Dík za rady a pomoc 😉

vavrenka
16. feb 2011

@annie626
HCG 200 este neznamena nevyhnutne, ze je nieco zle! ja som zacinala so 139. Ide o to, ako ti bude rast. Kazdych 48h by sa malo zdvojnasobovat. uzv pristroje maju roznu citlivost. takze, zatial sa neboj, si na zaciatku. o tyzden, ked ti vezmu krvicku a pozru na sono, tak to bude omnoho jasnejsie..
ja som mala tiez podozrenie na mimo pri prvom tehu - priznaky - test mi ukazal druhu / az 7 den po vynechani a to velmi slbunku a ciarocka vobec nesilnela, 12 den vynechania som zacala spinit, tak som utekala k dokimu a tam mi zistili z krvi nizucku hladinu hcg okolo 140 vzhladom na to, ze som vtedy bola uz 14 dni od vynechania a na uzv vobec nebolo nic vidiet.. a to som mala byt podla vypoctov v 6tt.. jasne, ze to nedopadlo dobre, ale to bolo insie ako u teba - ty si este len v 5tt a mozno si mala posunutu ovulku.. takze este chvilonku vydrz a budes vediet

mau
16. feb 2011

@stanca22 nie je zač 😉

annie626
16. feb 2011

@vavrenka
Ďakujem! Nemala som ísť k lekárovi ☹ mala som radšej počkať. Ale horšie je, že ma niekedy pobolieva bruško. Ty si mala jedno mmt? Ako si to zmákla? Len teraz zisťujem aké je to všetko zložité.... Každý mi horoví nech čakám, že to ešte nemusí byť žiadny problém... Dúfam... asi sa začnem modliť. A poriadne.

annie626
16. feb 2011

@vavrenka
A nemôže to byť aj tým, že sme vysadili antikoncepciu len teraz v januári? Môže byť ovulácia posunutá aj tým? Ja už nevieeeem!!!!

vavrenka
16. feb 2011

@annie626 po vysadeni antikoncepcie mozes mat tak rozhadzany cyklus, ze az...a bobolievanie podbruska akoby na menzes (pocit, ze sa ti uz-uz spusti)je v zaciatku uplne normalne. kym nezacnes krvacat alebo mat hnedy vytok, je to ok.
kedy mas ist k dokumu na konrtolu? budu ti znovu brat krv na hcg?

vavrenka
16. feb 2011

@annie626 nakoniec to dopadlo tak, ze nikto mi nevie povedat, ci to bolo mimomat alebo nie... len aj som fakt mala iny priebeh ako ty... a mala som stastie, lebo som nemusela ist na cistenie, vraj si telo dokazalo poradit same...

akinorev87
16. feb 2011

@vavrenka Ahoj, no dlho som tu nebola, perpáč!......no testík je silnejšie...mám porovnanie(pridaná fotka - 1.rob.9.2, 2.rob.11.2)
Dneska som objednaná u doktora na 18.00......a mám problémy, lebo dnes poobede som začala slabo krvácať, a som z toho nervozna, vzrušená.....ale uvidíme čo bude?! 😒 určite bude tak, ako má byť ☹

akinorev87
16. feb 2011

@vavrenka neviem prečo, ale nenahodila mi sem fotku..takže ešte raz 🙂

vavrenka
16. feb 2011

@akinorev87 cirocky su peknucke! a vyslovene krvacas alebo len spinis?

akinorev87
16. feb 2011

@vavrenka Ďakujem, aj ja sa teším, tešila som sa.....ale už neviem....teraz sa iba bojím!!!
Hmmm....také ružové špinenie....no neviem 😔

annie626
16. feb 2011

@vavrenka
K lekárovi mám ísť v pondelok a vezmú mi krv a urobia aj sono. Teda idem priamo do nemocnice, lebo dnes som bola aj u lekára, aj v nemocnici. Kamarátka mi však hovorila, že jej sestre nevedeli malého nájsť až po 3 týždňoch ako jej meškala menštruácia, potom sa im nepáčilo že nerastie a teraz má krásneho chlapčeka. Asi dvojtýždňového. Tak dúfam že to bude aj môj prípad. Mna lekár už chcel nechať v nemocnici na pozorovaní, ale v nemocnici zhodnotili že je to zbytočné, že som dostatočne uvedomelá a keby som mala nejaké bolesti tak prídem aj sama.
To ma mrzí že si to mala takéto. Ale asi si fakt mala šťastie že sa ti to vyriešilo v podstate samo.
Netuším ako môže vzniknúť niečo ako MMT, mám síce 29 preč, ale nikdy som nemala žiadne problémy.

lianka7
16. feb 2011

@akinorev87 Ahoj,citala som tvoj prispevok,hlavne ostan v klude a nicoho sa neboj.Zrejme mas teraz aj termin ms a mas viac prekrvenu sliznicu maternice.Skontaktuj sa so svojim lekarom a uvidis,hlavne klud,aby si si nenarobila stresom vacsiu sarapatu... 😉

sunday1
16. feb 2011

@annie626 V 5tt nemusí byť vôbec nič vidieť, nemusíš sa kvôli tomu stresovať. Kľudne si mohla otehotnieť až ku koncu cyklu, čo by znamenalo, že ešte ani nie si v 5tt. A to HCG nie je až tak katastrofálne nízke, uvidíš na ďalšej kontrole. Hlavne sa snaž oddychovať 😉 Držím palce, aby to dobre dopadlo 🙂

lianka7
16. feb 2011

@lianka7 a ktore dni cyklu si si robila testiky?

akinorev87
16. feb 2011

@lianka7 Ahoj dakujem, si zlatá.....ale uz mi 13.den meská ms.....dneska by som mala ist ajtak k doktorovi.....už sa neviem dockat!!!!! ☹

lianka7
16. feb 2011

@akinorev87 drzim prsty,aby vsetko dobre dopadlo 😉

annie626
16. feb 2011

@sunday1 Ďakujem! Tak som ma lekár vystrašil. Neviem ako vydržím do pondelka ☹ Ale budem musieť. A hlavne pozitívne myslenie... To robí najviac...

sunday1
16. feb 2011

@annie626 Kľudne si urob ešte medzi tým testík, uvidíš, či čiarka tmavne alebo bledne 😉 Pre istotu sa sleduj, či nemáš nejaké nezvyčajné bolesti, keby náhodou (čisto teoreticky) mal doki pravdu.

annie626
16. feb 2011

@sunday1 Sem tam ma pobolieva bruško, ale len tak ako keď mám dostať menštruáciu. Žiadna veľká bolesť. Test som si robila naposledy clear blue a bola tam pekná čiaročka, dosť viditeľná. Len na woman secret bola slabšia, ale ten si vyžaduje vyššie hcg, či čo to už je.... A doki NEBUDE mať pravduuuuu!!!!!!!!!!

sunday1
16. feb 2011

@annie626 Podbruško môže pobolievať. Švagrinej pri MMT neznesiteľne bolel bok, asi tak, ako keby nemohla ísť na WC, na pohotovosť išla len preto, aby jej dali silné preháňadlo 😖

annie626
16. feb 2011

@sunday1 A ako to potom riešili? Ja o takýchto veciach neviem vôôôôbec nič...

akinorev87
16. feb 2011

@lianka7 ďakujem este raz, no uz o dve hodiny dozvieme, ze co a ako sme 😕 A ako píse annie626 pozitívne myslenie je najdolezitejsie 😅

sunday1
16. feb 2011

@annie626 Laparoskopiou, ale Ty nad tým ani neuvažuj 😉 Určite to dobre dopadne 🙂

annie626
16. feb 2011

@akinorev87 Držím palce, aby si nám sem napísala tú najpozitívnejšiu správu 🙂

annie626
16. feb 2011

@sunday1 Ďakujem. Nejdem na to myslieť vôbec.

akinorev87
16. feb 2011

@annie626 Díky aj tebe...ste zlaté... 😅 no uvidíme a urcite napísem, hocico to bude 😖
Aj ja tebe drzím palce......nech uz je pondelok, ze?! 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre