Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

kattija
5. aug 2012

@nika1368 6teho ale niekedy mi meskava 3-4 dni tak neviem presne 🙂

nika1368
5. aug 2012

@frejka ahoj pripajam sa uz sme 3 😉

frejka
5. aug 2012

@nika1368 🙂) ale tak dufam ze sa to onedlho zmeni 🙂

nika1368
6. aug 2012

@frejka veru aj ja v piatok by mala dorazit mrcha modlim sa aby na 9 mesiacou odisla na dovolenku 😀

kattija
6. aug 2012

@nika1368
@frejka rano som spravila test a stale nist ☹

frejka
6. aug 2012

@nika1368 mne tiez bud piatok abo pondelok... :( neviem kedy, lebo nejak ovu som mala skor...tak pockam do pondelka a ak nic tak sa testnem znova 🙂 lebo nejak mam take cudne stavy 🙂 a tiez dufam v dovolenku

frejka
6. aug 2012

@kattija neries....mozno mas slabu hladinu este... :/

minikk
6. aug 2012

ahojte baby ja to tu cítam a ja som na tom tak isto s manzelom sa pokusame uz od decembra a nic , ale v maji som potratila spontalne vypadlo to zo mna a teraz cakam aj ja ci pride alebo nie. Zajtra si asi spravím test ale je to len 6 dni tak neviem ci to nie je skoro.

frejka
6. aug 2012

@minikk ahoj a ako vies ze si potratila?

minikk
6. aug 2012

@frejka lebo som zacala krvacat a po 3 dnoch to zo mna vypadlo :(

frejka
6. aug 2012

@minikk a u lekara si bola??

minikk
6. aug 2012

@frejka bola zobrali mi krv a le vraj som to mala doniest to co vypadlo aby to vydeli a mala som zvisene hcg

viktorka555
6. aug 2012

mne bral lekár krv na hcg 4 dni po styku a bola negatívna, ale dajak som tomu neverila, tak som dalej robila testy a na 6 deň som už mala tieň a silnelo to každým dňom, takže u mňa to bolo 6 dní po styku.

minikk
6. aug 2012

@viktorka555 takze zajtra skusim no mám ho doma a nevydrzííím

viktorka555
6. aug 2012

držím palce

minikk
6. aug 2012

citim sa unavena ale mám krce b bruchu dakedy ma len tak riadne pichne lenze aj mám výtok mikozu dala som si canesten cipok

frejka
6. aug 2012

@minikk :// ako nejak take nieco by mi ani nenapadlo...ze doniest....

minikk
6. aug 2012

@frejka ved ani mna preto som to v tom strese splachla

frejka
6. aug 2012

@minikk hmm :/

nika1368
6. aug 2012

@kattija aj ja som si robila ateraz je tam zasa dusicka 🙂

kattija
7. aug 2012

@nika1368 a ja zase dnes rano a nist, ani mrcha ani na testiku ciarocka 😕

nika1368
7. aug 2012

@kattija neboj moja snad sa to uz ujasni,,,,,,, pockaj este tento tyzden sprav si potom zasa test a ked nic tak chod k lekarovy z krvvy ti to ajtak zisti ked si tehu

nika1368
7. aug 2012

@kattija teraz som si spravila test a ocividne tam je ta ciarka 🙂))))))))))))))))))))))9slabo ale uz silnejsie ako doteraz 🙂))))))))))

kattija
7. aug 2012

@nika1368 dakujem a v dobrom ti zavidim!!! a tesim sa s tebou!!!

frejka
7. aug 2012

@nika1368 blahozelam :D

alzbeta828
7. aug 2012

Ahojte, pripajam sa do temy, tiez som na tom podobne, snazime sa s manzelom o babo a nejak nam to nejde tak, ako sme si to predstavovali :( ...zacinam byt z toho uz fakt nervozna a sklamana zaroven...

petribela
7. aug 2012

@alzbeta828
ahoj,,,my sme sa snažili 3 roky a podarilo sa...ale samozrejme po roku neúspechu som navštívila odborníka,,,liečili sme sa s manželom obaja,,,takže keď sa vám dlhšie nedarí treba vyhľadať odbornú pomoc,,veľa ľudí vyčkáva a možno ani nevie, že je niekde chyba..držím ti palčeky,aby sa ti podarilo...chcela som sa podeliť so svojím tiež čakaním

alzbeta828
7. aug 2012

@petribela dik moc za povzbudenie...my uz jedno dietatko mame, ale chceli sme surodenca a to nam nevychadza podla predstav, kedze sme si mysleli, ze ked sa nam prve babo podarilo celkom rychlo, tak s druhym to nebude ziadny problem, ale vyzera to tak, ze je :( uz sa snazime dost dlho a nejde to...a uz mi z toho trochu zacina sibat, ked kazdy mesiac len cakam, ci MS pride alebo nie a sledovat stale ovu a podobne...ale samozrejme verim, ze to vyjde 🙂

petribela
7. aug 2012

@alzbeta828
moja švagriná mala po 8 rokoch druhé,,tak vieš za ten čas sa aj telo mení,,možno máš cystu ani o tom nemusíš vedieť...inak neviem či mám tomu veriť, že vraj žena nie je každý rok plodná...ale určite sa ti podarí,,aspoň máš už jedno šťastie doma:o...aj ja som bola bezradná,,ale predsa spermia našla cestu:o

alzbeta828
7. aug 2012

@petribela
ja viem, ze sa moze stat, aj ze vo vyssom veku to ide tazsie, ale ja som este celkom mlada 🙂 aj gyn.vysterenia mam za sebou a som uplne zdrava...a manzel snad tiez, ked to prve sa nam podarilo...tak neviem, cim to je... a mozno som mala len velke ocakavania, ze to pojde lahko a preto som teraz taka sklamana, ked to nejde... ale jasne, ze sa tesime z drobca, co mame doma, je to nase slniecko a prave to, ze je taky uzasny, je aj dovod, ze chceme dalsieho takeho 🙂 aj ked sme to povodne vobec neplanovali mat viac deticiek 🙂 a ty uz babatko mas alebo teraz cakas?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre