Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

anjelicek26
20. okt 2012

@majinka29 - jj mozes, sprav si test o dva dni... ona po vyschnuti zoslabne a ak uz bola slabucka na zaciatku..

majinka29
20. okt 2012

uuplne som na nervy.. lebo sa to bojim este povedat.. lebo ak to nic nebude tak radsej nech som sklamana sama.. mrcha meska len dva dni..: 😖

frejka
24. okt 2012

caute baby...dlhsie som tu nebola, ale gratulujem tym co sa uz zadarilo 🙂 my stale nic :( a navyse posledne tyzdne prisla zas kriza na nas...same hadky...ani na sex nemam chut uz ani nic :(((

depi
29. okt 2012

@frejka treba vypnut a nemyslet na to 🙂 ked to ma prist to pride samo

frejka
30. okt 2012

@depi reci typu "netreba na to mysliet a ked to ma prist, pride" uz mam po krk...az take lahke to nejde ze to pride samo...ak je nejaky problem tak ho treba riesit lebo samo to urcite nepride... :/

depi
31. okt 2012

@frejka sak ale kukni co si robis sama..si nervozna a podrazdena..si myslis ze ti chcu vsetci zle??? ked sa budes furt neustale snazit a sledovat bude to len horsie

aduskatt
31. okt 2012

@frejka tak v tomto ta chapem.........tie reci nesleduj sa a pride to a podobne akurat tak dobre nastvu...........najma, ked sa dlho nedari a treba hladat pricinu, vtedy sledovat treba a niekto zavali, ze nemysli na to a otehotnies...........ako keby to bol univerzalny liek na tehu.................drzim palce, nech sa zadari

frejka
31. okt 2012

@depi ja nie som ani nervozna, ani podrazdena... 🙂 a taktiez sa nesledujem tak ako niektore ...

frejka
31. okt 2012

@aduskatt presne tak... 🙂 nedari sa ? treba riesit a hotovo! a necakat na zazrak...ak su vsetky vysledky v pohode, potom si mozeme povedat ze treba cakat...

aduskatt
31. okt 2012

@frejka presne tak.........zazrak totiz vacsinou nefunguje☹

nika1368
7. nov 2012

@kattija ahoj moja ako sa mas? unas vsetko ok a aj my cakame miminko 🙂

mia120
12. nov 2012

Ahojte babky..rada by som sa spytala ci je mozne byt tehotna,ked mi vysiel test pozityvne ale som dostala normalnu menstruaciu..Dakujem

mia120
12. nov 2012

Ahojte babky..prosim Vas o radu..Meskali mi krami tak som si spravila test a ten bol pozitivny a potom som dostala menstruaciu,bolo by mozne aby som bola tehotna ked mam normalnu menstruaciu? Dakujem.

minutka
21. nov 2012

ahoj @frejka, no my tiez stale nic. aj si zacala nejak vasu situaciu riesit? ja som bola na hormonalnom profile a idem na folikulometriu.

frejka
22. nov 2012

@minutka ahoj vies co? aj som chcela zacat, ale po pravde som nezacala... Zacala som sa sustredit teraz na ine veci...otvorila som si e-shop s destkym oblecenim, tak sa venujem tomu a po pravde medzi nami doma to nie je moc ruzove teraz (opat) takze dost aj zvazujem, ci to vobec chcem riesit... :/

potkanica
25. nov 2012

prosim vas...tehotensky test po 13 dnoch a dva dni pred ocakavanou mrchou...moze byt uz spolahlivy??

minutka
28. nov 2012

@potkanica pockala by som az po ocakavanej mrche,teda par dni co by meskala

miciluci
29. nov 2012

@frejka ahoj,prave som si pozerala tvoj eshop a kupila som krasnu bundicku pre krsniatko...dakujem 🙂

aduuus
9. dec 2012

@miciluci ahoj, to som ja frejka... 🙂 dufam,ze bundicka prisla a pacila sa 🙂

aduuus
9. dec 2012

@minutka ahoj, ako si na tom? podarilo sa vam? ....to som ja frejka.. nam stale nic, a nejak poslednu dobu uz spolu ani nespavame.. :/

minutka
9. dec 2012

@aduuus ahooooj 🙂 nie,nepodarilo. bola som na folikulometrii, vraj mi nepraskol folikul,tak nemam ovulku,dal mi lieky... Preco sa uz nesnazite? Ci nastali nejake nezhody? :(

aduuus
10. dec 2012

@minutka tak to ma mrzi, ale no ked uz mas lieky, tak snad to pomoze coskoro...
nie ze by sme sa nesnazili, len nejako menej.. 🙂) same hadky a tak :D

minutka
10. dec 2012

@aduuus no mozno prave ked ste polavili,tak to pride 🙂 snad hadky pominu,budem drzat palce 🙂

aduuus
10. dec 2012

@minutka tazko povedat 🙂 viem ze je to asi blbost, ale aj tak si stale hovorim, ze mozno prave to dieta, by daco vylepsilo...

izabelll
16. dec 2012

ahojte. s priateľom sme mali sex pred 11 dňami a praskol nám kondom, den nato som si zobrala tabletku po a hned dostala menštruáciu,ale aj tak mám zvláštny pocit...myslíte že tá tabletku by mohla byť nespolahlivá a predsa si isť radšej kupiť ten test?

nikoletka_h
18. dec 2012

@izabelll ahooj..podla mna urcite nie si tehotna 🙂 mozes byt kludna...su pripadyked si tehu a dostanes riadne MS ale ked si si zobrala tabletku tak je to v pohode...

ralka
2. jan 2013

Ahojte baby pokusame sa s manzelo o babo moja posledna mrcha bola 19.12 a plodne dni podla vypoctu na nete mi vysli ze som mala od 28.12do 6.1 neviem ci by som uz teraz mohla zistit na sebe ci mozem byt tehotna.niekedy mavam pichanie pod brusku ale to potom zas prejde niekedy si myslim ze mam zastavene vetry 😀

fila1985
3. jan 2013

@ralka toto by aj mna velmi zaujimalo🙂)zevraj z krvi sa to da zistit,ale neviem po kolkych dnoch od oplodnenia:(

zuzi0911
3. jan 2013

@ralka
@fila1985 no tak z niektore testy by uz mali ukazat od 5 dna oplodnenia.takze aj v krvy by to mohlo byt.

fila1985
3. jan 2013

@zuzi0911 tie testy vobec tomu nerozumiem...niektore ukazu uplny opak po mesiaci tehotenstva , tak ako je mozne ze su testy aj po 5 dnoch?som z toho cvok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre