Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

evitkamalicka
31. dec 2007

cukrus nemrac sa ☹

vejinka
31. dec 2007

a to by bol inka drahy vibrator..teraz stoja cca 2000 a budu stat cca 10000 no furt to nieje tak vela..aby sme na to nemali co holky? 😀 😀 😀 😀

cukruska1920
31. dec 2007

veji...by si povedala ze zamenili v porodnici

evi ..ja sa nemracim.....to ten smajlo

vejinka
31. dec 2007

ale inak neviem na akom principe by to fungovalo..to treba poriadne premysliet...mohla by som to urobit tak ze by som si kupila obyc vibrator...do neho by som nasackovala muzove smermie..a uspokojovala by som len 24 hodin 😅 potom by som to vyplachala a poprosila ho o dalsiu davku.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
31. dec 2007

veji vidis uz si aj patent vymyslela

vejinka
31. dec 2007

jo uz len prist nato kedy mu tie smermie odoberem aby o tom nevedel 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
31. dec 2007

tak to bude tvrdsi oriesok a mozno ze by dal s radostou aj sam na taky dobry ucel 😀

vejinka
31. dec 2007

skor by som povedala ze ma vsetkeho plne zubky...ma tak napadlo..keby mal tie zubky od tych malych potvoriek aj by som mu ich sama cistila..ale ani jedna nevysla na zmar.. ale to je uz ozaj uletene...moc hodin ..to preto 😅

evitkamalicka
31. dec 2007

tak kukni na tie zubky poriadne

vejinka
31. dec 2007

no nech si ich cisti sam...tak to bdue najlepsie a tie male potvorky necham tak...dnes som ich xcela nechat sa nadychat cerstveho vzduchu ale maldy..ze ne ze je unaveny...tak ja uz fakt neviem.. 😒

vejinka
2. jan 2008

no zienky ako pokracujete?

kika777
3. jan 2008

Ahojte! Ja pokračujem tak, že sa neviem dočkať toho cca 15-teho. Začali ma strašne bolieť prsia a večer mávam také čudné pocity v brušku.Včera som mala na návšteve kamarátku, ktorá má termín 11.3...je strašne krásna. Malinké ju kopalo ako futbalista 🙂
...a ináč želám všetko len to naj v novom roku!!!!

poleva
3. jan 2008

mna aj veľmi bolel chrbát...každý deň
no a veľa som bola na wc...a potom som zistila že som tehu...vlastne som to tušila
teraz ma bolia len prsia a stále by som jedla len bryndz. halušky
no a som stále hladná 😀

vejinka
3. jan 2008

test pozitivny 😀

juditkaa
4. jan 2008

ahojte baby sledujem toto forum uz niekolko dni a neviem ci mi budete vediet poradit,mam nepravidelny cyklus takze si neviem rady kedy mozem ist na krvny test a ci mi nieco ukaze fakty su ze poslednu mens.som dostala o tyzden skor ale bolo to skor spinenie -hnedy vytok a trval iba 2+3dni to bolo 8.decembra 28.som zacala mat take zvlastne pocity a snivalo sa mi s mojim nebohym otcom ze sa namna usmieva a ja tlacim kocik,zdalo s mi to ako znamenie,tak som si kupila test a bol pozitivny sice ta druha ciarka bola slabsia alebo bola tam aj na druhy den s inym testom a priznaky -bolestive prsniky a tlaky v podbrusku az sa mi to zdalo neuveritelne babo sme neplanovali ale bala som sa ztoho tesit aby som nebola sklamana vcera som si robila opat test bola tam uz silnejsia druha ciarka ale dnes zacalo opat spinenie velmi slabe,,, tak neviem dokedy mam cakat a ist k na krvne testy mala niektora rovnake skusenosti,,,dakujem za vsetky rady,, 🙂 🙂 🙂

betianka
4. jan 2008

podľa mňa je to to jasné tehu,kľudne choď na krvný test, ten ukazuje prv ako močový, a keď máž //, tak neni čo riešiť, a ešte ak si ten test opakovala. Podľa mňa ti to len test potvrdí, tak naber odvahu a v pondelok choď k dokine. Dúfam že napíšeš ak ti to potvrdia, teším sa aj za teba, držím palčeky

vejinka
5. jan 2008

juditka..co najskor chod doktorovi...neriskuj..a pocuvaj hlas srdiecka 😉

miriamka
5. jan 2008

Juditkaa...ja este nez som zistila ze som tehotna,sa mi v sne zjavil tatko ktory mi zomrel a povedal mi,ze som tehotna...tyzden na to som zistila,ze som naozaj tehotna!!!Podla mna on Ti dal znamenie tam zhora,ze si tehu!!!

vejinka
5. jan 2008

mozno je to ozaj pravda..lebo mne sa snivalo..ze som videla test a na nom dve ciarky..ale hned na to sa mi snivalo ze som krvacala..ale s tym druhym snom uz mam skusenosti lebo vzdy ked cakam mrchu a nechodi..tak sa mi sniva ze dostanem..cize s tym som vo sne ratala..ale ten test bol divny..a na to som si urobila v skutocnosti a fakt boli dve // . lenze da sa jednemu testu verit?

juditkaa
5. jan 2008

ahojte daakujem vam za rady v pondelok sa odhodlam ist k lekarke ,dufam ze to vyjde a okolkej zvyknu brat krv o 7.00rano,,?a treba sa najprv objednat?alebo ako to funguje,,,,,samo ze napisem ako som dopadla,,,zatial sa majte 🙂

vejinka
5. jan 2008

juditka..ano o siedmej bud tam pre istotu okolo pol siedmej..aj ja idem v pondelok presne v taku dobu 😅

juditkaa
5. jan 2008

vejinka ,,to vazneee,,,,,?tak si potom napiseme ako sme dopadli a ty mas tiez nekaje priznakyy,, mna pobolieva podbrusko a mam slaby hnedy vytok ,,,neviem co to znamena,,

vejinka
5. jan 2008

ja nemam chvalabohu zidny vytok..zienky musim bezat..dieme na tu navtevu k mame....papapa mam vas rada 😀 😝

juditkaa
5. jan 2008

mama a moj manzel hovoria ze moze byt aj prechladnuta lebo ja som nachylna na prechladnutie mam zdvojenu oblicku tak neviem dost ma to zneistilo ale ja uz neviem ci si to aj nenahovaram ale preco by tam boli tie dve ciarky na 3 testoch idem aj keby traktora padali a kolko bude trvat pokym pridu vysledky krvi ,?mama hovori ze tyzden asi to zase budu nervy,,,,

juditkaa
5. jan 2008

betianka ,,,dakujemm a dam vediet,,zatial papapa 🙂

juditkaa
5. jan 2008

miriamka,, no to je skvelee,,,mame rovnaku skusenost dufam ze aj s rovnakym koncom ,,dam vediet pondelok zatial papa

miriamka
5. jan 2008

Juditkaa...tak drzim palce!A nebude ti brat doky krv,najskor musi zistit ci si tehu a to zisti pomocou ultrazvuku...krv pride na radu az neskor.

juditkaa
5. jan 2008

miriamka to som nevedela,a ked mi spravi ultrazvuk to mi nezisti hned ci som tehu alebo niesom,? alebo este to musi potvrdit krvnym testom,,?,,ten ultrazvuk sa robi zvnutra,?,este som nikdy nebola ,prepac za tolko otazok,,

vejinka
6. jan 2008

juditka...veru pod so mnou 😀 😀

vejinka
6. jan 2008

juditka...ten ultrazvuk urobia z vnutra..mne uz jeden robili ked mi tr tyzdne meskala ale nebola som tehu..a vravel ze to neni tehu ale ze pre istotu ak mi do tyzdna mrcha nepride ..bude zistovat ci sa nejedna o mimomaternicove..chvalabohu nic take sa nekonalo..a ja som o dva dni normalne dostala. takze najprv vysetria..spytaju sa ci si si robila test a potom ti odoberu krv..neviem ci pri potvrdzovani sa rovno aj vazi a meria..ale asi este ee to sa zvykne robit az v 10-12tt.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre