Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

kikakk
2. jan 2010

flamenga, ďakujem za odpoveď.

duratlicka__2
2. jan 2010

Ahojte🙂 Podla vsetkeho, co som tu citala sa neoplati testovat skor, ako v den predpokladanej ms, ale dnes som to zase nevydrzala (10DPO) a je negativny. Tak som to zapila stamplikom vajecneho likeru☹

zuzanockamt
2. jan 2010

duratlicka ... aj ja som 10 DPO a tiez je negat 😝

kikakk
2. jan 2010

Joj, tak to budem mať problém vydržať do ms. Ja som to chcela skúsiť už

kikakk
2. jan 2010

v 7. deň.

zuzanockamt
2. jan 2010

kika ... musis vydrzat, nic ine ti neostava

duratlicka__2
2. jan 2010

Zuzanockamt a dufas, ze sa pomylil? Lebo ja som mala hned 1DPO vsetky priznaky a teraz ked by mi malo byt ako tehotnej, tak nic. Takze asi hovoril pravdu☹ Mas nejake priznaky, ze by si predsalen mohla byt tehu?

zuzanockamt
2. jan 2010

duratlicka ... priznaky som mala kadeake, ale teraz ma len podbrusko asi 4 - ty alebo 5 - ty den pobolieva a myslim si, ze test bol pravdivy, uz len cakat na MS ... ani graf uz nevyzera dobre

duratlicka__2
2. jan 2010

No, moj graf je nanic, lebo som sa niekolko noci zobudila skor a uz nemohla spat, tak sa mi nepodarilo merat v rovnaky cas. Okrem toho ma chytili hrozne bolesti chrbtice, takze som celkovo akasi skapata. Snad buduci cyklus sa to znormalni. Ako dlho neberies HAK?

maurizia
2. jan 2010

baby a co je to DPO? ja som tiez zatial negat, testovala som tyzden pred ocakavanou ms, ale dnes pozerame koncert zbirku a ja sa pritom skoro rozplacem, hovorim MM, ze ak nie som tehotna tak potom neviem 😀

zuzanockamt
2. jan 2010

ja mam takyto graf
http://www.fertilityfriend.com/home/25173d
a bez HAK som od augusta 2008

zuzanockamt
2. jan 2010

maurizia ... DPO znamena den po ovulacii ... a ja mam stale nejake tehotenske priznaky ... revem kvoli vsetkemu a stale nic ... ja uz ani tym priznakom neverim

duratlicka__2
2. jan 2010

Zuzi vyzera to na ovulku cez Vianoce, len nerozumiem tomu grafu potom☹

zuzanockamt
2. jan 2010

ved ja viem, ze ovu bola cez vianoce 😉 ... a comu nerozumies? ... pekne klesa ... MS sa blizi 🙄

duratlicka__2
2. jan 2010

Vlastne hej, ak nie si tehotna, tak je ten graf presny. Ja mam stale teplotu od 36,8 do 37. Za cely cyklus mi neklesla, takze asi este ani ovulku nemam☹ Musi ta HAK vyprchat.

zuzanockamt
2. jan 2010

ale ak mas take vysoke teploty, tak ovu musela byt, je divne, ze sa ti drzi cely cyklus tak vysoko ... a HAK mas von z tela za 48 hodin urcite od poslednej tabletky ... dtuha vec je, ako rychlo sa nastartuju vajecniky, ked pocas uzivania oddychovali

duratlicka__2
2. jan 2010

Ja som HAK brala len pol roka a cosi, takze nestihli moc dovolenkovat😀 Uvidime, ci pride ms a snad sa mi dalsi cyklus podari merat lepsie.

zuzanockamt
2. jan 2010

ja som brala asi 4 roky HAK, ale mne ovu nabehla dobre

duratlicka__2
2. jan 2010

Netrafili ste sa do ovulky cez sviatky, ci aj tak nezabralo?

zuzanockamt
2. jan 2010

trafili sme sa pekne, ale asi teda nic ... no co uz ... musime dalej skusat .. ale teraz ma to o to viac mrzi, lebo MM by mal pekny darcek k 35-ke, kebyze sa podari

duratlicka__2
2. jan 2010

😀 To moj k 34ke😀

maurizia
2. jan 2010

a moj k 33ke 😀 😀 ako sme sa stretli..

duratlicka__2
2. jan 2010

Najvacsia sranda je, ze nam babam tikaju biologicke hodiny viac ako im😀

maurizia
2. jan 2010

duratlicka u nas to ani tak nie je a teda ani nikdy nebolo. u nas manzelovi tikaju aj hodiny aj mu tusim uz blika v hlave z toho 😀 ..aj ked aj ja mam cez 30..nam sa prve zadarilo neplanovane, tak nech uz ma surodenca, ak sa podari..ja si inak neviem predstavit, ake to je, ze si clovek robi grafy a testy kazdy mesiac. mozno ma zmysel obcas na to prestat mysliet a uzivat si zivot, ked uz mas tie deti, tak 20 rokov na seba mozes celkom zabudnut.. 😉 ja viem, ze sa mi akoze lahko hovori mozno po tej 35ke by uz zatikalo aj mne 😀

duratlicka__2
2. jan 2010

No, ja mam 22, takze ja mam v podstate casu dost a deti sme zacali chciet len nedavno. Ale zase nechcem, aby bol MM dedko, ked bude nase dieta v puberte😀 Teplotu som sa pokusala merat, ale budim sa nadranom, tak sa to neda objektivne.

zuzanockamt
2. jan 2010

ja mam 27 a MM uz aj tak bude dedko, ked bude nase dieta v puberte, tak uz je to jedno

hhalina
2. jan 2010

ahoj holky, myslíte, že to může vyjít??? poraďte..

nechci se radovat, ať jsem moc zklamaná, ale strašně doufám, že jsem //.
Co si teď myslíte o mě- - bolí mě bříško, pobolívá teda pořád, no ale to mně sem tam bolelo i normálně, tak jsem si řekla: ,,nedělej si naděje, to si zase něco namlouváš,, no ale i když mám mít MS 5.1. a na každém testu píšou, dělat ho nejdříve v den očekávané MS- tak jsem ho dnes udělala- první 3 minuty nic- tak jsem si řekla- holka, blázníš, ale pak se objevila druhá // - ale skoro neviditelná, fakt musíš mít oči jako ostříž...úplně jak vlásek - ALE JE TAM. co si myslíte.....dnes mi trošičku B teplota klesla ráno, ale pořád se to drží nahoře.......DRŽTE MI PĚSTI, PROTOŽE VÍTE,že ty naše výsledky SPM byly fakt na prd. Snažíme se více jak 2 roky a je nám přes 30. Manželovi jsem to ještě neřekla, chci si být jistá, ať není zklamaný. Myslíte, že by to mohlo vyjít???????

zuzanockamt
2. jan 2010

halina ... treba len dufat, mozno je to tehu, mozno nie ... som v podobnej situaci, ale test mi vysiel negat, a kedze mam BT poklesnutu, tak neverim uz nicomu

hhalina
2. jan 2010

no zase tak poklesnutou né, jen z 37,1 37,2 dnes poklesla na 36.9 - to zatím je zvýšená u mě- když klesne pod 36,7, tak vím, že je zle, tak uvidím zítra, co tam ráno bude, asi nedospím. Ale díky za podporu. Ať ti to vyjde. A kdy ty čekáš MS??? když ti vyšel neg- znám hodně kamarádek, co si myslely, že nic, protože měli neg. a po týdnu už pozit. Tak nezoufej..to vyjde... 🙂

zuzanockamt
2. jan 2010

ja som dnes 10 DPO, takze este nejaka sanca je ... mne klesla z 37,2 na 36,8, co je dost si myslim ... a MS by mala dorazit za takych 4 - 5 dni si myslim ... na teste bola po veeeeeelmi dlhom case skoro neviditelna ciarocka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre