Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

nela00
8. jan 2010

skús mamatest 😉

zuzanockamt
8. jan 2010

agentkak ... skus si kupit test s citlivostou 10, ten ti ukaze uz urcite, ale ked ti uz meska MS, tak by ti mal ukazat aj ten s nizsou citlivostou ... ja som skusala test s citlivostou 25 v den predpokladanej MS a druha ciarka sa ukazala skoro hned a bola aj dost silna ... a chod samozrejme k Dr.

agentkak
8. jan 2010

dakujem za rady.....aky význam má ta citlivoť ?? bože stara koza a takéto otázky mam 😀 strašné somnou... ja len som strašne nervozna uplne totalne... lebo testy som si nikdy nerobila a neviem ako funguju..a som zufalec so vsugerovaným syndromom ze neotehotniem skorej ako za rok....(pretoze mi robili penetračný test a ma zasadite prostredie ktore zabija všetky spermie) prvej dcerky som sa dočkala až po roku a pol aj to len zazrakom tak teraz mam strach a pripadam si jak 18 ročná neskusena deva ktorá si tým prechádza prvý krát 😝
pojdem si kupit testik ale po pravde velmi sa bojim si nan ciknut.... ☹ mam strach že ta druhá / sa neukaže... no a s lekarom je to komplikated... mam ho v tt a ja som z ma takze vzdialenost praca škola všetko naraz a vela...dakujem za rady a podporuuuu 😎

hhalina
9. jan 2010

agentkat- neboj, ukáže - ta citlivost znamená, že se ti ukáže dřív // , je citlivější na HCG hormon a rozpozná to. Neboj, mám s tím zkušenosti, také jsem nevěděla, ale jestli už tam jednou byla, bude tam zase - a už dřív- přesně toto jsem řešila před týdnem, neukázala se vůbec do 10 minut až o dost pozdějí a tenulinká a další den dříve, dnes už mám // silné a hned. Drž se a napiš. 🙂

agentkak
9. jan 2010

haliiii dakujeem 😉

bibdud
11. jan 2010

ahojte, chcela by som sa opytat ci sa vam uz stalo, ze by vam na tehot. teste vysla ta druha ciarka seda, resp. siva a viditelna. pouzila som rapiclear strip. ako teda chapat taky vysledok?

zuzanockamt
11. jan 2010

skus druhy test

nikushiik
13. jan 2010

ahojte baby mam jednu otasku neviete mi povedat ako to je stymi testikami lebo mmmi už meška menštruacia treti den ale som si robila pred dvoma dnami v prvi den od meškania menštruacie a vyšiel mi negativny ....nviete či mu možem doverovat alebo ako bol to ten rapi clear tan novy v zlatej krabičke ..neviete aku na citlivost ??

flamenga
13. jan 2010

nikushiik skúsila by som dnes test inej značky... RapiClear nemajú dobrú povesť. Odporúčam "mamatest" alebo klasické lacné "Pepino" z Tesca.... 🙂

majcika
13. jan 2010

Ahojte, co sa tyka Pepina mam stale nadherneho ducha 😠 😠 😠 na ostatnych testoch ducha nemam tak j neviem ale mamatest je najsamlepsi 😉

sisacha
13. jan 2010

ahoj Ja sa chcem opytat ci sa da na 9. pripadne 10. den testovat iba s vyssou citlivostou napr. s 10 .Nepostaci nizsia citlivost? dakujem Aku mate skusenost, ktore testy sa vam potvrdili ako najcitlivejsie , ktore odhali uz skore tehotenstvo?

flamenga
14. jan 2010

sisacha záleží od toho, kedy došlo k uhniezdeniu. Ja som mala už na 10. deň po oplodnení koľajnice na teste s citlivosťou 25 (a nešlo o ranný moč).... 🙂

bibdud
16. jan 2010

ahojte,mate niektora skusenost s testom zn. baby test? 😖

ikke
7. feb 2010

happy8051 • Dnes o 17:07
vedel by mi niekto poradit? prvy cielkeny pokus o mimi sme vypocitali presne podla ovulky... pokus 25.1. kupila som si test rapi clear, ktory podla navodu ma vyjst po troch dnoch od splodenia... vysiel negativne. ale aj tak sa mi zda ze som ho robila skoro a baby tu na mk na rapi clear vznasaju dost kritiky... kedy by som si mala urobit test znova??

lucia169 • 1d, 31tt • Dnes o 17:14
happy podla mojich skusenosti nie skor ako na 11 den po oplodneni, ale tak to vyslo mne, su kocky, ktorym uz meskala MS, boli tehu a test bol negativny. Tym testom ze uz 5 dni po odplodneni never.

flamenga • 22tt • Dnes o 17:16
happy tie testy pár dní po oplodnení sú teda pekná kravina 😠 Po oplodnení sa totiž musí oplodnené vajíčko uhniezdiť v maternici, aby začala produkovať hcg hormón, ktorý tehotenské testy zachytávajú.... a k uhniezdeniu dochádza najskôr 5-ty deň po oplodnení... tak nechápem, čo tie testy "tri dni po" zachytia... na základe čoho ukážu //.... a rapiclear je celkovo značka-šmejd 🙂
Vydrž aspoň do 10dpo... a potom skús test s citlivosťou 10, napr. Via Med

minka051
7. feb 2010

No ja som testovala na 9 deň taký lacnejší test s citlivosťou 20 a nevyšiel. Mrcha zatial nedorazila a trochu som špinila ale už to prestalo. Teraz sa bojím urobiť znova test asi počkám do stredy ako mi kázali a pôjdem na krv.

makovicka53
8. feb 2010

minka051...ahoj chcela by soms a ta opytat ci si mas aj dajake bolesti al. priznaky...lebo mna bolia strasne prsniky a vajecniky len ked som v klude pr. lezim...a meskaju mi 3 den...ci sa mam tesit al. ee dik za odpoved

minka051
8. feb 2010

makovička ja som trošku špinila taký hlien s trolinkou krvi ale len ked som bola na WC inak nič. Prsia ma bolia od 4 dňa ako som bola po ET. Inak mi nič nieje. Dnes som 11deň po ET mrcha neprišla tak čakám a v stredu idem na krv.

makovicka53
8. feb 2010

co je to ET prepac ale neviem 🙂 ....

minka051
8. feb 2010

makovicka To je embryotransfer.

makovicka53
8. feb 2010

ahaa tak drzim palce 😉

larmimi
8. feb 2010

Ahojte, ja sa k Vam pridavam...snazime sa o baby...MS mam dostat bud. sobotu 13teho...ake uz som vyskusala asi 3 testy!! stale negativne..je to normalne ? pripadam si ako sialenec a vzdy ked idem okolo lekarne ma napadne kupit test...aj ked viem ze najlepsie je testovat sa ked nedostanem...alebo uz niekomu vysli // ciarky aj tyzden pred ?? prosim napiste mi nebo se zblaznim🙂)

makovicka53
8. feb 2010

ahoj larminy...odporucala by som testovat sa asi po dni dostania ...🙂to je este skoro vsak do soboty este 5 dni🙂

flamenga
8. feb 2010

larmimi testovať 6 dní pred očakávanou mrchou je určite skoro 🙂 len si zbytočne spôsobuješ nervy negatívnym testom, ktorý však ešte nemôže byť pozitívny 🙂 Ja som mala prvý pozitívny test na 10-ty deň po ovulácii, čo bolo 4 dni pred očakávanou mrchou.... ale je to individuálne a pozit. test závisí od dňa uhniezdenia vajíčka 🙂 Takže ak sa ti uhniezdi až na 10-ty deň po ovulácii, tak nemôže byť na ten 10-ty deň pozitívny test 🙂 Nemá totiž čo zachytiť 😉

Nestresuj sa zbytočne a skús test najskôr v deň očakávanej mrchy 😉

larmimi
8. feb 2010

to je dlhoo🙂 ale nema zmysel si ho robit skor ked je to takto...fakt som bola presvedcena ze uz to ukaze..

makovicka53
8. feb 2010

larminy vydrziis...radsej ako sa mas sklamat 🙂 ...mne meska 3 den a robila som si test a vysiel stejne negativny...tak slzy v ociach...este skusim zajtra rano..ze rano je HCG hladina najvyssia...

larmimi
8. feb 2010

treti den? wow...a stale negativny...a robila si si ho cez den? veru radsej skus rano..a daj vediet! budem drzat palce, lebo poznam presne ten pocit🙂) cakanie...

makovicka53
8. feb 2010

vies co robil som si ho vecer pred spanim lebo moj priatel nastojil a odprevadil ma aj na wc xixi....tak som mu urobila radost...ale vyznam to asi nemalo...preto vyskusam ranko...dakujem ti pekne...a mas aj dake pocity, priznaky?

larmimi
8. feb 2010

mne je zle cely rok, takze to neberiem ako priznak..ale pride mi sem tam nevolno..no moc nie...a tlak v prsiach ale to zacalo len vcera..a pred zhruba tyzdnom ma pichalo v podbrusku...a staale sa mi chce spat..no neviem🙂 zajtra rano daj vediet,ja teraz koncim v praci , net doma nemam..zatim 😉

makovicka53
8. feb 2010

jasnacka papa...inak ja mam podobne pocity prsia ani dotknut a tiez ma picha a pobolieva v podbrusku 🙂

larmimi
9. feb 2010

no co ?? ako dopadol test? 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre