Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

annie626
16. feb 2011

@akinorev87 Ani nehovor... Nebudem dovtedy ani spať. Ale musíme si povedať že bude dobre 🙂

akinorev87
16. feb 2011

@annie626 Ja ti verím 😉 a ano, bude dobre, musí byt dobre 😉 😅 potom si mi daj vediet 😅 a drz sa 😉

vavrenka
16. feb 2011

@akinorev87 daj urcite vediet ako si dopadla. ruzove je totiz vzdy lepsie ako cerstva krv. drz sa, o chvilku ides a daj vediet. papa

vavrenka
16. feb 2011

@annie626 skoda, ze ta doki tak vylakal.. v poslednej dobe to asi je moda, cico. alebo naozaj chodime na gyndu prilis zavacsu... mojej kamoske tiez povedali, ze to vyzera na mmt, tak salela 2!! tyzdne (rozum nad tym zastava) a teraz ma krasneho adamka.
ja som pri tomto tehu mala stastie, ze moja doki mala super citlivy ultrazvuk v ordinacii, takze bola vidiet bodka este pred ms. ale kopec bab tuto z MK presli stresovanim, lebo ich lekari nemali velmi citlivy uzv, takze im v poho povedali, ze nic zatial nie je vidiet (vacsinou isli na uzv v 5tt, co znamena par dni po vynechani MS), nech sa o 2 tyzdne zastavia, ze sa uvidi.. to si mala citat, tie nervy...
pekne si urob zajtra alebo dalsi testik, potes sa skutocnostou, ze je v tebe babatko a v pondelok uvidis 😉

annie626
16. feb 2011

@vavrenka si Strašne zlata, Ďakujem! Neskutocne ma lekár vylakal, je mi do placu, priateľ ma len ukludnuje... Ja som bola na sono u svojho lekára, aj v nemocnici. Neviem aké citlivé sono majú. Ja som predtým všade na nete čítala Že bábo vidieť len ked MS mešká cca dva týždne. Pri mne su opatrní až prehnane. Veď môj lekár ma chcel nechať v nemocnici!!!! Už len to by mi chýbalo.

aduskatt
16. feb 2011

@mau no, ak mas co znizovat, vsakano🙂))
@stanca22 liecba je clostilbegytom na zaciatku, dalej sa postupuje podla toho, ako to zabera

mau
16. feb 2011

@aduskatt no samo - v tom linku to aj píše! 😉

akinorev87
16. feb 2011

@annie626
@vavrenka
No baby....je to také zaujímavé a dlhé, ani neviem , kde mám zacat!!!
Lekár nic nevidel(len pri vyšetrení cerstvú krv), podla neho nie som tehu,mala by som dostat MS, vsetko je norme, vsetko poriadku so mnou, ale ani jeho nenechá, ze som mala dve testy pozitívne....takze zajtra ráno idem na krv (HCG) potom pondelok zase....uvidíme ci zvýsi alebo znízi..... ☹ a potom kontrola UZ!
Su dve varianty: bud mikropotrat (ked dostanem mrchu a odide s tou formou) alebo mimomaternicove tehotenstvo, co je vaznejsie........takze ked nie sem tehu, tak si teraz zelám, aby to bol len mikropotrat!!!
A nech som uz po nom.....a mozme sa snazit dalej!!! 😉
tekze dakujem pekne, ale drzte mi palce aj nadalej, budem to potrebovat urcite 😅

vavrenka
16. feb 2011

@akinorev87 coze?? ach jaj..... 😅
myslim na teba, ak budes chciet, daj vediet, ako si dopadla. papa

annie626
17. feb 2011

@akinorev87 veľmi veľmi Držím palce aby sa doktor mylil. Napis čím skôr vysledky! A Už tu kocky nechcem citat žiadne zlé príspevky!!! Ja som začala s pozitívnym myslenim. Ale takým, Že si pripadam Už teraz ako trosku švihnutá 🙂 ked si hovorím nahlas len pre seba Že bábo je v maternici a Že sa len skrýva aby ho nikto nenašiel...

akinorev87
17. feb 2011

@vavrenka
@annie626
No urcite napísem, ze co a ako som dopadla.....dúfam, ze pondelok uz budem vediet vsetko! aspon bolo by dobré!
Nech uz je pondelok rano!!! ☹
annie-drzim ti palce, aby si mala pravdu, za sa v tebe len skrýva! 😉 takze vsetko uvidíme pondelok
majte sa 😉

annie626
17. feb 2011

@akinorev87 takze obe čakáme na pondelok... Drz sa!

stanca22
17. feb 2011

@annie626 @akinorev87 Ahojte, aj ja idem k dokymu v pondelok a má mi povedať, čo sa to s mojim telom robí ... tak Vám želá veľa zdravia a šťastia 😉

annie626
17. feb 2011

@stanca22 Ďakujem!!! Aj tebe! Určite bude všetko ok 😀

stanca22
17. feb 2011

@annie626 No u mňa pochybujem ... negatívne testy, MS mi mešká 35 deň zhruba a bolieva ma dosť, skôr najvyše na večer pod bruškom a v pupku, takže pochybujem že to by bolo tehotenstvo ... dosť sa bojím !!! 😢

akinorev87
17. feb 2011

@annie626
@stanca22
Aj ja dakujem, takze nam vela stastia a drzme sa 😅

vavrenka
17. feb 2011

@akinorev87 stale krvacas, alebo nie?

akinorev87
18. feb 2011

@vavrenka
Ano moja....vcera vecer som poriadne dostala mrchu(silné krvácanie, silné bolesti brucha)...takze som prezila mikropotrat!!! ☹
Dúfam, ze mi to rýchlo prejde....potom pockáme pár mesiacov(neviem ci treba) a budeme sa snazit dalej 😉
dakujem pekne za vsetko, si zlatá 🙂

vavrenka
18. feb 2011

@akinorev87 mam podobne za sebou 😒 , ......mne sa to stalo hned po 1. potrate......asi ti nemusim hovorit, co som prezivala... budem na teba mysliet, je to strata ajt ak, aj ked to bolo malicke... ale dobra sprava -nemusis cakat, ked sa telo vysporiadalo samo, len si davaj nejaky cajik na posilnenie maternice - tusim alchemilka to je a verim, ze to coskoro vyjde! 😉
a uz rovno posielam zdrave! 😉 tehu virusy: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lutricia
18. feb 2011

Ahojte babuľky, som tu prvýkrát a mám otázku. S priateľom chceme veľmi babo, ale kedže som mala gyn.problémy, musela som jesť HAK. Dobrala som ju na konci decembra a od januara veselo pracujeme na bábatku 😅. V januari sa to nepodarilo, dostala som MS, ale tento mesiac mi meská už piaty den. Robila som si test (po 3 dnoch), vysiel negatívne. Mám vsak rozne priznaky, o ktorých vsak neviem, ci si ich skor nezelám, ako by boli reálne 😒 . V den, ked som mala dostať MS, ma zacalo bolieť brucho, ale tak zvlástne, skor pichat, veeeelmi ma boleli prsia, ale MS meska uz päť dní a príznaky ustupuju....pichanie v brusku je uz len fakt sem-tam a prsia bolia ovela menej. Myslíte, ze mozem byt tehotná, či je to len moja obrovské želanie? Alebo to všetko može robiť tá antika?

annie626
18. feb 2011

@akinorev87 je mi to veľmi ľúto... ☹
Nabudúce to Už určite vyjde!

annie626
18. feb 2011

@lutricia Mozne je všetko, Zatiaľ neries a Cakaj. Ja som isla k lekárovi asi dost skoro a vyplasil ma. Radšej pockaj!

lutricia
18. feb 2011

@annie626 ved hej, čakam, len to nie je moja silná stranka :(

akinorev87
18. feb 2011

@vavrenka
Dakujem za radu, dakujem pekne za vsetko, si zlatá.....ano, je to strata velká, ale nedá sa nic robit! aj ked sa to stalo, radsej teraz, ako neskorsie ☹ inác uz som v pohode....
tehu vírusy 😀 dufam, ze ma chytajuuuuuu 😉 ale ved nie som smutná, nepodarilo sa nám po mesacnom snazení, bude dalsi mesiac......hore hlavu a potom podme do toho 😅
@annie626
Dakujem aj tebe, ano je luto, ale zivot ide dalej....nový mesiac = nová sanca 😉

lutricia
21. feb 2011

@annie626 ueeej, prave som prisla od lekára a potvrdil mi to, som v tretom týždni 😀

monideni
21. feb 2011

@lutricia gratulujem !!!!!!!!!!!!

monideni
21. feb 2011

ahojte kočky, môžem sa sem k Vám pridať?
ja čakám mrchu zajtra aj keď som si myslela, že tento mesiac to už konečne vyšlo a vyzerá to, že nie - test na 10 DPO biely ako stena, tak čakám a keď dojde tak idem k dokymu pre clostil

lutricia
21. feb 2011

@monideni dakujeeem straaašne 🙂

monideni
21. feb 2011

@lutricia sorry, ale prečo si len v treťom týždni? nechápem, nemala by si byť v piatom?

monideni
21. feb 2011

@lutricia takže sa vám podarilo na prvý krát? ticho, ale v dobrom závidím 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre