Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

poleva
4. feb 2008

ved zavolaj lekárovi,,,najlepšie bude vedieť aspon by mal

juditkaa
10. feb 2008

ahojte no neviem ci namna spominate minuly mesiac som malla zalmcany potrat v rannom stadiu,vcera som musela ist na pohotovoast lebo mam strasne silny zapal mocoveho mechura ale menzes mi meskal styri dni vobec som nepocitala stym ze by som mohla byt tehotna lebo sme a ani velmi nesnazilkovali a mam aj nepravidelny takze ani test som si nekupila ale spomenula som to na pohotovosti a hned mi zobrali krv na hcg pre istotu a zistili ze som tehotna potvrdili mi to aj na gynekologii ultrazvukom ze som opat v rannom stadiu ani som tomu nechcela verit ,tak mi dali antibiotika zinatt ale v letaku sa pise ze su nebezpecne pre tehotne v rannom stadiu ale predpisal mi ich urolog ktory sa radil s ostatnymi sestrickami a doktorkami na pohotovosti tak dufam ze sa nic nestane a zostanem az dokonca tehu .Mam na vas jednu otazku lebo ten gynekolog bol taky nesympaticky ze mi nic nechcel povedat normalne nasilu som zneho musela tahat ci som tehotna a bolo trapne sa ho uz vypytovat mam hcg -2400 v ktorom tyzdni asi som?zatial papa

franziska
10. feb 2008

ak ti to pomoze:

* 3 weeks LMP: 5 - 50 mIU/ml
* 4 weeks LMP: 5 - 426 mIU/ml
* 5 weeks LMP: 18 - 7,340 mIU/ml
* 6 weeks LMP: 1,080 - 56,500 mIU/ml
* 7 - 8 weeks LMP: 7, 650 - 229,000 mIU/ml
* 9 - 12 weeks LMP: 25,700 - 288,000 mIU/ml
* 13 - 16 weeks LMP: 13,300 - 254,000 mIU/ml
* 17 - 24 weeks LMP: 4,060 - 165,400 mIU/ml
* 25 - 40 weeks LMP: 3,640 - 117,000 mIU/ml
* Non-pregnant females:

franziska
10. feb 2008

no ale ak mas takeho debilneho gynekologa tak ho urcite zmen, v ktorej casti BA byvas?

lauritka
10. feb 2008

juditka, cize si nemala ani MS po kyrete a hhned si otehotnela ????

juditkaa
10. feb 2008

ten gynekolog bol z ruzinovskej no strasne jak sa choval normalne som nechaapala preco ale ked som to zenho vytiahla tak som ho ani neregistrovala lebo som bola jako omamena od stastia v inom pripade mu nico poviem

juditkaa
10. feb 2008

nie nemuseli ma cistit lebo som bola v rannom stadiu ano ahned som otehotnela ani sme to necakali

evelyin
10. feb 2008

Viv, švagriná mala normálne tehotenstvo, príznaky ako každá tehotná, urobila test a viac HAK nenasadila, až po pôrode. Daj vedieť ako si dopadla. Inak spomenula som si na viaceré prípady v mojom okolí keď "sklamala" antikonc.
To čo popisuješ sú tehotenské ale kľudne aj menštruačné príznaky.Napíš ako to dopadlo.

Juditka , 2400 HCG je pomerne vysoké, odhadujem tak 5-6 tt /od posl. menštr./

juditkaa
10. feb 2008

sorry franziska zabudla som napisat ze ma vlastne poslali z pohotovosti knemu inac mam svoju gynekologicku na antolskej ta ma uplne iny pristup prepac ale nechapem tej tabulke neviem kolko ml mam mam tam napisane iba hcg 2400 nic viac

lauritka
10. feb 2008

juditka tak gratulujem ;)

juditkaa
10. feb 2008

to vazne?,,,lebo na lekarskej karticke od toho gynekologa mam napisane ze gestacny vacok ma velkost 5,7 milimetra tak neviem moze to byt?

evelyin
10. feb 2008

Može, vypočítaj vždy týždne tehotnosti - 2 týždne od poslednej menštruácie, takže reálne by si bola tak 3-4 týždne tehotná, asi..Može byť , Lauri? Tiež gratulujem, aj ja chceéém. 😉 😀

lauritka
10. feb 2008

5,7mm,, to odpoveda si 5 tyzdnu

juditkaa
10. feb 2008

posledna menstruacia sa zacala4.januara vlastne to bolten zamlcany potrat ktory prisiel o 6 dni skor ako ma lprist menzes tak neviem som ztoho uz pomylena,,,

lauritka
10. feb 2008

juditka potrat pred MS ??? 😕 nechapem... ako ti zistili, ze si tehu ked ti este ani MS nemeskala ?

juditkaa
10. feb 2008

dakujem vam dievcata lebo ja sa v tomto vobec nevyznam a dufam ze to tentokrat vyjde a ze ten zapal nam neuskodi zajtra volam mojej gynekologicke na ten liek lebo na tej pohotovosti sa mi to nezdalo,,,

juditkaa
10. feb 2008

lauritka ja som si robila tehu testy lebo som to citila ze nieco sa deje 3krat boli pozitivne v priebehu tyzdna a hned jak som zacal krvacat bol negativny vlastne som to ani nemala potvrdene od lekara ale myslim ze som bola

juditkaa
10. feb 2008

a este ktomu mam nepravidelnu menstruacia

lauritka
10. feb 2008

jasne, ale to nebol zamlknuty potrat ..to je nieco ine...zamlknuty potrat som mala ja v decembi a musela som ist na kyretaz..ty si mala spontanny, cize odislo to samo ;) uz chapem....

juditkaa
10. feb 2008

asi ano nevedela som akosa to presne nazyva

lauritka
10. feb 2008

no ale vychadza mi to u teba tak asi na koniec 5tt.... kedy mas izst znova na uzv ? tam uz ti povedia presnejsie..
ten hormon hcg je velmi individualny..u kazdej rastie inac...

juditkaa
10. feb 2008

no ved snazim sa to aj ja vypocitat ale nijak mi tych 5 tyzdnov nevychadza lebo menzes som mala od 4.do 10 januara to som krvacala dlhsie ako predtym a keby som aj hned potom otehotnela tak mi vychadzaju 4 tyzdne alebo sa to inac pocita,,

lauritka
10. feb 2008

juditka..kasli na to teraz..to je aj tak jedno..ked pojdes na dalsi uzv tak ti to presne vypocitaju..hlavne nestresuj a setri sa ;) ..aby sa mimi udrzalo. 😵

juditkaa
10. feb 2008

a na ultrazvuk ani teraz neviem kedy mam ist ten gynekolog mi nic nepovedal a ked som sa ho nieco opytala tak nervozne iba odvrkol nieco tak som sa ho aj bala opytat

juditkaa
10. feb 2008

mas pravdu zajtra zavolam lekarke a hotovo a tebe drzim palceky uvidis ze to pride ked to ano nebudes cakat a dakujem za rady ahoj

lauritka
10. feb 2008

😕 juditka v dnesnej dobe mas pravo vymenit lekara...chod si po kartu a chod k inemu..hadam nechces cele tehotenstvo travit u neho 😕

juditkaa
10. feb 2008

jasne ja maam svoju gynekologicku to ma poslali z pohotovosti papa

lauritka
10. feb 2008

😝 tak zabehni za nou ;) pa

blazonko19
10. feb 2008
vivien22
11. feb 2008

evelyin, takže dopadlo to tak, že som testíkovala a test bol negatívny. Mrcha prišla ale bola slabšia a trvala dlhšie ako obyčajne. Zobrala som HAK a teraz po týždni som mala 1 deň zase špinenie. Myslím, že tie antibiotiká mi to celé rozhádzali. Našťastie ma nič nebolí, tak dúfam, že sa mi to dá rýchlo do normálu.

juditkaa, gratulujem a držím palčeky aby ti to všetko dobre dopadlo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre