Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

malemimi
18. feb 2010

zuzanockamt
no ja mam ...teda som mavala nepravidelnu niekedy 21 dni niekedy 36 dni a tak 😀
a v pondelok ked pojdem gynde tak mi mozno uz povie presne v ktorom som lebo len odhadovala ze v 3-4 z piatkovej krvy 😉

malemimi
18. feb 2010

reisi
a kolko mas rokov? moja sestra ma teraz 8 mes dceru a sestra ma 39 rokov 😀

larmimi
18. feb 2010

reisi, uplne ta chapem, moja mala bude mat teraz 4 roky, a z toho rozdielu zacinam byt mierne nervozna...zvlast ked som si to predstavovala inac...joj

reisi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
larmimi
18. feb 2010

reisi, ale ja rozmyslam takto...ked sa nezadari kratsi rozdiel, tak aspon jednu vyhodu to bude mat...ked budes na materskej a prve dieta bude v skole, aspon nebude musiet chodit do jedalne, bude mat navarene doma..a budeme ho cakat s kocarom pred skolou..ved taky maly prvacik ked ma ist sam zo skoly... 😉

reisi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
larmimi
18. feb 2010

ahaa, tak to ano..budem ti drzat palce, zaciname novy mesiac, nic nie je stratene😉
ja sa tu budem pravdepodobne testovat okolo 22marca azzzzz!!! nekonecna doba zas..tento dlhy cyklus je nevyhoda..

filipka21
18. feb 2010

caute baby ved ja som to nemyslela v zlom ja som len napisala ze co mi poradil doktor skusila som a podarilo sa no ja nehovorim ze sa to musi podarit na 100%percent ved to je všetko len náhoda keby to pomáhalo všetkym tak by nemal nikto problem otehotnieť.No treba sa pokušať dalej ved raz to určite prejde my sme sa tiež snažili až 2roky 😠 moja sestra sa snaží už 3rok a nič no treba dufať že každá žena čo chce mať dieťa raz budem mať //. 🙂 Takže baby ideme dalej a snažilkujeme v marci sa testujeme. 😉 mne ešte doktor nevolal 😠

soldi
18. feb 2010

reisi: no dobre si tipovala 🙂 nas je ale dobry, chodim s nim na cvicak od dvoch mesiacov, takze poslucha na slovo, je to taky nas zlatuch 🙂 my ho mame vnutri, ale nepustame si ho do postele, pekne spava v obyvacne v pelechu 🙂

a co sa tyka poklesu tej plodnosti po 30tke a obmedzenom pocte vajicok, sme sa minule tiez bavili s babami na tuto temu a sme prisli na to, ze ked mas HA, tak sa Ti predsa vajka usetria na neskor. mozno 😀

larmimi
18. feb 2010

ok, vidime sa v marci 😉 papa

malemimi
18. feb 2010

reisi hmm ved urcso sa púodari a ja som sa nikdy nestazovala na surodencov ja mam o 15 a 17 rokov starsich 😀 😀

malemimi
18. feb 2010

viete co neviem najst?
Ja pijem teraz vodu Lucka ale este nejake co su vhodne pre tehotne ...ano viem kde je nizky obsah ..neviem coho ale proste chcela by som vediet znacky ktore odporucaju a nikde na nete som nenasla nic ☹

reisi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
reisi
18. feb 2010

filipka, ved to neberieme v zlom, jasne ze kazdy mame ine skusenosti a tak sa informujeme 😀

malemimi
18. feb 2010

reisi
no neplanovana 😀 😀 😀
no ja pijem vodu od lucky nie kineralku ... a co mi odporucas jest v tehu?

reisi
18. feb 2010

jest v tehu pestro 😀 Napr.taky zdravy zaklad...jest strukoviny typu-cervena sosovica,cicer, mungo...jest basmati ryzu, zakysane mliecne vyrobky,tvaroh,obcas masko...ovocie nekombinovat s jogurtom ani nicim a pit vodu z vodovodu a nie lucku 😀 😀 😀

larmimi
18. feb 2010

reisi ja mam teraz mrchu od vcera, a mam cca 34dnovi cyklus... tak budem zrejme posledna zas 😀 haha

bubu12345
18. feb 2010

cucoriedka,
pri zistovani hcg z krvi nemusis byt nalacno, nema to na to vplyv. Krv je najspolahlivejsia, ale ak si netrpezliva, skus testik Via med baby test, z tych, co mam odskusane, je jednoznacne najcitlivejsi! 😉

malemimi
18. feb 2010

reisi
no mne ta voda v Petrzke necjde je divna 😒

malemimi
18. feb 2010

tak a mam dalsi priznak tehotenstva zvysenu teplotu haha 😀 😀
takze bolave prsia, bolest bruska, zvysena teplota, trochu vytok ... 😉

zuzanockamt
18. feb 2010

malemimi ... netreba sa tak pozorovat 😉 ... ja nemam uz ziaden priznak ... samozrejme okrem chybajucej MS 😀 ... a zvysena teplota byva hned po ovu, pokial dojde k oplodneniu, tak sa drzi okolo tych 37 ... preto je dobre si merat aj BT

filipka21
19. feb 2010

tak baby sice ešte nemám mrchu no to testovanie odložime a budeme spolu testovat v marci ☹ už sa teraz teším ako budeme mať všetky // 🙂

malemimi
19. feb 2010

zuzanockamt ved hej ale ja som nevedela ze aj zvysena teplota je tiez skrz mimi ja som sa najprv zlakla 😅 som nevedela 🙂
citala som si o tom ze to mozem mat aj teraz ked som v 4 tyzdni alebo kolkatom uvidime co povie gynda v pondelok ked tam pojdem 🙂

filipka21
tak to drzim palceky 🙂

malemimi
21. feb 2010

Ahojte tak zajtra idem doktorke tak som zvedava co povie 😉

a vy ako!?

zuzanockamt
21. feb 2010

malemimi ... a este si na sone nebola? ... ja idem teraz vo stvrtok, mala by som dostat uz aj tehu knizku konecne, ale sono mi robit nebude, kedze ho nema v ambulancii ... tak si myslim, ze ma nan posle az ten dalsi tyzden

malemimi
21. feb 2010

zuzanockamt
ahoj bola som ale nebolo nic vidiet vtedy a teraz by uz mala 🙂 ale to mi kukala z nutra
🙂 a v kolkatom sa dostava tehu v tom 11?? 😀 ako vidím hihi alebo je to individualne?

zuzanockamt
21. feb 2010

no niekto dostane uz aj v 8 tt ... zalezi od dokiho ... ja uz budem vo stvrtok 12 tt ... a potom by sa uz mali robit aj prve merania a neskor aj testy

flamenga
21. feb 2010

malemimi aj teraz ti bude robiť vnútorný ultrazvuk 😉 ten sa robí cca do 12tt 🙂 Ja som dostala tehotenskú knižku v 8tt 🙂

zuzanockamt
21. feb 2010

flamenga ... mne nerobili vobec vnutorne sono ... prve klasicke sono som mala v ukoncenom 8 tt ... a teraz budem mat zase len to klasicke

larmimi
22. feb 2010

ahojte, ja viem ze je to ina tema aj diskusia a vsetko...ale ako sa mera ta BT? ked je vyssia vtedy sa treba snazit?? ja som z toho jelen...alebo po mrche mam sexovat cely mesiac aby som nic nenechala na nahodu? 😀 ja uz neviem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre