Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

loss
9. nov 2006

Val bude urcite 🙂 🙂 🙂

valhali
9. nov 2006

loss, si zlatucka, dakujem 😉
ale mna zaraza to,ze ma nebolia prsia,ani mi nie je zle ,ani nemam ziadne extra chute...

bybi
9. nov 2006

val, ja este stale nemam ziadne tehu priznaky 😅 akurat mam nafuknute brusko, aj to posledne 3 dni

valhali
9. nov 2006

loss, uz si po mrske, co? a preco vlastne nechces snazilkovat hned uz tento mesiac?
Inac, beriem podla Teba ten vi.E 😉 . Rano aj vecer.

jj2202
9. nov 2006

kocky ja som mala taky "vytok" tiez a mam ho furt....a ako pise ja bybi bolelo ma brusko ako pred mz... 😉

valhali
9. nov 2006

bybi, a kedy ti ukazal test//? kolko ti meskala mrska? ja ju mam dostat v sobotu,ale ziaden PMS, ani bolesti na menzes. Iba k veceru a pred spanim trochu citim,akoby mala potvora dorazit. Ale inokedy som mavala PMS a aj bolesti v brusku uz par dni pred menzesom a teraz nic.

loss
9. nov 2006

Val dobre aj ja to tak papam.Pockam co povie doktor a ak povie ze mozeme tak Tonkovi uz taraz nezavidim,urcite schudneme 😀

jj2202
9. nov 2006

val, u mna bolo podozrive aj to ze som nebola vobec nervna ako vzdy pocas PMS...a nemala som absolutne chut na sladke...co sa mi tiez pred mz este nikdy nestalo. vzdy som sladke jedla.
test som mala // 32DC ale ja som mavala cyklus 28-33 niekedy aj viac.
robila som si violu s citlivostou 12 a druha ciarka bola slaba, ale na rapiclear s citlivostou 20 bola len jedna ciarka...

valhali
9. nov 2006

jj, ja sa testnem v pondelok,ak teraz v sobotu menzes nedojde. Nesmie dojst. Ja nemam tiez ziaden PMS, zvykla som byt precitlivela, placliva, teraz nic. Mavala som navaly zravosti, teraz nic.Iba by som spala. Ale po vcerajsom 12 hod spani som OK 😎 .

jj2202
9. nov 2006

no val vidim to optimisticky. tak drzim uz teraz palce. HLAVNE TOMU VER A NEPOCHYBUJ ANI NA SEKUNDU!!! 😵

bybi
9. nov 2006

val, mne ukazal test // palicky v den ked som mala dostat. Alebo mozno jeden den po (28DC, a ms som mala v troch cykloch 28, 26, 27, tak neviem, kolko mam ratat 😅 )

valhali
9. nov 2006

jj, vdaka za podporu. Uz len aby menzes nedorazil a mozem si zacat robit drobnucke iluzie 😉

pipka
9. nov 2006

ahoj val poslala som ti IP

ahoojte vsetky snazilky 😉

valhali
9. nov 2006

ved ja si uz asi tyzden nahovaram,ze som tehu, ze inac to byt ani nemoze. Vo vnutri sama sebu presviedcam,ze je to tak 😉

pipka
9. nov 2006

val drzkam palceky, tfuj tfuj tfuj 😵 😵 😵

valhali
9. nov 2006

pipka, vdaka 😉
Citala som IP, odpisala som

pipka
9. nov 2006

ni je za co 😉 idem si spravit nejake jedielko a potom dojdem pokecat 😀

kila
15. nov 2006

Všetko o tehotenských testoch:
http://www.rodina.cz/clanek1521.htm 😉

aaandrejka
15. nov 2006

baby, mozem vam odporucit test RapiClear, stoji sice 120 sk, ale ma citlivost 15-20mIU/ml a dokaze urcit tehotenstvo vraj uz 5 dni po oplodneni 🙂

kila
15. nov 2006

Toto je ale z tej českej stránky, ktorú som vyššie pridala:

"časový údaj, kdy je možno test použít nejdříve (upřednostňujte takové testy, které neslibují např. že Vaše případné těhotenství indikují již 5. den po poteciálně oplozující souloži, protože v tomto případě jde o lež - embryo se v děložní sliznici zahnízdí až zhruba 6 - 8 den po oplození a teprve tehdy se začíná HCG produkovat - ale zaměřte svůj výběr na testy, které nabízejí klasicky první možnost vyzkoušení den a více po menstruačním termínu, kdy se krvácení nedostavilo)"

valhali
15. nov 2006

aaandrejka,to je len reklamny tah vyrobcu. Na RapiClear som inac pocula dost zle referencie.

jj2202
15. nov 2006

val a ty ako? mrcha dufam neprisla 😕

aaandrejka
15. nov 2006

valhall, mne ho odporucil moj gynekolog, oni ich pouzivaju v ambulancii, vraj pouzivali vselijake, ale tieto sa im najviac osvedcili.... mne ukazal // 14 dni po ET

valhali
15. nov 2006

jj, mrska zatial nikde a BT 37 😉

loss
15. nov 2006

val ja ja mam kupeny RepiClear dufam ze ma nesklame 🙂

valhali
15. nov 2006

loss, mne inac tiez asi nic ine neostane, iba RapiClear, lebo u nas v lekarni iny ani neponuknu. Neviem, ci maju dohodu s dilermi liekov, ale maju tam plny suflik inych testov a vzdy mi daju iba Rapi,ze je vraj najspolahlivejsi.
Tak sa nechame obe prekvapit 😉 . Dufam,ze pozitivne 😀

loss
15. nov 2006

val ja ja dufam ze nam to vyjde 🙂

andrea52
15. nov 2006

😀 😀 babulky, zeby to bolo tym testom? to preto je tam stale iba /, nabuduce menim test 😀

valhali
15. nov 2006

andrejka, skoda, ze nepredavaju rovno pozitivne testy 😀

andrea52
15. nov 2006

ved prave, predstavte si zeby tam boli ukazovanne // a my by sme cakali na /, no naco by sme sa stazovali? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre