Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

zuztek
28. mar 2010

ahoj brita, vysledok testiku je zavisly hlavne od toho kedy bola ovulka... ak bola neskor, vyjde ti aj pozit testik neskor... inak rapiclear neodporucam, najspolahlivejsie vysledky dava mamatest a gravitest, tak skus testnut o par dni...
ak by si vedela kedy bola ovulka, zvycajne tehu testik vyjde pozit okolo 14DPO, niekomi o par dni skor, niekomu neskor... drzim palce 😉

brita
28. mar 2010

Ahoj Zuztek, s tou ovulkou to fakt netusim, kedy bola. Ale dakujem za vsetky infosky, urcite si testik zopakujem, ak ta mrcha cervena nepride. No a ked uz si nebudem vediet rady, pojdem ku gynekologovi, myslim, ze ten mi urobi asi ultrazvuk, aby sa "pozrel", co sa vlastne deje. Dost ma to cele znervoznuje ☹ Pa a dakujem.

zuzu4444
29. mar 2010

je test modra sprava spolahlivy?

malemimi
30. mar 2010

ahojte tak som konecne tu 😀 😀 po dlhom dlhooom case...
nevladzem moc chodit na pocitac staci ze za nim sedim v praci som vycerpana byva mi zle a vzdy ked pridem z prace tak idem vyvencit hafana ak vladzem a ked pridem domov dam si nieco jest lahnem a spim a ked tak mozno este nieco zjem alebo si hned lahnem a spim az do rana ... 😒 takze tak ...

dnes sme boli u gyndy odfotili sme si malunke 😉 bolo to uzasne ...strasne aktivny bol sa tak hybal prevracal no hruza divoch hahaha 😀 😀 😀
pridávam Vám fotečky do albumov...
tak dufam ze sa holky máte tiež dobre a drzite sa 😉 😉 neviem kedy sa tu ukazem snad mi uz bude lepsie tak sa drzte papaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 😉 😀

malemimi
13. apr 2010

hmm ahojte holky to uz sem nechodite??? 😨 😨 😕

zuzanahor.
26. apr 2010

Ahojte,mam 5 dni pred menstruaciou,mohla by som si uz urobit test? Byva mi zle 😒 mam bolesti v podbrusku.Som netrpezliva 🙂

baby2
30. apr 2010

zuzka ,ja mam uz 32 DC a test je stale negativny ako i secky pred nim, pritom ma nonstop picha v podbrusku a mam 37 teplotu aspon 5 dni a citim sa zdravo.a treska - boze s dru tycinkami, to je taka parada.............

malemimi
11. máj 2010

zuzanahor. jeee gratulujeme a kedy si si robila test? 😀

baby2 a urcite nie si???

dankadina
19. máj 2010

poradte baby meska mi ms robila som si 2 mamatesty a na obidvoch slabulilinka druha ciarocka potom som si urobila este jeden viamed baby test a tam len jedna ciarocka. Obidva boli 10 IUI

dvojka21
28. máj 2010

ahojte,radasa s vami podelim o svoju skusenost.Tri dni pred menzesom som si robila test,nakolko ma pichalo v podbrusku a prsia ma nie ze boleli ale az palili a ze negativ. A dnes mi meskaju 1 den,a test ukazal dve ciarky jak oci,a robila som si tie po 5 dni a vidite ukazali az po meskani!mama mi brala aj krv a ze asi 3 tyzden,)nakolko robi na antolskej testy boli hned...cize testy az po meskani.Inak vyhodene peniaze.)utorok ideme k lekarovi,ci je setko ako ma byt,)))takk drzim vsetkym palce,)

lucia011
28. máj 2010

Testy z lekarne nemusia ukazat pravdu, ja som mala 10 dni po KET len jednu ciarku a 14 den po KET mi z krvi vyslo, ze som tehotna:o))) Pockajte si na krv, aby ste predisli sklamaniu a debke!!!

mimibb
3. jún 2010

Ahojte, chcela by som sa opýtať, aké máte skúsenosti s tehotenskými testami objednaným zo stránky testforless . eu sú dodávané z CZ za pomerne veľmi nízke ceny, myslíte, že sa dá na ne spoľahnúť?

osky
7. jún 2010

ahojte.poradte mi prosim.1.maja som mala poslednu MS,uz viac ako 2 tyzdne mam priznaky a bola som si takmer ista ze som zehotna.mam nepravidelny cyklus,takze 35 dni je este normal,musi meskat dlhsie.
ale nevydrzala som to a 5.juna som si urobila test Woman secret-a vysiel negativny. ☹ som sklamana.dnes,7.6. je 38.den cyklu a Ms nikde.mam hrozne palenie zahy v zaludku,zvyseny vaginalny vytok,bolesti prs a pobolieva ma uz par dni v podbrusku a krizoch.asi dva dni som hrozne ospala.poznam tieto priznaky a napriek tomu bol 1. test negativny.myslite ze to bolo zavcasu?mate s tym skusenosti?

vanilka8
7. jún 2010

@osky skus si spravit este jeden test najlepsie rano a uvidis ...no ale take podobne priznaky som aj ja mala

osky
8. jún 2010

@vanilka8 a co teda s rymi priznakmi?bola si napokon tehu,alebo len plany poplach?
ja cakam,cakam,novy test si urobim az bud.tyzden.

vanilka8
8. jún 2010

no bola som ale naozaj si urob este jeden test rano z prveho mocu ...ten je naucinejsi....daj vediet potom ako ti dopadol

osky
10. jún 2010

tak som tu znova.MS este stale neprisla.prsia ma bolia,ale palenie zahy nie je take intenzivne,vlastne niekedy sa celkom trati.moja mama tvrdi,ze mam iste daku hormonalnu poruchu.som totiz dost tlsta,mam strasnu nadvahu....
vcera som si urobila novy test,tiez Woman secret,ale katastrofa-asi bol zly ci co.alebo bola hlupost ze som ho nemacala podla navodu ale priamo som nan nacurala/lebo som to tu dakde citala,ze je to lepsie,ze sa aktivuje koncentrovanejsie hcg....kazdopadne,moj test vobec nezruzovel,ostal celkom biely ako krieda a neobjavila sa ANI JEDINA CIARKA!!!!!!!!!!!!
takze zase neviem na com som.no,dietatko by som kazdopadne prijala,ale nedufam v to velmi.

elli333
6. júl 2010

dievcata stalo sa vam zeby namiesto ciarky sa objavila na teste bodka??proste kontrolna ciarka normalna a druha ta testovacia nie cela len akoby bodka??mam to brat teraz ako pozitivny vysledok?ja uz neviem ☹ sa snazime aby sme mali babo,velmi po nom tuzime.mala som aj priznaky ale potom som zacala slabucko spinit a uz spinim ale nie velmi slabucko zhruba 4dni a to asi len o dva dni skor ako mal prist menzes som zacala spinit tak som si myslela ze len menzes prisiel skor a slabsie ale pre istotu som si spravila test a na nom miesto ciarky bodka 😖

viliamjaja
5. aug 2010

dobry den chcem sa opitat na test ktory sa vola...clearblue...nepoznam ho a visli mi tam nejake dve palicky ale modre co o znamena

viliamjaja
5. aug 2010

vie mi niekto poradit...

zuzu4444
5. aug 2010

@viliamjaja ak ti vysli dve palicky tak si tehu, sak si precitaj pribalovy letak

viliamjaja
5. aug 2010

@zuzu4444 nemam pribalovy letak a visli mi dve modre palicky ale to je taki volaki zvlasni test..v jednom okienku je modra palicka a v druhom tiez modra..nechapem tomu testu nemaju byt nahodou cervene

pifina
5. aug 2010

@viliamjaja a mas tehotensky alebo ovulacny test? 😎

zuzu4444
5. aug 2010

@viliamjaja tak ako sa pifina pyta mas tehotensky alebo ovulacny?

viliamjaja
5. aug 2010

tehotensky...to mi priatel kupil ale neviem co je to zac

viliamjaja
5. aug 2010

hadam to je tehotensky znacka je clearblue..poznate

zuzu4444
5. aug 2010

@viliamjaja tak ak tehotensky a mala si dve palicky tak si tehotna

pifina
5. aug 2010

@viliamjaja skus zadat do google.com "clearblue" ... ale podla mojho nazoru 2 ciarky znamenaju pozitivny test 😅

pifina
5. aug 2010

@viliamjaja ved prave preto som sa Ta pytala, ze aky je, lebo som dala clearblue do googla, a dalo mi stranku firmy a oni robia kadejake testy, nielen tehotenske ... skus pozriet na webe, podla obrazka budes vediet, ktory mas ...

zuzu4444
5. aug 2010

@pifina suhlasim ak je to tehotensky tak si tehotna sak pozri na krabbicku aky to je lebo clearblue je aj ovulacny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre