Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

annie626
3. feb 2011

@masinka
Ďakujem! Nevyznám sa v tom a je to môj prvý test 🙂 Len teraz sme vysadili antikoncepciu a žeby sa nám to podarilo hneď na prvý krát??? 🙂 Vyzerá to tak, že tu budem doooosť často otravovať 😀

vavrenka
3. feb 2011

@annie626 a otestuj sa tym istym testom, ktory ti vysiel pozitivny. pap 😉

masinka
3. feb 2011

@annie626 - @vavrenka mysli tou istou znackou testu, nie ten isty test ocikat znovu 😉 (to ma len tak napadlo, lebo sme tu nedavno riesili s niekym, ci je mozne pouzit ten isty test znovu, alebo je to reklamny tah ze je to na jedno pouzitie 😀 )

annie626
3. feb 2011

Tak toto by ma fakt nenapadlo! Použiť ten istý test 🙂 😉 😀 fakt som sa dobre zasmiala! Už sa teším na ráno!

danulicek
3. feb 2011

@annie626 niektorym to ale ozaj napadne 😉 😀 inak, kocky, mne dnes vysiel na pepino teste taky mini-mini duch. najprv bol viditelny aj volnym okom, ked som test polozila na stol. a potom neskor uz ho bolo vidiet len z urciteho uhla, prip. pod lupou. myslite, ze zbytocny poplach? 😅

bolo to cez den, skusim bud zajtra alebo cez vikend z ranneho mocu a uvidim, ale bolo by to super, keby boli // 😵

vavrenka
3. feb 2011

@masinka 😀 😀 😀 😀 znackou, znackou,nie pouzitym testom 😀 😀

annie626
4. feb 2011

@danulicek
Držím palce! Ja som si urobila včera ráno a bola pekne viditeľná ciarocka. Cez den som mala dva testy negatívne a dnes ráno tiež negatívny. Už neviem Čo si o tom myslieť... Urobím test asi v pondelok, môže byt Že je to Ešte veľmi skoro? Od minulého týždňa? 🙂

drobcek11
5. feb 2011

dnes sa neda spoliehat na testy( cest vynimkam) no mne vysiel jeden test pozitivny a druhy mi vysiel len taky priesvitny a dalsie uz boli uplne negativne a mala som aj vsetky priznaky...bud som si to dokazala tak nahovorit ze mi este aj ten test tak vysiel alebo to bol daky chybny test, najspolahliveejsi je doktor a krv ja som bola uz aj objednana ale den pred tym ako som mala ist mi to prislo po viac ako tyzdennom meskani...ale nevadi treba ist dalej a skusat 😉

annie626
5. feb 2011

@drobcek11
Mne tiež vyšiel úplne prvý test pozitívny, to bolo vo štvrtok a odvtedy len negatívne... ☹ Už tiež neverím na testy.

drobcek11
5. feb 2011

@annie626 no ja ked som si robila testy pred tym tak mi neukazali ani priesvitnu ciarku nic proste a teraz ked mi aj meskalo aj vsetko tak mi jeden ukazal mam to aj v albume sice neni taka kvalita dobra ale volnim okom tam bola druha ☹ ja som sa zacala tesit uz som to isla oznamit aj priatelovi no potom nakoniec som si povedala ze nie pockam az kym bude bud silnejsia alebo kym mi to doktor potvrdi, no uz daco aj tusil tak sa ma stale pytal ze co a ako a ja ze no zatial nic a tajne som si vravela ako ho prekvapim a nakoniec nic z toho 😒 no nic sa nedeje lebo ak mam povedat pravdu nesnazili sme sa ale keby sa pristasti boli by sme velmi radi 🙂vela zien tu na konikovi pisalo ze mali tieniky a boli tehotne ale tak isto pisali aj ze tieniky boli a tehotne neboli...ja som si povedala ze ak si budem dakedy v buducnosti robit opat test budem verit len takej ciarke kt bude uplne viditelna...lebo teraz som sa len sklamala

sonulienkas
5. feb 2011

@drobcek11 drobček môžem sa k vám pridať? j 🙂 a som tiež mala pozitvny test Rapiclear - kazetku, som mala jasne viditeľnú druhú čiarku , aj ked bola slabučká , ale bolo ju hned vidieť a nebola som tehotná-ja už Rapiclear nekupujem,ten ma vtedy veľmi sklamal 😒

annie626
5. feb 2011

@sonulienkas
Veď aj ja som Už poblaznila priateľa a tešili sme sa a nič. Potom som Ešte čakala na ďalšie ráno a zase nič... ☹

sonulienkas
5. feb 2011

@annie626 vraj najlepší je mamatest 10 , zajtra ráno vyskúšam , uvidím , že čo mi ukáže

annie626
5. feb 2011

@sonulienkas
Budem veľmi veľmi držať palce! A zajtra sa ozvi 🙂

akinorev87
5. feb 2011

Ahojte......aj ja som sklamaná ☹ dnes mám 29 DC, ale pred 6 dňami som robila test (Mamatest 10) a mala som tam, slabé, ale dve čiarky 😨 a odvtedy nič, nijaké dve čiarky nemám(robila som ešte 3 testy)! 😢 to prečo???? a mám k tomu bolesti v prsníkoch a dneska mám taký slabý ale hnedý výtok.....to čo znamená??? ešte mám čakať, môžem byť tehotná??? 😒

vavrenka
5. feb 2011

@akinorev87 ahojcek, a tie tri dalsie testy boli tiez mamatesty 10?

akinorev87
5. feb 2011

@vavrenka Ahojky, prvý Rapidclear, druhý Woman secret a tretí dnes ráno Mamatest10 😖 tie 3testy behom 6 dní 😨 a všetky negatívné 😢

danulicek
5. feb 2011

@akinorev87 ja mam tiez vselijake priznaky, som uz 35 DC (zvycajne mavam tak 32 dni), robila som testy Women secret a Pepino - vsetky /, na pepine taky cudny duch, len neviem, zdalo sa mi, ze skor do seda, nie do ruzova.

Mamatesty su vraj najcitlivejsie, napr. ten women secret je az 25, mamatest je tusim 10 - lenze u nas ho vobec nie je mozne zohnat 😠 tak teraz neviem, co si mam mysliet o tych mojich priznakoch... ☹

vavrenka
5. feb 2011

@akinorev87 ak ti vysiel mamatest najpr pozit. a potom negat., tak asi dostanes MS ☹ , jedine pozitivne na tom celom je, ze prichadza novy mesiac a s nim aj nova ovulka 😉 , ale viem, je to velke sklamanie...

akinorev87
5. feb 2011

@danulicek Ano ten woman secret je nič, preto som dnes ráno urobila tretí test mamatest10.....ale nič, ani slabá čiara 😢 No neviem......je to čudné, že?

akinorev87
5. feb 2011

@vavrenka ďakujem.....zas daľší mesiac.....šup na to 😉

vavrenka
5. feb 2011

@sonulienkas ak ti raz vyjde pozit. tehu test, tak si v tele mala zvysenu hladinu hcg... ale babo sa neudrzalo, prisla MS, niekedy neskor, silnejsia, bolestivejsia.. hovori sa tomu tzv. biochemicek tehotenstvo - oplodnene vajicko sa uplne na zaciatku prestalo vyvijat, odumrelo a odkrvacalo... bezne su zeny tehoten v takomto stadiu a ani to nezistia, lebo si neurobia tehu test (nenapadne im), len sa im oneskori a hotovo.
ja som si tym presal tiez. krasne kolajnicky, uzasny pocit radosti s mm, a po 3dnovom meskani (mavam prvidelny cklus ako hodinky) dorazila MS... ani nebduem pisat, co som prezivala ☹

sonulienkas
5. feb 2011

@vavrenka až mám strach ,čo bude zajtra na teste 😖

vavrenka
5. feb 2011

@sonulienkas idealne je mat stale ten isty test,tan mamatest je fakt super a uz si sa testovala? a kolko ti meska?

sonulienkas
5. feb 2011

@vavrenka 🙂 zajtra budem 9.deň po ET , včera som si
robila mamatest 10 a mám tam ducha, tak uvidím , čo bude zajtra 😖

vavrenka
5. feb 2011

@sonulienkas ale to znie velmi pozitivne! 😉 a pred tym, co si pisla, to si bola tiez po IFV/ET ?
Myslim, ze 10 den po sa mas hlasit na krv, ze?

sonulienkas
5. feb 2011

@vavrenka ano bola som po ET, na krv idem až na 14.deňpo ET t.j. až v piatok
myslíš si ,že to može byť dobré?stale chodím na ten test pozerať a dušík je stále tam, len neviem ,či je sivý alebo slabulinko ružový

katy2
5. feb 2011

@sonulienkas ale, ale co to citam 😵 zajtra rano testni zasa... na 7.den duch je dobre znamenie.... drzim palce 🤐 😵

vavrenka
5. feb 2011

@sonulienkas ak je vidiet beznym okom, i ked slabulinko - je to tam (bez toho, aby si test natacala do svetla atp).. tak by tam ciarocka mohla byt. po zaschnuti by to mohlo byt jasne. no som teda napata, co zajtra. velmi drzim palec

sonulienkas
5. feb 2011

@katy2 neviem , mám strach testnúť, fakticky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre