Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

curlynka
22. feb 2015

Ahojte baby, vo stvrtok (19.2) som bola na preventivke, doktor yistil nejaku dutinku a povedal, ze takto vyzera zacinajuce tehu alebo je to len krvná zrazeninka. cyklus mám 28 dní, menzes zacal 1.2 a dostat mám 28.2. Dnes 22.2. slabo krvacam a boli ma podrusenie, skor pich na 1 strane a krize trosku. Myslíte, že môže ísť o uhniezdenie??? prípadne teda začal menzes skôr??? tehu test negatívny, včera z raňajšieho moču. Ako bábatko by bolo prekvapením, ale keď lekár povedal o dutinke, už som nad tým začali premýšlať a tešiť sa...

misha666
23. feb 2015

@curlynka hmmm cudne...ked uz videl dutinku tak na tehu teste mali byt || jak hrom...ale uz som tu citala aj take ze niekomu tehu test vobec neukazal...mohol ti zobrat krv na potvrdenie HCG...

curlynka
23. feb 2015

@misha666 tak neviem ci dutinka sa nevytvori este pred uhniezdenim.Ako Dr. hned povedal test az ked bude meskat,skor neukaze....

misha666
23. feb 2015

@curlynka urcite nie...dutinka je uz uhniezdene oplodnene vajicko...a vidno ho na sone cca v 5tt tehotenstva to znamena tyzden po meskani ms cca

mamkadanka007
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivka1204
16. apr 2015

Ahojte kočky... pred 6 dňami som mala pohl. styk a asi sa niečo dostalo aj do mňa. Robila som si test po 4 dni od pohl. styku a po 6 dni vyšiel negatívne. Je možné, že výsledok je negatívny kvôli tomu, že je ešte skoro? 2 dni od pohl. styku som mala mierne bolesti v podrušku. Po koľkých dňoch by mal test ukázať presný výsledok? Na výšetrenia ku gynekologóvi som objednaná až v 7.5. 🙂

baum
11. máj 2015

dobry vecer,chcela by som sa spytat kvoli mojmu problemu moja menstruacia uz nechodi pobolievaju mna prisa a citim sa zle niekedy sa mi zatoci aj hlava a boli mna podbrusku prosim poradte z coho to je ?

baum
11. máj 2015

prosim vas piste mi to do mojej prvatnej spravy 🙂 a aj do email:karinkagaborova@zoznam.sk diky

sibalka21
12. máj 2015

@baum sprav si test

curlynka
12. máj 2015

@ivka1204 Mne ukazal test az ked mi to 2 dni meškalo, takže tak 🙂 2 dni pred očakávanou ms bol moj test negativny. tak kludne pockaj 🙂

mahulenka87
12. máj 2015

mne vyšli // 2 či 3 dni pred MS

baum
12. máj 2015

Dobrý večer trosku som potom krvácala ale velmi máličko mala som bolesti pod bruchom a teraz mi to skoro ustalilo

curlynka
13. máj 2015

@baum bez vyšetrenia u Dr. sa to nedozvieš asi...

mahulenka87
18. máj 2015

tak o 10 dní

muskamala
4. jún 2015

dievčatá, tie ktorým vám test ukázal // skôr, napr.8,9,10dpo, koľko dňové mávate cykly?

mahulenka87
4. jún 2015

@muskamala ja cca 30 dní

muskamala
4. jún 2015

@mahulenka87 ja mám tak 25-28dňové. Chcem testovať na 9dpo, dúfam že niečo uvidím. Mala si vtedy už aj nejaké príznaky, alebo tie prišli až neskôr?

mahulenka87
4. jún 2015

@muskamala no ja som nemala príznaky žiadne 🙂 celé tehotenstvo 😉

mahulenka87
4. jún 2015

@muskamala skús otestovať na 9 a potom aj na 11 deň... každý test je iný, k ovulke aj oplodneniu mohlo prísť +-2-4 dni...

muskamala
4. jún 2015

@mahulenka87 jasné, ak by to nevyšlo na 9dpo, skúsim aj neskôr. Teraz som 7dpo, tak už len vydržať 🙂

kokotyzmus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elli237
3. okt 2015

Ahojte mám otázku.. Mala som s priatelom styk samozrelme chránený ale mohlo sa stať že minimum jeho spermii sa dostalo aj na kondóm ..možem byť z toho tehotná.. Bojim sa toho lebo chodím ešte do školy.. ☹ poradte mi prosím...ďakujem

angela5
3. okt 2015

@elli237 ak mas ovulaciu tak ano, mohlo sa stat..ale pravdepodobnost je velmi mala....

elli237
3. okt 2015

@angela5 ono to bolo vlastne tak že mal ešte predtym mokre trenky a potom ako si dal kondom tak sme ho radšej poutierali pre istotu a asi v polke sme sa zastavili lebo sme sa zlakli ja viem je to divné ..ako neni mi zle iba ma bolí brucho trochu ale može to byt z toho že som včera toho vela zjedla a aj zo stresu ..mala by som navštíviť doktora?

angela5
3. okt 2015

@elli237 ja si myslim,ze to bude v pohode, pokial sa vam kondom nepretrhol, nemas sa coho bat.. Naozaj by to bola velka nahoda keby si po tomto zostala tehotna. K doktorovi nemusis ist, aj tak by ti takto skoro nic nezistil... pockaj par dni, ked budes mat dostat menstruaciu a nepride sprav si teh.test ale podla mna sa nemas coho obavat..

elli237
3. okt 2015

@angela5 nie nepretrhol msly sme ultra safe ..ešte sme aj kontrolovali či sa nepretrhol ..no ja mam s menštruaciu trocha problémy ona soli robí čo che už som bola aj u doktora dávnejšie a dostala som injekciu a tabletky na chvilku zabralo ale už asi mediac mi meškaju ale to tehotna niesom lebo prvy styk som mala až včera bojim sa toho ..a chcem navštívit doktora z toho dôvodu aby mi zas dal doporiadku menštruaciu...

margotka999
16. dec 2015

baby prosím kedy môžem zopakovať t tehotensky test ?je mozne ze som tehotna ale test som robila skoro ? kedy ho mozem zopakovat ? poradte prosim

lenka5497
21. dec 2015

Ahojte 🙂 S priateľom sa nám omylom roztrhol prezervatív minulú stredu v noci...včera som mala dostať menštruáciu a nič a pritom mi chodí presne na deň...kedy je správny čas spraviť si test?

lusynka4444
30. dec 2015

Ahojte dievcata...ja som dostala ms o tyzden skor a trvala len 3 dni...ziadne bolesti prs ani bruska som nemala....co sa mi este nestalo...nemate s tym skusenost co to moze byt? Mam to brat ako ms?

lusynka4444
30. dec 2015

Ziadna mi neviete poradit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre