Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

lauritka
29. jan 2009

vel cez den to nema absolutne ziadnu vypovednu hodnotu. musis merat rano hned po prebudeni, a ked nemerias pravidelne, tak je tazko posudit, ktora teplota u teba moze znamenat pripadne tehu.

vavenka
29. jan 2009

vel a kde si si merala? Pod pazuchou alebo dole?

lul
29. jan 2009

moj test vysiel iba s / ☹

lauritka
29. jan 2009

lul mozno je este skoro. kym tu nie je mrcha je stale nadej 😉

shaarka
29. jan 2009

vel treba pripomenut, ze BAZALNA teplota je ine, ako teplota. bazalna = zakladna, vychodzia. pri teplote po spanku, za rovnakych podmienok, nalacno, bez vonkajsich vplyvov...
nema to nic spolocne s teplotou, ktoru si namerias kedykolvek cez den.

lul
29. jan 2009

lauritka - tiez v to dufam ...

bleelka
29. jan 2009

ahojte babulky, vcera som mala dostat mrchu a nic, ani dnes... tak som rano testla, bola jedna ciarka, tak som to po 6 minutach zbalila, no po dalsich asi troch minutach kukla znova a uz boli dve, ta druha slabsia... myslite, ze by som mohla byt tehu, ale neukazalo hned lebo je este nizka hladina HCG? Ake mate skusenosti? vdaka

mirip
29. jan 2009

no teda bllelka? 😨 a nič si nepovedala..............no môže to byť aj tehotenstvo aj nemusí, mne napr. ukázali // 27DC a to nie z ranného a mávala som 30dnový cyklus takže ovela skôr a v den ked mal prísť menzes už boli takmer rovnaké........skús o dva dni, HCG raste obdeň, t.j. každý druhý

zajacik...
29. jan 2009

Bleelka, tak silno drzkam palceky, jasne ze mozes byt tehulka 🙂
Mirip ja som to nakoniec nepochopila, ked sa ti ukazali // , ci si nakoniec bola alebo nebola tehulka??

mirip
29. jan 2009

bola...................to bolo 1.augusta už 5dní pred termínom boli //ale potom som v septembri potratila

zajacik...
29. jan 2009

Mirip 😔

bleelka
29. jan 2009

mirip, zajacik dakujem moc, no nechcem tomu verit, zda sa mi to ako sen a aj manzel mi povedal, ze to je nic ked ukazalo neskor, on mi zakazal testovat skor ako ked tyzden meska, no potrebovala som dnes vediet kvoli jednej veci a v sobotu testnem znova ak nepride mrcha, lebo mame ist na squash aby som to pripadne zrusila kedze namaha by nebola moc ok... dam vam vediet co a ako, ale vobec ziadne priznaky nemam, absolutne nic, ani len prsia, tak sa mi to vobec nezda...tak drzte palce 😵

fida
30. jan 2009

Ahojte baby, chcem sa opytat. Uz 3 dni mi meska MS, na druhy den som si robila prvy test //, na dalsi den rano druhy test //, po obede este jeden a tiez //. Na dalsi den som zasla za doktorom, zobral mi krv, pri vysetreni ultrazvukom nebolo vidno nic, len potvrdil ze maternica je pripravena a mozno je to este malinke aby bolo vyditelne na UTZ. Dnes som volala ako dopadol krvny test = negativny.
Je mozne ze sa krvny dest spravil zle? Alebo sa mylil? Prsniky ma bolia, v podbrusku pobolieva uz 5 dni, hladna som v kuse. Prosiiiiim poradte

bleelka
31. jan 2009

ahojte babulky, tak ja som dnes rano znova testla, iny druh testu - Mamatest a boli // ale jedna slabunka, dokonca slabsia ako na tom druhom teste pred 2 dnami - RapiClear... je to druhom testu, alebo to slabne, znamena, ze nie som tehu? Podbrusko ma pobolieva a hlienik ma mierne svetlohnede sfarbenie... tak teraz neviem co... k lekarovi este nema vyznam ist, nic neuvidi a ani z krvi podla mna este neukaze... MS mi meska 4 dni... vdaka za radu
fida, myslim, ze si sla este moc skoro k dokimu, z krvi to este asi nie je zistitelne...najlepsie je ist 2 tyzdne po meskani najskor podla mna... vraj 6-7 tyzden.

pink_lady
31. jan 2009

bleelka vidis aj ty si sa dockala, gratulujem k // 😵 ta sila ciarky je aj druhom aj citlivostou testu 😉 hlavne teraz klud a o tyzden sup k dr 😉 ...a a mimochodom, v krvi je skor zistitelny ako z testu, krvne testy su viac citlivejsie...

fida...vydrz cca 2 tt ...a potom opat na uzv... 😉 ..ako povedal moj doki...to by bola velka nahoda aby sa 3 testy pomylili 😅

pink_lady
31. jan 2009

fida..krvne testy robia ludia aludia sa tiez mozu pomylit, mozu sa vymenit vzorky, pokazeny pristroj atd..aj ked je to malo pravdepodobne ale nie nerealne...a hlavne, ked testy si mala pozitivne dokonca 3 🙂

pink_lady
31. jan 2009

..a este nieco ..ja ked som vydrzala 2 tt /mala som co robit/ 😀 tak potom uz mi ani krvne testy netrebalo robit 😉

bleelka
31. jan 2009

pinky dakujem mooooc 😵 ja sa este bojim tesit, lebo po tom vsetkom mi to pripada ako zazrak... a kedy mam ist k dokimu? uz o tyzden? nie je to skoro?

pink_lady
31. jan 2009

nooo idealne by bolo keby vydrzis tak 2 tt, to uz by malo byt na 100% vidiet ...ale neviem ci vydrzis - z vlastnej skusenosti - zrali ma mrle 😀 😀 ...a a a ja som tomu este neverila ani ked som to videla na obrazovke 😀

bleelka
31. jan 2009

pinky, ja by som aj vydrzala, ale dnes som zacala spinit, takze asi babo odchadza :(

bleelka
1. feb 2009

no takze dnes dorazila mrcha...takze babo odislo... 😢 😢 😢

lauritka
1. feb 2009

bleelka radsej takto hned na zaciatku..vela oplodnenych vajicok takto konci, kym sa vytvori to spravne. mozno nastala nejaka chyba v deleni buniek a teplo to radsej hned vypudi. nabuduce to uz vyjde 😉

bleelka
1. feb 2009

lauri dakujem za povzbudenie... tiez si tak hovorim, ze radsej teraz ako neskor, aspon nemusim do nemocnice na kyret... utesujem sa, ze aspon vieme otehotniet...

lauritka
1. feb 2009

tak tak, vo vsetkom negativnom musime stale najst aj nieco pozitivne. 😀

jordana
7. mar 2009

Ahojte ja som tu dnes 1-krát a mám otázočku po 10 rokoch sme sa už konečne začali snažíť,spravila som si test po 7 dňoch a nič ,ale mám pocit,že som tehotná. O koľko dní mám spraviť ďalší? Dik

stanusa
7. mar 2009

myslíš dni po oplodnení alebo meškania ms?

jordana
7. mar 2009

Po 7 dňoch od možno oplodnenia.

flyangel
7. mar 2009

jordana,urobila si si test 7dni po ovulke alebo meskania ms?

stanusa
7. mar 2009

to je ešte skoro, lebo oplodnené vajíčko sa len uhniezďuje, najistejšie je počkať až keď ti bude meškať

jordana
7. mar 2009

Asi 3 dni po ovulke ešte v živote som nerobila test až teraz som mala na to dôvod keď už chceme maličké tak sa v tejto sfére testov nevyznám aj ke už mám svoj vek

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre