Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

milagrosss20
9. aug 2012

@frejka a kedy mas mat mmaku??? no mi uz 3 treti mesiac co ocakavame ci sa podarilo ale ja mam nieco s hormonamy tak neviem teda...beriem aj lieky na to aby sa nam podarilo......no mna vzdy povolievat cca tyzden pred mmskou takze si s toho nic nerobim vobec.....a ty sa snazis o prve?

frejka
9. aug 2012

@milagrosss20 ano o prve sa snazim, ja by som do pondelka mala dostat, tak uvidim...

frejka
9. aug 2012

@milagrosss20 my sa snazime uz 8.mesiac

milagrosss20
10. aug 2012

@frejka fuuuu 8 mesiacou to je dost ja som si robila test teraz rano a nic takze zasa opat sa nam to nepodarilo.. ☹ uz som s toho na nervy fakt.... ☹ a nebola nikde na vysetreni?

frejka
10. aug 2012

@milagrosss20 nebola, lekarka mi povedala ze az ak sa rok nebude darit, tak po roku zacne robit vysetrenia...a to ze vysiel negativny? ...to nic neznamena stale... 🙂 nemusel ti vyjst dobre, nevesaj hlavu

frejka
11. aug 2012

@minutka
@adka12
@milagrosss20
tak baby, dostala som kramy :(((( uz som si aj poplakala... :// ze zas nic

minutka
11. aug 2012

@frejka juuuuuuuuj,to mi je luto 😢 niektore zeny maju ms aj pocas prvych mesiacov tehotenstva.teda nechcem davat zbytocne nadeje,ale co potom tie blbe priznaky do frasa ?! ☹ tie nase telá nam ale davaju zabrat

frejka
11. aug 2012

@minutka hej, ved tym sa utesujem....aj ked nemyslim no co uz...a co tie priznaky? boze no dufam ze nic zle...uvidim o tyzden, ak neprejdu asi budem musiet skocit na gyndu..teplotu mam stale a bolesti tiez :(

minutka
11. aug 2012

@frejka budem ti drzat palce,aby vsetko dobre dopadlo

frejka
11. aug 2012

@minutka diky 🙂 a ty ako si na tom , uz si sa testovala? ci ?

minutka
11. aug 2012

@frejka este nie,pockam asi na ms 🙂

milagrosss20
11. aug 2012

jooooj do frasa frejka ☹ ja tiez cakam zajtra takze budeme uz dve co budeme mat mmsku...a tak ma strasne bolia krize a brucho ma tiez boli ale tak po bokoch akokeby to bolo nie dole ako to byva ked mam mat mmsku....a minutka ty kedy mas mat?

sandrikacsg
11. aug 2012

zienky ked vas tu tak citam, niekto sa snazi otehotniet a nic a ja sa zrejme ani snazit nemusim a myslim, ze budem tehotna 😕 😔

milagrosss20
11. aug 2012

@sandrikacsg nooo vidis ako to je??zakon schvalnosti....mi ceme a nemame a tie co necu tak maju ☹ ale to nic a preco si to myslis ze budes tehu?

minutka
12. aug 2012

@frejka tak som nevydrzala s testom a vyslo mi ze NIC 😠

sandrikacsg
12. aug 2012

@milagrosss20 uz vyse tyzdne mi je blbo, podivna zhoda okolnosti by to bola, keby som ml vsetky tie priznaky nahodou naraz a nebola tehu..pali ma zaha, bolia ma krize, bolia ma prsia, a je mi naprd 😕

frejka
12. aug 2012

@milagrosss20
@minutka
tak co uz baby, nabuce sa nam podari 🙂

dupinka
12. aug 2012

baby, ked vas tu tak citam, neda mi nekomentovat: mne 2 dni pred MS a aj v den, ked som mala dostat MS vysli negativne testy. No a 2 dni po termine som mala nesmelu ciarku na teste.
takze niekedy testovat dopredu (aj ked testy uvadzaju spolahlivy vysledok uz niekolko dni po oplodneni) je zbytocne stresujuce, lebo vajicko sa iba zahniezduje, a hladina HCG nemusi byt taka vysoka, ze to ani citlivy test nemusi ukazat.
Nesludujte sa, nestresujte sa, proste si uzivajte, ze mozete snazilkovat a nemusite davat bacha. A ked nepride MS, potom rieste 😉

DRZIM PALCE!!

minikk
12. aug 2012

ahojte ja mám dostat mrchu 17-teho dnes som si robila test s 10hcg najcitlivejsi a nic :(( este pockam .

minikk
12. aug 2012

a priznaky no cojaviem pobolieva ma podbrusko a som nafucana mám take velke brucho a cudnu chut- suchost v ustach ale inak nic

jeackynka
13. aug 2012

@minikk ahoj tak presne aj mne tak je,sucho mam v ustach a brucho akesi zdute,hlava sa mi toci,aj od zaludka mi je zle,ms mam dostat v stredu,ale bojim sa este robit test,zajtra rano skusim,budem zvedava aj na teba 😉

milagrosss20
13. aug 2012

baby mne 2hy den meska,a vobec ma neboli brucho na to aby som mala dostat mmsku,len ma strasne bolia krize a chrbat...tak som zvedava ze co ci sa podarilo alebo nie.......

milagrosss20
13. aug 2012

@dupinka takze ty si robila 2 dni po vynechanej mmske?tak to by som ja mohla urobit zajtra nie?

dupinka
13. aug 2012
milagrosss20
13. aug 2012

@dupinka asi aj skusim len pochybujem lebo sa mi robia vyrazky ako ked mam mat mmsku...tak neviem ,,,a to v akom si bola tyzdni?

minikk
13. aug 2012

@jeackynka ahoj tak to som zvedava na zajtra ráno si spravím aj ja aj keď ja mám dostať až v piatok ale som zvedava 🙂 pisala som na gyndu. sk tam je online gynekolog tak som sa spytala na test 10 hcg tak že si už môžem spraviť tak zajtra, ale dnes mi uz nič nieje som v pohode. No ktovie....🙂 ale by som si to prišla.

minikk
13. aug 2012

Preklep priala

dupinka
13. aug 2012

@milagrosss20 no v podstate v 5tt, resp. 4tt + 3 som potom isla k gynekologovi, nasiel gestacny vak, ale srdiecko tam este nebolo. No a dalsie rano mi robil odber krvi a HCG v norme 😉

lujzzicka
13. aug 2012

Babule nezúfajte všetko je to o psychike,my sme sa pokúšali rok aj pol a ked som si už povedala že to kašlem tak bum za sedem týždnov mám termín a čakáme chlapčeka.Dovtedy som bola každý mesiac tehotná a nahovárala si všetky príznaky,ale ked to príde to budete vedieť aj bez testu.Zrazu to proste cítiťe,je to zvláštne ako to tá príroda vie zariadiť 🙂 Netreba sa na to sústrediť aj ked sama viem že to nie je lahké ale určite sa Vám to podarí.držkám vám všetkým palce,lebo byť tehotná je neopísatelne krásny pocit.Držte sa 😉

minikk
13. aug 2012

@lujzzicka jej krásne napísané ja vie že všetko je to o psychike aj mi sme sa pokúšali rok a nic a potom že kaslem na to a bac mám uz 7 ročného chalana ale od septembra sa pokusame a v máji som potratila tak uz by som tak chcelaaaa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre