Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

yossariana
11. apr 2012

@milagrosss20 Ahoj,no ako som už spomínala,dostala som v nedelu,je normalna ako inokedy,robila som si aj potom test,kedže pred ms som mala slabú čiarku a nič,ale prsia ma neprestali bolieť,hlavne bradavky,čo je u mna nezvyčajné,pred ms ma bolievajú...ale už kašlem na to,zrejme to bude nejaká hormonálna nerovnováha,inak si to neviem vysvetliť 😒

milagrosss20
12. apr 2012

@yossariana to mi je luto 😢 ja tiez nie som tehu robila som si test a negativny...no len cakam kedy mi pride mska 😢

yossariana
13. apr 2012

@milagrosss20 hmm,čo sa dá robiť ☹ ...ale,ty máš nepravideľnú ms-ku,takže to tiež nie je stratené..

yossariana
2. máj 2012

Dievčatá,v piatok mám dostať mrchu,robila som si v pondelok test woman secret,mala som tam ducha,ale až po zaschnutí,tak mi to nedalo,dnes som si kúpila pepíno test,taktiež po zaschnutí sa mi objavil akoby duch,tam kde má byť tá druhá čiarka,je ju vidieť akoby zvýraznenú,ale kým bol test mokrý,nebolo nič vidieť,tak nejak tomu neverím...je tu niekto kto to tak mal,že až po zaschnutí bolo vidieť niečo?

provoke
2. máj 2012

@yossariana Ja som tiež mala jemnučkú čiarku na teste až dlhšie po testovaní, ako ty vravíš až po zaschnutí a bola som tehu 🙂

majuska0101
2. máj 2012

Ahojte, baby.. Mohli by ste mi poradiť?? už asi dva týždne mi to meská.. robila som si aj test, ale vyšiel mi negatívny.. Je možné, že som aj napriek tomu tehotná?Po akom čase zistím, že som tehotná???

lea1333
2. máj 2012

@majuska0101 treba ist na krv aj moja kamoska mala negativne testy a isla na krv a bum uz ma decerku 🙂

yossariana
5. máj 2012

Takže včera mrcha dorazila,ešte aj v ten den som si urobila test,zas tam bol duch,už si pripadám ako šibnutá,že možno vidím aj to čo nie je ☹ síce nesilnel ten duch,bol ako na predošlých testoch ☹

denisa87
14. máj 2012

žienky som 14 DPO na ranajsom teste mam "ducha" a na poobednajsom mamateste nic,-este by neukazalo,alebo?

majka355
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
haribo322
4. jún 2012

@majka355 Ja som mala tiež taký test, že 4 dni pred mrchou a ked som si ho urobila bola tam Duch-čiaročka a na druhý deň som dostala mrchu 😠 Teraz čakám čo bude dalej...

anjelicek26
4. jún 2012

@yossariana - biochemicke tehu su 1/3 tehotenstiev... hcg sa zacne tvorit a tehu nepokracuje, odchadza s menstruacie s max. 5 dnovym meskanim... preto treba testovat az ked mrcha fatk meska... clovek sa vyhne sklamaniam... tieto skore aborty su uplne prirodzene, väcsina zien o tom ani nevie.

medovka14
13. jún 2012

Ahojte.. mne mešká 4 dni, pricom sex bol pred 16-timi dnami.. mozem byt tehotná, aj ked som mala negatívny tehu test? Robila som si ho dnes rano...

nika1368
21. júl 2012

Ahojte prosi poradte mi vcera som si robila 2 odlysne testy obe mi vysli tak ze jedna ciarka bola vyrazna a druha bola vyditelna ale slaba, dnes rano som si z prveho mocu tiez spravila znovu testy a jeden je taky isty ako vcera a druhy je negatyvny ,k lekarovy pojdem zbitocne aj tak iba 2 tyzdnove tehotensvo vedia povedat

nika1368
21. júl 2012

@denisa87 ahoj aj ja som amla toto iste ale druhy test som robila rano lebo zevraj vtedy je najlepsi z prveho mocu

nika1368
21. júl 2012

baby poradte mi vcera som si robila 2 rozlisne testy na oboch bola jemna ciarkea ze som tehotna, rano som spravila znova testy a tie boli negativne ,ak by som bola teh, aj tak iba 1-2 tyznova,,,,poradte mi

kubkatka
21. júl 2012

@nika1368 ja som vzdy robila testy az po predpokladanej menzes + 1 tyzden, ale mavala som super pravidleny cyklus. oba testy boli s vyraznymi ciarockami. kludne pockaj do dalsej menzes a nestresuj, ku lekarovi ti staci zajst aj cca 6 tyzdnov od poslednej menzes a samozrejeme az po vyraznych dvoch ciarkach na testiku. takze radim pockat na dalsi menzes, ak pride, a bude sa ti zdat normalny, tehtna asi nebudes, ale ak bude vyrazne slabsi, urob si test na prvy ranajsi moc (prip. ten, ktory odporuca popis v teste) a uvidis. v tom cca 6. tt je ultrazvuku len mala fazulka, ale uz ju potvorku malinku vidno. takze ziadne stresy a vela stastia prajem 🙂

nika1368
21. júl 2012

kubkatka, dakujem my sme sa pokusali uz od 9.7. 10.7 mi mal bojst menzes meskal 5 dni, ale medzi tym sme sli naplno, odmenzesu sme zasa naplno kazdy den aj viac krat ,a moja mama ked bola tehu bola takto isto ako ja

nika1368
22. júl 2012

baby testy su vseliake ale ja mam pocit ze cakam babetko 😅

nika1368
25. júl 2012

no baby uz sa to zacína, vyse tyzden aj pol mam bolesti v podbrusku, prsia mam ako pred mrchou predvcerom v robote som tak velmi citila chlorox fuj, kolegine namna cumeli ze co mi je lebo oni necitili, poobede sme sa rozpravali a kolegine napadlo ze pred tyznom si bielila koseselu s chloroxom 🙂 nikdo to necitil len ja ,vcera ked somm papala spagety co mi nigdy neublizovalo mi bolo zle od korenin, stalo sa to 1. krat .Su to uz prve priznaky.....no a o tom ze mam chute na tresku a na tie slane jojo cukriky,,,,normalne som hotova ked citim ich chut 🙂 😵

kattija
26. júl 2012

@nika1368 a kedy mas dostat? ja som na tom podobne 😀 s vonami aj chutami, len neviem ci si to uz aj nenahovaram :D

willy_wonka
26. júl 2012

Ahojte dievcata🙂
tohto casu som prvosnazilka,cize mam premieru🙂
Neviem ci je naozaj psychika taka potvora a moje telo sa so mnou nepekne hra,ale vyskytol sa u mna taky problem a zaujimalo by ma, ci s tym ma aj niektora z Vas skusenosti.
Ako ste iste pochopili, od tohto mesiaca(jul) sme sa s manzelom zacali snazit o male mimi🙂 doposial som mala pekny 31 dnovy cyklus,na 15den s ovu. Ci od tuzby,ocakavani,radosti,obavy neviem...3.7 som mala mat ovu,ako obvykle, naznak aj bol, tak sme sa zasnazili ale potom sa stopla, viem,ze "finalna" faza nebola, tak si ho hovorim, ok, zrejme, plany poplach,a tento cyklus bude bez ovu(co sa mi doposial nestalo). presiel nejaky cas, s manzelom sme mali pekny vikend...a bum, prisla ovu. To bolo 16.7. 22.7 som povodne mala dostat mrchu,nechodi....kedy ju mam ocakavat, alebo robit test:P mam pockat tych 16 dni ako to zvyknem mat pri normalnom cykle?

nika1368
26. júl 2012

@kattija no moja ja mam dostat az 10 augusta ,ale tak uz pred poslednou mrchou sme boli spolu no tak neviem

kattija
26. júl 2012

@nika1368 ja mam dostat 6teho 🙂

nika1368
26. júl 2012

@kattija no to sme skoro rovnako ale dnes som si robila testclear blue a nie som tehu... 😢

kattija
27. júl 2012

@nika1368 to si si robila asi este skoro 😉 skus o tyzden, ja som si povedala ze skusim v stredu prveho 🙂

nika1368
27. júl 2012

ja uz nerobim testy mam ich plne zubi kazdy test ukazuje ine v pondelok idem k lekarke ona aj z maternice vie povedat ze co je 😒 a potom sa uvidi teraz mam plodne dni tak sa pokusame dalej .....

nika1368
27. júl 2012

@kattija ja uz nerobim testy mam ich plne zubi kazdy test ukazuje ine v pondelok idem k lekarke ona aj z maternice vie povedat ze co je emoticon a potom sa uvidi teraz mam plodne dni tak sa pokusame dalej .....

kattija
27. júl 2012

@nika1368 my sme sa zase vcera tulili tak hadam sa chytilo ak sa dovtedy nie 🙂 a pribezne budeme este polievat 😎

nika1368
28. júl 2012

@kattija tak ti drzim palce aby to vyslo potom sa ozvi ze co je ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre