Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

kattija
29. júl 2012

@nika1368 no co ty? nepodlahla si a nespravila si si testik? 😎

nika1368
29. júl 2012

@kattija nie zajtra idem k lekarovi a tam uvidime co povie jaj drzde mi palce !!!!

kattija
29. júl 2012

@nika1368 drzim drzim tuho a budem cakat na infosky od teba!

lucia2505
29. júl 2012

@willy_wonka Ahoj, keď sa ti posunula ovulácia, tak aj tá druhá fáza cyklu sa posúva, čiže menzes by si mala dostať nejakých 14-16 dní po ovulke, takže v tvojom prípade, keďže ovulácia bola 16.7. , ak teda naozaj bola vtedy, tak menzes by mal prísť okolo 30-31.7, zhruba.

nika1368
30. júl 2012

@kattija no predstav si ze lakar je na dovolenke, cely tyzden, buduci tyzden zasa pracujem a potom aj tak ma prist ta mrcha 😠

kattija
31. júl 2012

@nika1368 😢 to mi je luto

nika1368
31. júl 2012

@kattija predstav si dnes som podlahla spravila som si test a teraz je negativny ja uz mam take nervi a uz to nevidrznim ☹

kattija
31. júl 2012

@nika1368 nestresuj aj ja som si dnes robila a nic ☹

frejka
31. júl 2012

ahojte baby, s priatelom sa snazime o babo...milovali sme sa den pred, pocas, aj den po ovulacii...ovulaciu som mala v stredu...a v piatok som citila strasne prudku bolest na lavej strane v podbrusku...trochu ma bolia krize, a od vcera ma obcas pobolieva v podbrusku ako pred MS... brucho nafuknute... strasne si zelam, aby sa nam to konecne podarilo, a neviem ci si uz nenahovaram niektore "priznaky" 🙂) na tehot.test je este skoro...ale co myslite? mohlo sa to podarit? nevydrzim to cakanie na MS... ide ma porazit uz 🙂))

katren
31. júl 2012

@frejka sleduj teplotu a ta ti ukaze 😉

frejka
31. júl 2012

@katren teplotu som si doteraz nikdy nesledovala...ale skusim

katren
31. júl 2012

@frejka ani ja, ale kocky z diskusie "grafy BT" ano a ked budes nieco potrebovat, poradia.....ja sa na to chystam po porode 😉

janie80
31. júl 2012

@frejka ahoj... Ako vies, ze ovu bola v stredu? Nemohla byt v ten piatok, co si mala take bolesti? 😕

frejka
31. júl 2012

@janie80 mala som vtedy vytok, ktory byva pri ovulacii a potom uz nie

janie80
31. júl 2012

@frejka od toho soplaveho priesvitneho hlienu je ovulka do 1-2 dni... Co by sedelo s tou bolestou...

frejka
31. júl 2012

bolest som mala aj v stredu....

janie80
31. júl 2012

@frejka na test je aj tak este skoro... Testy ukazu najskor 9 dni po ovu... A niekomu dokonca az 15... Ja som cakala 14 dni a az potom som testla...

frejka
31. júl 2012

@janie80 ved prave, ze je skoro....a som na nervy z toho cakania uz...8 mesiacov sa nam nedari :(

katren
31. júl 2012

@frejka 😅 ze 8 mesiacov....my sme sa snazili 3 roky a potom hotovo.....do treoch rokov dcerky stihame tretie dietatko 😀 😀 😀 😀

janie80
31. júl 2012

@frejka presne viem, ako sa citis... Ale neostava nic ine len cakat... 😔

frejka
31. júl 2012

@katren sikovni ste 🙂)

janie80
31. júl 2012

@katren dufam, ze aj ja budem taka plodna, ked uz sme sa konecne rozbehli... 😀

frejka
31. júl 2012

@janie80 ved toto :(/

katren
31. júl 2012

@janie80
@frejka drzim vam palce 😉
medzi Dominikou a Miskom je 18mes. a teraz bude rozdiel 15mes. 😅 😀

janie80
31. júl 2012

@katren
@frejka my sme prvy krat potratili a teraz sa podarilo po 18 mesiacoch... Tiez to bolo nekonecne cakanie a nekonecne behanie po doktoroch... Kazda sa dockame...

katren
31. júl 2012

@janie80 nam sa podarila Dominicka rok po potrate.....

janie80
31. júl 2012

@katren ale potom si sa rozbehla a rodis kazdy rok ako jablonka... 😀 ale nie... Kazdej zienke, ktora chce deticky ich velmi prajem...

frejka
31. júl 2012

@katren dakujeme 🙂

viktorka555
31. júl 2012

ja mám takú skúsenosť, že 4 dni po oplodnení krv ukázala negatívne hcg, (taká som bola nedočkavá), a o dva dni nato
som už mala slabý tieň na tehu teste, takže po 6 dňoch od oplodnenia, sama som tomu neverila...o 5 týždňov rodím

nika1368
1. aug 2012

@kattija nestresujem len to je uz take na nervy a s hocikym sa rozpravam kazdy vravy ze urcite som tehu....a ked sa spitaju na chute a ja poviem ze kysle cukriky a treska tak kazdyze to bude chlapec a najlepsie v celom ze kamoska mi pred mesiacom povedala ze moje 1 dieta bude chlapec ( ona vie vestit)
😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre