Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

vika34
1. máj 2008

ahojte,pridám svoju skúsenosť.tehot.test mi vždy ukazal až na 35-37 deň od posl.menš.,nikdy skôr,vždy bol druhý pruh nejasný,to je spôsobené asi tým,že chodím veľmi často na WC a koncentrácia HCG nie je asi velmi velká.test som mala pozitívny aj keď som mala mimomater.teh.,a pri každom tehotenstve som si robila vždy aspoň 3 testy/pre istotu/

jerryjanka
1. máj 2008

perla mne sa stalo to iste čo tebe najskôr // a potom už len /
a už mam menzes

kukucka26
2. máj 2008

ako to e mozne aj ja som vcera testovala a mala som tam // a dnes uz vobe c nic ako to je som vlastne tehulka ci nie?

lauritka
3. máj 2008

babulky mohlo zacat tehotenstvo..ale zaniklo hned na zaciatku..to sa stava... a preto najprv pozitivne ciarky a potom negativne.. keby ste netestovali skor, ani o tom neviete.. vela oplodnenych vajicok takto konci... 😔

citujem:
Závisí ještě na tolika dalších faktorech, které nijak neovlivníme, vajíčko se musí už od začátku správně dělit a vyvíjet, uhnízdit se v připravené děložní sliznici a přečkat mnoho kritických dní i týdnů. Mnoho žen ani neví o tom, že přestože opravdu došlo ke zdárnému oplodnění, vajíčko ty první dny nezvládlo a v poklidu odejde s menstruací. Takto bohužel končí velké procento oplodněných vajíček, i velká část těch opožděných menstruací může ve skutečnosti být těhotenstvím, které zaniklo ještě v naprostém počátku

kikasa
4. máj 2008

Ahojte všetky 🙂 Chcela by som sa Vás opýtať, aký máte názor na testy, ktoré sa dajú urobiť ešte pred začiatkom MS. Máte s takými testami nejaké skúsenosti. (napr. test rapid clear) 🙂

lauritka
4. máj 2008

kikasa ano mame 🙂 mne ukazalo na 11 dpo..ale nie rapiclear..ja verim mamatestom 😝

penelope10
4. máj 2008

ja by som im moc neverila... 🙄

lauritka
4. máj 2008

no mne tehu neukazuju ked niesom..su uplne cisto biele..ale ak vyjde tienik- je to tam..uz druhykrat som sa o tom presvedcila 😉

vivien22
4. máj 2008

ahojte babenky, neviete mi náhodou poradiť. Už 11 dní mi mešká mrcha a test bol včera na 10.deň negatívny. nemáte niektorá skúsenosť, či to môže aj tak byť tehu????? test som robila rapidclear ten červený. som z toho úplne na nervy.

lauritka
4. máj 2008

vivine treba skocit na krv..ale rapiclear je najcitlivejsi test na trhu..ten uz by ti ukazat mal. 😔

vivien22
4. máj 2008

ja tomu fakt nerozumiem. príznaky mám skoro všetky a mrcha stále nikde a testy stále negat. o týždeň skočím ku Dr. čo sa deje.

lauritka
4. máj 2008

no vela priznakov sa da bohuzial aj vsugerovat 😔 este je mozne, ze sa ti posunula ovulacia a mrcha ti v podstate nemeska.. ale pokial si nemerias BT, tak to nezistis.

vejinka
4. máj 2008

vivien..este by som to nevzdavala..aj ked mne meskala uz aj 20 dni a nebola som tehu...a dokonca aj vela priznakov som mala. ale ked som uz bola..tak mi tiez vysiel negat..az po dvoch tyzdnoch mi vysiel pozit..a robila som si rapid takze nebude az taky dobry ako ho vsetci chvalia..pockaj tak do stredy a urob dalsi...drzim palce 😉

certi7
30. jún 2008

baby ked mam ms a myslím si, že som v tom.. možem si aj teraz spravit tehu test ukáže mi to či až po ms? ktorá mi zachvilu ako vidim skoncí?

katy2
30. jún 2008

skus a uvidis... mal by byt pozitivny ak si tehu.....

sandrika
30. jún 2008

skus 🙂

certi7
30. jún 2008

ja neviem toto je strasne divna ms.. už druhý den je taka, že chvilu je potom nie je.. a tak sa mi to strieda.. 🙄 🙄 neviem čo si mam o tom mysliet 😠 😠 😠

katy2
30. jún 2008

certi, testni a uvidis... inak ti nikto odpoved neda......

yvett78
24. júl 2008

ahojte baby, tak aj mne meskala M 7 dni, tak som si spravila test, teda dva a hned po vlozeni do mocu sa ukazala druha ciarka, ale nebola taka vyrazna ako ta prva.
No a na druhy den som dostala M, tak si myslim, ze to asi odislo s M.Skoda ☹

misha666
24. júl 2008

ahoj baby...ja mam testy v albume...mam druhu ciarku slabu ale ja som dnes este len 14DPO,,,mrchu som (ne)mala dostat vcera...ani dnes nperisla dufam ze ani nepride

yvet,,,mozes byt tehu aj ked mas mrchu...nemuselo ti to odist 😉

yvett78
24. júl 2008

misha666, ahoj tak ja som mala tie ciarky o dost vyraznejsie ako ty, ale M som mala uplne normalnu, so vsetkym co k tomu patri.
Joj, vies ako som sa tesila, ze som tehu, ale myslim si, ze nie som, ale neda mi to, tak asi skocim po robote do lekarne a kupim test, nech som si teda 100% ista.

makda
29. júl 2008

ahojte. viete mi niektorá poradiť, moze sa tehotensky test robit aj cez menzes??? zda sa mi, ze som v tom, ale dnes dom ich dostala, tak vaham. chcela by som to vediet co najrychlejsie

barbora321
14. sep 2008

ahoj baby,ja mam tiez taky maly problemik,poslednu ms som mala na zaciatku augusta,a teraz mi meska 14 dni,a dnes rano som si robila tiez testik,ktory mi ukazal len jednu ciarku,takze to nevyslo,bolo to negativne,myslite,ze je to fakt spolahlive,pretoze by sme velmi radi chceli baby,dakujem

barbora321
14. sep 2008

ahojte baby,mne tiez meska menstruacia uz 14 den,rano som si robila test,ale bol negativny,takze teraz neviem na com som,ale strasne by sme chceli babo,co mam robit?dakujem

barbora321
14. sep 2008

Zan,aj ja som v zahranici,a uz dvakrat som bola u lekara,nic som tam neplatila,dokonca aj lieky som dostala zadarmo,takze si myslim,ze je to tu ovela lepsie v tomto,a kde konkretne si?

llolla
16. sep 2008

ahojte🙂 ja som si test spravila dnes, len tak zo zvlaštneho pocitu a mam tam dve čiarky aj ked ta druha je taka slabšia no neviem... 🙂

llolla
16. sep 2008

a inak mama zajtra dostat a boli ma aj brutus brucho,.. tak neviem možno nie som teho ☹

zeleny_cajik
27. sep 2008

Ahojte vsetky, pridam moju skusenost s testami.

Kedze som sa vcera citila velmi divne, boleli ma prsia, brucho, no vsetko, menzes cakam az za tyzden, urobila som si viac menej "zo srandy" test, kedze ich mam doma v zasobe. 😀 Vybrala som prvy, co bol po ruke, vola sa tusim 7 days, ruzova krabicka. Skoro mi oci vypadli, ked tam nabehli // !!! Ciarka bola sice slaba, ale som s ista, ze tam bola, ak ked manzel ma zrusil, ze si vymyslam. Pravdepodobnost, ze som tehotna, je totiz takmer ziadna, resp. ak som, test by to este nemohol ukazat. Urobila som si preto hned este jeden (Rapiclear) a ten bol jasne /. 😒

Podotykam, ze neberiem ziadne lieky, pred 3 tyzdnami som bola na komplexnej gyn. prehliadke, teda som si celkom ista, ze nemam cysty, skratka nie som si vedoma nicoho, co by mohlo skreslit vysledok.

marcy28
28. sep 2008

ahojte. je tu niekto, komu aj na 32 DC vysiel negativny test a aj napriek tomu ste boli tehu???

lenusska
29. sep 2008

Ahojte
Marcy28 - Ja nemam osobnu skusenost s týmto-skoda ☹ ....ale bola dnes kamoska a ta mi vravela ze si robila test a nic a potom bola u lekarky a bola na konci 4 týzdna. 🙂
Ty uz mas potvrdene tehu???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre