Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

katy2
28. jan 2007

Ahojte!
LOSS? GRATULUJEM!!!!
Ako mi to mohlo ujst.... Strasne sa tesim s tebou a strasne ti drzim palce, aby to bolo tentokrat uz bez problemov, aby si si vychutnala tehu a to cakanie na babatko. Mam nesmiernu radost!!!! 🙂

govinda
28. jan 2007

haninkal, DC je deň cyklu 🙂
Ahoj katy 🙂

haninkal
28. jan 2007

Govinda,
děkuji 😀

govinda
28. jan 2007

haninkal, nie je zač 🙂

katy2
28. jan 2007

Ahoj, govi, zasa si v praci? 😒

govinda
28. jan 2007

katy, áno, zas, už druhý víkend a ešte ma čaká celý pracovný týždeň a potom konečne voľný víkend 😵

juliam
28. jan 2007

No baby, dnes nastal asi ten deň, že si idem urobiť test. Mám ho kúpený už od 17.1., čakala som asi týždeň na menzes a nič... Mám zmiešané pocity, lebo my sme bábo ani nejak neplánovali. Keď príde, bude tu... Tak asi idem na to...
Dám vám vedieť.

govinda
28. jan 2007

juliam, držím palčeky a rýchlo sem napíš výsledok, lebo som netrpezlivá 😀

katy2
28. jan 2007

Ja mam 7 den od ovu a uz som netrpezliva. Najhorsie je to cakanie, ci to vyslo alebo nie. Testovat budem o tyzden v nedelu, ale aj to bude asi skoro. Tak strasne si prajem, aby to vyslo.

juliam
28. jan 2007

Tak, a som tu. A výsledok je ......................... jedna čiarka. Možno aj výdych, možno aj sklamanie. Neviem. Asi to tak má byť. Ale musím povedať, že sa mi normálne pri tom rozbúchalo srdce a triasli sa mi ruky - zvláštny pocit.

govinda
28. jan 2007

katy, o čakaní mi ani nehovor. Ja som dnes 34 dc a stále čakám. MInulý mesiac mrcha dorazila až 42 dc, tak to an testovať nechcem skôr. Nanajvýš, pri mojich hormonálnych problémoch spred roka je možné, že ani ovu nepriebieha, takže je možné, že čakám stále zhruba 42 dní zbytočne ☹ .
Teraz, keď dorazí mrcha idem na hormonálny profila a na ultrazuvky, teakže ma poriadne odsledujú, aspoň budem vedieť či ovu mám a tak a ak je nejaký problém, aspoň sa to začne riešiť.
Ale z toho čakania ma už chytajú riadne depky ☹

govinda
28. jan 2007

juliam, takže si nejaký 35 dc?

katy2
28. jan 2007

Govi, to cakanie je z celeho mesiaca najhorsie. Ty mas aspon nadej, ze teraz, ked ti doki urobi ten hormonalny profil, budes vediet na com si a nieco sa pohne. A mozno to vyslo uz teraz. V kazdom pripade si na dobrej ceste. A tie depky mas mozno aj kvoli tomu, ze nemas ziadne volno. To tiez strasne vplyva na cloveka. Unava je velmi zla.
Drzim ti palce.... A mimochodom, ty si nemerias BT? Mozno ta by ti ukazala, ako je to u teba s ovu. V kazdom pripade nestresuj. Urcite si raz babo najde cestu do tvojho bruska... Len vydrz! 😉

govinda
28. jan 2007

katy, zatiaľ som si BT nemerala, ale teraz, keď pôjdem na hormonálny profil a budú mi robiť ultrazvuky, aby mi odsledovali cyklus, tak si asi začnem meirať, aby som si to vedela porovnať s tým, čo povie lekár a uvidím.
Dnes som si BT odmerala, mala som 37,1, ale absolútne nič z toho nemám, keďže som doteraz nemerala 😀

martinka211
28. jan 2007

Ahojte snazilky 🙂 tak uz mi to meska 5-ty den a tak som si dnes urobila testik a bola tam len jedna palicka tak som z toho smutnaaaaaaaa

govinda
28. jan 2007

ahoj martinka 🙂
Možno to bolo ešte skoro, možno sa ti pomalšie zvyšuje hcg, ktovie? Kedy si mala ovu?

martinka211
28. jan 2007

neviem myslim, ze asi okolo 10-15 v jan.ale neviem presne....my sme sa s manzelikom rozhodli len minuly mesiac, ze sa budemem snazit o babo a ja by som ho uz tak moc chcela

loss
28. jan 2007

katy DAKUJEM 🙂
A TEBE SKORE OTEHULKOVANIE

govinda
28. jan 2007

martinka, keď ti mrcha stále nedorazí, tak skús zopakovať testík niekedy o tri dni a nech má čo najlepšiu citlivosť. Pokiaľ mrcha nedorazila, tak nádej je vždy 😉 . A mávaš pravidelný cyklus?

loss
28. jan 2007

martinka drzim palce

martinka211
28. jan 2007

govinda:dakujem za rady a som rada, ze som tu nasla niekoho s podobnou tuzbou ako mam ja 🙂 Myslim, ze sa tu pri vas dozviem vela noveho.Hej cyklus mavam pravidelny len teraz neviem co sa stalo,pretoze mi byva tak ako keby mam dostat mrchu ale zatial neprisla.
Loss gratulujem k tehu a dakujem za palce 🙂

bublinkajasminka
28. jan 2007

maerti - si z nitry priamo??? v podstate máme podobné osudy ako to tak sledujem..

martinka211
28. jan 2007

Ahoj Bublinka...som z Nr aj ty?

loss
28. jan 2007

martinka 🙂

martinka211
28. jan 2007

ahoj loss

loss
28. jan 2007

ahoj 🙂

martinka211
28. jan 2007

uz som mala pocit, ze sem nikto nekukne 😢 ako sa citis cerstvo tehu?

loss
28. jan 2007

je to nadherne som stastna no mam aj obavy aby sa malickemu nic nestalo ale ta radost je obrovska

martinka211
28. jan 2007

Prajem ti aby vsetko prebiehalo v najlepsom poriadku a vychutnavaj si kazducky jeden dnik 🙂 ved cakat babo je ten najvacsi zazrak 🙂

bublinkajasminka
28. jan 2007

loss - ako dlho ste snažilkovali?? VEľMI TI GRATULUJEEEEEM
martinka - ano aj ja - z čermáňa a ty???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre