Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

juditkaa
12. feb 2008

ahojte, dakujem vivien 22 dufam aj ja ze to dobre dopadne aj ked tie antibiotika mi nezabrali ako lekar predpokladal asi to bol silnejsi zapal no uvidim v pondelok idem ku svojej gynekologicke potom napism v ktorom som tyzdni a ako bolo,,, zatial papa

vivien22
13. feb 2008

juditka, držím ti palčeky

katherinesand
25. feb 2008

Ahojte,
chcem sa opytat, ci citlive a zvacsene prsia su vzdy pritomnym priznakom od zaciatku tehotenstva?
Mala som dostat menstruaciu v piatok 22.2.2008 a stale nic. mam nejake zvlastne stavy ako migrenu, kovovu chut v ustach.
dnes som si spravila tehotensky test a vysiel negativny, ale citala som, ze by sa nemal dvihat skor ako po 3 min. a este aj hned spadol na zem.
mam pockat a spravit si za par dni dalsi?
dakujem za odpovede

katherinesand
25. feb 2008

a zabudla som dodat, ze mna prsia vobec nebolia a ani sa nezvacsili a pred menstruaciuo zvycajne ano.

skrecok
26. feb 2008

Katherinesand, pockaj este par dni a potom skus znova. Inak mne zacali hned po ovulke boliet prsia, moze byt ale aj nemusi to byt vzdy priznakom tehotenstva. Ale su aj baby, ktore zaciatkom tehotenstva nemaju bolesti prsnikov. Je to individualne. Hlavne som na zaciatku bola strasne unavena a nic sa mi nechcelo robit, mala som aj bolesti v podbrusku ako keby som mala dostat menstruaciu.

katuli
27. feb 2008

zdravim babule ....
chcem sa spytat na vas nazor ... v pondelok (37.dc) som si vecer robila test, bol pozitivny (prvykrat v zivote), v utorok som bola u lekarky, na utz nevidela zatial nic, iba ze mam peknu vysoku sliznicu, zobrala mi krv a vysledok bude v piatok .... a dnes rano mi to nedalo, robila som si dalsi test (ina znacka, ako pondelnajsi aj ina citlivost) a tiez bol pozitivny .... nikdy predtym, ked mi to aj meskalo, test nebol pozitivny ... inak mam pco ....
myslite, ze to je len plany poplach a nie som tehotna? mohlo by to tak byt? alebo si nemam robit starosti?
viem, ze mi asi odporucite, aby som cakala na vysledok, ale neda sa na to nemysliet ...
dakujem za vas nazor a pripadne skusenosti ....

smejka
27. feb 2008

katuli ahoj...ja si myslim ze tehotna si....teda ak testy su pozit....na utz este nemusi v takom skorom stadiu nic vidiet.....myslim ze v piatok sa mozes tesit viac🙂...drzim palce

skrecok
27. feb 2008

Katuli, aj ja si myslim ze si naozaj tehotna... Jasne, ze este lekarka nemoze nic na UZV vidiet, to az cca od polovice 5.tt, ale u kazdej je to individualne. Mne osobne povedal lekar, ked som uz mala 3 pozitivne tehotenske testy (to som bola na konci 4.tt), tak ma objednal na UZV o 12 dni. Krvne testy na potvrdenie tehotenstva neboli potrebne, ked som mala pozitivne domace testy. Viem ake je to cakat na vysledok, ale bohuzial sa nic neda robit...Takze ver tomu, ze si v tom a drzim ti palce 😉 .

evitkamalicka
27. feb 2008

katuli ja si tiez myslim ze si tehu 🙂

smejka
27. feb 2008

katuli neboj... ved to mas potvrdene od dvoch tehuliek🙂
Ja mam inac tiez taky problem......uz mi 14 dni meska MS....robila som si 2 testy no su negat ☹ .....tak teraz neviem co si mam o to mysliet....skusim este poslednu sancu zajtra rano...ak nie Dr. to isti 😒

sasa22
27. feb 2008

ahoj smejka,ja som mala podobny problem.Mne 2 mesiace meškala mrcha.Robila som si testy,ale všetky boli negativne a nakoniec som zistila že mam zapalene vaječniky a pritom ma nič nebolelo.Takže určite navštiv čim skor lekara.

katuli
28. feb 2008

babule .... dakujem vam za odpovede a za povzbudenie .... 🙂

daniela5
5. mar 2008

Ahojte! Potrebujem radu! ked sme sa s partnerom milovali pretrhol sa nam kondom. Nastastie vstko vyslo ,, vonku´´ ale aj tak mam strach, ze budem tehotna. O 3 dni mam mat menses, zatial mam priznaky- vyrazky, bolestive prsia. Prosim pekne, poradte mi, co si o tom myslite. Dakujem ste zlate 😉

miau
14. apr 2008

chcela by som vas poprosit o radu, lebo uz naozaj neviem na com som...
menstruacia mi emska uz 3. tyzden, bola som u lekarky a povedala mi ze zatial vidi len ze mam zvacsenu sliznicu, co moze byt priznak tehotenstva ale ze zatial mi nevie viac povedat, ze ench si skusim o 8-10 dni urobit test.
Zaroven si emriam bazalnu teplotu a uz 6. dne ju mam medzi 37,2-37,8 cele dni. Dnes aj ekd este nebol sice 8. dne som si robila test a vysiel mi negativny, tka som zmatena bo vsetko ansvadcuje tomu ze som tehotna ale test mi to vyvratil.....neviete mi poradit, nebola ste uz daktora v podobnej situacii?

dakujem

gerena
14. apr 2008

ahoj miau. skoro si si robila test, v moci sa hcg ukaze az 10-12dni po oplodneni.............urob si aj viac testov od roznych firiem, oni nie su 100%, stava sa to dost casto ze je negativny aj u tehu...... 😀 😀 😀

miau
15. apr 2008

gerena, dakujem 🙂
hej aj lek. mi vravela ench si urobim test tak 8-10. den, ael som nevydrzala....uz am vsak 4. den boli brucho a kramy stale nikde a BT uz 7. den stale nad 37 tak dnes idme ku lek. som zvedava 😉

csikike
15. apr 2008

miau, ja som mala to iste, BT nad 37 a testy negativne...takze som cakala mrchu a ta nikde, az neskor mi vysiel // a teraz mi to mrne spi v postielke, drzim palce nech sa coskoro tie // objavia 😉

miau
15. apr 2008

csikike 🙂
mna najma fascinuje ta zvacsena sliznica a BT, proste z toho + z toho ze stake nemam krmay mi vychadza zeby som mala byt tehu, ael test negativny 😒
ono to ani nebolo planovane, bo svadbu mame az teraz 10.maja, ale uz sme s priatelom obaja taki naladeni ze evrime ze mi dnes oznami ze sme 3 🙂
mylsis ze lek. by uz mohla daco viac vidiet?bola som tam presne pred tyzdnom ekd mi povedala tu zvacsenu sliznicu, tka evrim ze dnes s auz bdue dat zistit viac, co povies?

miau
15. apr 2008

csikike a tebe po akej dobe vysli // ? a u lek. si nebola?

poleva
15. apr 2008

mal niekto na 14.DPO negatívny test ? a teplotka sa drží

poleva
15. apr 2008

?

mareklucka
15. apr 2008

Poleva to,že sa teplota drží je dobré znamenie,test nemusí byť hneď pozitívny.Skús o dva dni znovu.Držím prsty 😉

miau
16. apr 2008

tak som bola vcera zas u lek., vysetrila ma a podla ultrazvuku to uz kvoli zvacsenej a zvysenej sliznici vraj vyzera na tehotenstvo, ze ju mam od minuleho tyz. este viac zvacsenu a ze kedze stale nemam kramy tak to bude asi niecim inym 😉
BT sa tiez stale drzi a dnes ma uz asi 5. dne boli brucho jak keby som mala kramy, co mi lek. vysvetlila tak ze na zaciatku tehotenstva zeny v obd. ked by mali mat kramy ale ich nemaju tka ich v tom case boli brucho, prsie....proste vsetko....
tak mam pockat este tyz. a ze ked nedostanem stale "dnicky" tka ze mam dojst a uz by malo byt na ultrazvuku vidiet aj "hrasok" 😉 tak ma caka dalsi tyz. cakania....

a inak aj lke. mi sama vravela, ze testy su nespolahlive, ze to vselijak vychadza a zeny sa bud zbytocne potesia alebo sklamu...

miau
16. apr 2008

baby, chcela by som sa este opytat...kedy si meriate BT? rano, na obed, vecer...?dakujem 🙂
ja zvyknem rano, to mama rak 37,2, cez den okolo 37,6 a vecer azs okolo 37,2...

krpcek
16. apr 2008

miau ja som na to podobne ako ty! mozes hodit tvoj graf, aby som si to mohla porovnat.
dnes by som mala dostat krami, brusko ma boli uz od nedele, ale len chvilkami, nie stale!!! v nedelu som si robila test - negativny! a teplota sa drzi tak 37.0 - 36,7 stupa a klesa.. . . . 🙂 🙂 🙂

miau
16. apr 2008

krpcek, ja si ziaden graf neznacim.... 😒
no ja som mala mat kramy uz davno a nic, + mam zvacsenu tu sliznicu a teplotu stale 37,2-37,6....ale testy som si robila uz 2 a oba negativne, tka fakt neviem 😖

mareklucka
16. apr 2008

miau BT sa meria vždy ráno a v tú istú hodinu...

krpcek
16. apr 2008

miau uvidis, co ti povie lekarka - na testy sa fakt vykasli - nie su spolahlive! 🙂 🙂 🙂
drzim palceky! 😉 😉

poleva
16. apr 2008

takže negatívne aj teplotka klesla 🙄

bora8
16. apr 2008

kočky mne nevyšli dva testy a tehotná som..... tak sa na to moc nespoliehajte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre