Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

renkaniki
2. mar 2011

@annie626 -ze test o par hodin nemusi byt pravdivy??Ja som si moj prvy test nechala,ked som bola tehotna a ukazalo mi 2 ciarky..odlozila som si ho a ukazuje mi stale 2 ciarky,tak ak si tehotna,zostanu tam stale.

annie626
2. mar 2011

@renkaniki Mne prvý test vybledol úplne. Na ďalších testoch mi už zostali dve čiaročky, takže keď je hladina HCG nízka a po 5 minútach je len duch, po niekoľkých hodinách môže aj ten zmiznúť. Aspoň mne sa to tak stalo...

chirabell
2. mar 2011

@annie626 a po kolkych DPO si si robila ten prvy test?

annie626
2. mar 2011

@chirabell úplne prvý po 8 dňoch. Ten bol pozitívny, po pár hodinách ciarka zmizla. Ďalšie testy najbližšie tri dni boli negatívne a po týždni zase pozitívne 😉 a potom to Už začalo...

chirabell
2. mar 2011

@annie626 takze ak dobre pocitam 8+3 +7 (tyzden) co si mala definitivne pozitivne vysledky, hej? hm...dobre vediet 🙂 inak gratulujem a drzim palceky, aby vsetko dobre prebiehalo

annie626
2. mar 2011

@chirabell presne tak. Asi 3 dni na to som isla k lekárovi, Čo však bolo zbytočne skoro, nabudúce Už určite počkám 🙂 Ďakujem!!!

elebe
2. mar 2011

čaute baby...tak som sa už dotrepala domov,bola som na klebety u kamošky.... 😀 inak by ma tu už šlak trafil....a všetko som jej povedala že čo sa so mnou deje,ona je teraz v 15tt, a poveedala mi že nech mažem k dokymu,lebo že je to celé divné..... 😒 tak zajtra sa k nemu chystám,no ak nedostanem zase mrchu,lebo ma pobolieva podbruško ☹

lenca.b
2. mar 2011

annie626 tiez si to mala tak ze sa ti ciarka ukazala uplne zretelne a ako to zaschlo tak ostal len slabulinky duch? takze ak to dobre ratam prvy ozaj pozitivny ty vysiel vlastne 18 DPO? mne totiz vysli tri rozne znacky uplne inak aj ina citlivost ale na kazdom z nich zostal slabunky duch

annie626
3. mar 2011

@lenca.b Ak bol duch na do 5 minút tak je určite pozitívny 🙂 Aj po 18 DPO som mala na niektorých testoch len duchov ale na clear blue bol krááásne viditeľný pozitívny výsledok 😀 Tie "duchové" som mala z hypernovy a z lekárne také lacnejšie... Držím palce!!!!

lenca.b
3. mar 2011

annie626 praveze to bolo velice cudne prvy test bol taky lacny z lekarne slabucky pasik asi pred troma dnami a aj ostal dalsi den bol ten pasi ovela slabsi a poobede spraveny test pepino 😀 za aku dobu tam bola ta palicka neviem ale ako schol tak mizla a po vysuseni skoro tam ani nebola a dnes rano mama test 10 citlivost nic a ten pepino zas to iste akurat ze po vyschnuti zostala fakt slabunka tak neviem co si mam o tom myslet dneska som 10 den po KET

annie626
3. mar 2011

@lenca.b Ešte mi prosím napíš čo znamená skratka KET 🙂 Nejako sa v týchto výrazoch ešte nevyznám....

lenca.b
3. mar 2011

annie626 KET je kryo embryo transfer proste mi vkladali embryjko 🙂

elebe
3. mar 2011

ahojte baby....tak moja diagnóza je....biotehotenstvo preto sa mi začal produkovať HCG hormón,doky mi spravil dva ultrazvuky a všetko je OK,pokecali sme a úplne ma ukludnil a predpísal mi clostil.... 🙂

annie626
3. mar 2011

@elebe Ahoj! Môžeš prosím vysvetliť čo je to biotehotenstvo??? 🙂 Ešte som to nepočula..

elebe
3. mar 2011

@annie626 doky mi to takto vysvetlil: priateľová spermia preplávala cez maternicu,oplodnila vajíčko,ale to sa slabo zahryzlo do maternice tak ho tlaky a mrcha ho vytlačili von a vyplavilo sa.....ale všetko mám v poriadku,spravil mi dva ultrazvuky a pekne mi všetko poukazoval a predpísal mi clostil.....takže nie som tehotná,ale aspoň kludná 🙂

annie626
3. mar 2011

@elebe Hlavne že si v poriadku a môžete sa tešiť na ďalšiu ovuláciu 😀

elebe
3. mar 2011

@annie626 no však volala som priateľovi a všetko som mu povedala a hovoril že večer to začneme riešiť 😀 😝 😀

annie626
3. mar 2011

@elebe hmmmm..... takže dnešný večer môžeme závidieť 😀 🙂 :-P

elebe
3. mar 2011

@annie626 prečo závidieť? čo máš muža v robote? u nás tento týždeň nič nebolo,lebo priateľ bol pracovne tak vyťažený,že prišiel domov a spal jak tuleň.... 😝

annie626
3. mar 2011

@elebe Ved to, že my sme na tom dosť podobne... A včera aj bolo, ale neviem prečo, trošku som krvácala, tak som sa vyľakala.
Do pondelka, kým pôjdem k lekárovi nebude asi pre istotu žiadne čoro moro 😀 :-P

elebe
3. mar 2011

@annie626 no veru radšej to nechajte tak a uvidíš čo ti povie doky v pondelok.....my sme na tom ináč,my sa práve musíme snažiť.... 😉

renkaniki
3. mar 2011

Ahojte dievcence...mala som ovulaciu pred 6.dn.a dali sme sa s manzelom na 🙂 .Teraz cakam,ci budem tehotna alebo nie. Moze byt priznakom tehotenstva..pichanie v podbrusku?Mavam niekedy bolesti,ako keby som mala dostat menstr.ale ta ma prist az okolo 16steho.A kedy by som si mala urobit test?Chcela som zajtra,ale neviem,ci to nebude este skoro.Neviem sa dockat,ci som alebo nie

katy1986
3. mar 2011

@renkaniki ahoj, náhodne som sem narazila to témičky 🙂 to pichanie v podbrušku som mala aj ja, ked som zostala tehotná 😉 test si ale určite ešte nerob, lebo to ti neukáže. ja som mala dostať mrchu v pondelok (to ti hovorím skúsenosť ešte z decembra), a týžden pred v stredu som si robila test, a bola biela ako stena....v pondelok nasl. týžden som krámy nedostala - ked som pôvodne mala, a v utorok na teste boli krásne 2 čiarky...takže odporúčam robiť test až po meškaní krámov.....lebo ja som potom bola vždy sklamaná, ked som si len tak robila test "čo ked náhodou"....Podla mna musíš vydržať, aj ked z vlastnej skúsenosti viem, aké je to ťažké 🙂 Držím palce aby sa vám to podarilo 😉

katkav
3. mar 2011

@renkaniki urcite netestuj skor ako ti bude meskat ms 😉 aj ked vela testov slubuje hory doly, ze ti test ukaze neviem ako skoro. babatko musi produkovat hcg, aby ho test mohol zachytit. Ked budes testovat priskoro, zbytocne vyhadzujes peniaze 😉 drzim palce, nech sa zadarilo na prvy sup 😉

renkaniki
3. mar 2011

@katy1986 .Tak potom mam radsej cakat ,ci ju dostanem,ze?Velmi si prajem,aby som otehotnela,ale ako sa povie..ked clovek chce a vela mysli,ci bude alebo nie,tak je to casto naopak.No uvidim.Menstr.mam nepravidelnu..niekedy na den 31..33..34.Ale pockam no.Poslednu dobu chodim aj casto na toaletu,aj ked nepijem vela vody.Nejako castejsie,ako inokedy.Moze aj to byt priznak,ze mozno som?Booze..ja som ale nedockava,co?Ale ma urcite chapes...nevieme sa dockat testu,nevieme sa dockat dietatka,kedy uz bude na svete...to je tak u nas zien.

renkaniki
3. mar 2011

@katkav Nie nie..este pockam..som nedockava,ale pockam 🙂 ..tak drzte palce dievcence 😉 Test uz mam doma 2 dni,lebo som sa chcela zajtra otestovat,ale cakam cakam 🙂 ..drzite mi palce,ano?Tak dakujem pekne 🙂

annie626
3. mar 2011

@renkaniki Držím palce! My sme v januári vyradili hak a hneď na prvý krát sa nám to podarilo! Dúfam Že to bude aj tvoj prípad 😀

renkaniki
3. mar 2011

@annie626 Gratulujem..no dufam,ze ano.

chirabell
3. mar 2011

@renkaniki ono ani nie je dobre robit skor test, hoci to moze ukazat a mnohym zenam aj ukaze este pred ms, ale priroda je silna a ak sa stane chyba, oplodnene vajicko sa s MS hoc aj par dni meskajucou vyplavi z tela, zena ak sa prilis nepozoruje ani nemusi vediet ze bola tehu...preto je lepsie pockat a testovat neskor...mensie sklamanie aj ked ani potom este nie je uplne bezpecne obdobie 🙂 drzim palce

chirabell
3. mar 2011

@annie626 a kolko rokov si brala HAK? inak gratulujem k hned prvemu uspesnemu pokusu, kiez by co najviac zien malo take stastie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre